The Batman

شایعه: مت ریوز ﻓﯿﻠﻢنامه نویس جدیدی برای The Batman برگزیده است!

طبق تازه ترین شنیده هـا، این امکان وجود دارد که مت ریوز، کسی که قرار است فیلم The Batman را کارگردانی کند، ﻣﺎﺭﮎ ﺑﺎﻣﺒﮏ را برگزیده باشد تا در نگارش ﻓﯿﻠﻢنامه به او یـاری برسانـد، ریوز و ﺑﺎﻣﺒﮏ تاکنون همکاری های زیادی با هم داشته اند. تا جایی که ما اطلاع داریم، ریوز اکنون در حال کار بر روی فیلم بتمن است تا اولین فیلم انفرادی این شخصیت در DCEU را بسازد، او علاوه بر نگارش ﻓﯿﻠﻢنامه بر روی صندلی کارگردانی هم خواهد نشست. او بعد از اینکه بن افلک اعلام کرد نمی تواند The Batman را کارگردانی کند بعنوان ناجی بتمن انتخاب شد. البته بعد از اینکه انتخاب شد به لطف تازه ترین فیلمش War for the Planet of the Apes که اکنون در حال اکران است موفق نشد زیاد بر روی پروژه DC خودش تمرکز کنـد.

حال که کار او با فرانچایز Planet of the Apes به پایان رسیده می تواند تمام تمرکز خودش را بر روی The Batman قرار دهد. ظاهرا او در فکر است تا یک ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ از فیلم Batman بسازد، همچنین شنیده ایم کـه قرار است نگارش ﻓﯿﻠﻢنامه از نو آغـاز کند و همه چیز را دوباره بنویسد. حال طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، یک شایعه وجود دارد کـه می گویـد او قرار نیست ایـن کار را به تنهایی انجـام دهد.

سایت Splash Report ساعتی پیش گزارش کرد که منابع آنها می گویند ریوز قصد دارد برای نگارش ﻓﯿﻠﻢنامه از ﻣﺎﺭﮎ ﺑﺎﻣﺒﮏ کمک بگیرد. ﺑﺎﻣﺒﮏ پیش از این نه تنها در پروژه War for the Planet of the Apes با ریوز همکاری کـرده، بلکه در Dawn of the Planet of the Apes و Let Me In (ﺑﮕﺬﺍﺭ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﻮﻡ) هم همکار بودند – البته ریوز نویسنده فیلم Dawn نبود و فقط کارگردانی کـرد آن را. از دیگر فیلم های ﺑﺎﻣﺒﮏ می توانیم به Insurgent (ﺳﻨﺖﺷﮑﻦ: ﺷﻮﺭﺷﯽ)، The Wolverine (ولورین)، Total Recall (ﯾﺎﺩﺁﻭﺭﯼ ﮐﺎﻣﻞ)، Live Free or Die Hard (ﺟﺎﻥﺳﺨﺖ ۴) و ….. اشاره کنیم. در حال حاضر خبر همکـاری ﺑﺎﻣﺒﮏ با ریوز هنوز توسط وارنر بروس تایید نشده است اما اگر تایید شود خیلی خوب می شود!!

البته این اولین بار نیست کـه می شنویم ریوز قرار است با کسی از فیلم Apes در Batman همکاری کند. قبلا هم گزارش شده بود که ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩٔ ﺩﯾﻠﻦ ﮐﻼﺭﮎ قصد دارد در پروژه The Batman حضور داشته باشد. ریوز بارها اعلام کرده است که زمان فوق العاده ای را با فرانچایز Apes گذرانده، بنابراین اصلا جای تعجب ندارد که بخواهد همکاران قدیمی خودش را در پروژه جدید دور هم جمع کند و موفقیتی تازه را رقم بزنـد. ما منتظر تایید یا تکذیب این شایعه هستیم و به شما هم اطلاع خواهیم داد. در پایان باید اشاره کنیم که هنوز تاریخ اکران فیلم The Batman فاش نشده است.

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.