فصل دوم Jessica JoJon - ﻫﻞﮐﺖ

تصاویر جدید از فصل دوم Jessica Jones: ﻫﻞﮐﺖ وارد می شود!

ساعتی پیش تعدادی تصویر جدید از فصل دوم سریال Jessica Jones منتشر شد که می توانیم در آنها تریش والکر را مشاهده کنیم، ظاهرا او هم دیگر دل به خیابان ها زده تا به تنهایی با جرم و جنایت مبارزه کند! به نظر می رسد تریش یک قدم به ابرقهرمان شدن نزدیک تر شده است. بازیگر نقش تریش والکر، خانم ﺭﯾﭽﻞ ﺗﯿﻠﻮﺭ بواسطه فصل نخست سریال Jessica Jones که دو سال قبل توسط Netflix عرضه شد پا به دنیای سینمایی مارول گذاشت. ما او را بعنوان بهترین دوست جسیکا جونز (با نقش آفرینی Krysten Ritter) می شناسیم، چون طی وقایع فصل نخست کمک بزرگی برای او بود و شانه به شانه کنارش جنگید. اما یک حقیقت درباره تریش وجـود دارد، آن هم این است که بلاخره یک روز تبدیل به ﻫﻞﮐﺖ (Hellcat) می شـود.

خوانندگان کمیک های مارول، از ایـن حقیقت که او یک روز بلاخره لباس ﻫﻞﮐﺖ را می پوشد آگاه هستند البته این در صورتی است کـه نویسندگان سریـال از خط داستانی کمیک ها بطور کامل پیروی کنند. او طی فصل نخست سریال در موقعیت های خطرناکی قرار گرفت، و تجربه های خوبی کسب کرد که در مسیر قهرمان شدنش به او کمک بزرگی خواهد کـرد. همین تجربه و تمرین ها باعث شده اند که او بتواند دیگر یک گوینده ساده رادیو نباشد و اکنون با مجرمان خیابانی هم سطح خودش دست به یقه شود! حال ساعتی پیش HawtCelebs اقدام به انتشار تعدادی تصویر از فصل دوم Jessica Jones کرد که بواسطه آنها می توانیم نگاهی تازه به تریش والکر داشته باشیم.

Jessica Jones

نتفلیکس در سال ۲۰۱۵ اولین فصل از سریال Daredevil را ساخت و بواسطه آن مت مورداک، مرد نترس نیویورک پا به دنیای سینمایی مارول گذاشت، بعد از آن فصل اول Jessica Jones، جسیکای همیشه غمگین، یک کارآگاه خصوصی باهوش و قدرتمند را برای نخستین بار به تصویر کشید و با استقبال خوب طرفداران روبرو شد. حضور ﺭﺯﺍﺭﯾﻮ ﺩﺍﻭﺳﻮﻥ (بازیگر نقش کلیر تمپل) در اپیزود پایانی این سریال، Daredevil را رسما به Jessica Jones متصل کرد. حال دردویل و جسیکا جونز در سریال Defenders که ۲۷ مرداد ماه منتشر می شود کنار هم قرار خواهند گرفت. در ماه مارس ﻓﯿﻠﻢﺑﺮﺩﺍﺭﯼ صحنات ﮐﺮﯾﺴﺘﻦ ﺭﯾﺘﺮ در سریال مدافعان به پایان رسید، در سومین هفته فروردین ماه هم تولید فصل دوم سریال انفردای خودش آغاز شد.

در مورد داستان فصل دوم هم اطلاعی نداریم و نتفلیکس هنوز در این مورد حرفی نزده و همه چیز در خفاست. نام شخصیت شرور فصل جدید هم اطلاعاتی منتشر نشده، در نهایت فقط می دانیم که فصل دوم قرار است در سال ۲۰۱۸ بدستمان برسد.

ادامه گزارش در حال نگارش است.

Jessica Jones Season 2

Jessica Jones فصل دوم

جسیکا جونز فصل 2

جسیکا جونز

Jessica Jones Season 2

Jessica Jones

Jessica Jones فصل دوم

جسیکا جونز فصل 2

جسیکا جونز

Jessica Jones Season 2

Jessica Jones

Jessica Jones فصل دوم

جسیکا جونز فصل 2

جسیکا جونز

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.