زن شگفت انگیز

«زن شگفت انگیز‏» پرفروش ترین فیلم DCEU در آمریکای شمالی است

پرواز پرنسس دایانا بر فراز باکس آفیس همچنان ادامه دارد و طبق تازه ترین آمارهای منتشر شده از سوی باکس آفیس، Wonder Woman اکنون پرفروش فیلم ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ (DCEU) در آمریکای شمالی است. اما قابل توجه تر این است که همه فیلم های وارنر بروس و ﺩﯼﺳﯽ به فروش قابل توجه ای در وطن خودشان رسیده اند اما در میان آنها فقط «زن شگفت انگیز‏» هم تحسین طرفدارن و هم تحسین منتقدین را برانگیخته است. در پاییز امسال نیز Justice League (لیگ عدالت) این فرصت را پیدا می کند که شانس خودش را در گیشه امتحان کند و طرفداران ﺩﯼﺳﯽ را به سالن های سینما بکشاند. آیا موفق می شود؟؟

فیلم Wonder woman با افتتاحیه ۱۰۰ میلیون دلاری کار خودش را آغاز کرد، و با گذشت نزدیک به یک ماه هنوز فروش فیلم ادامه دارد. اگر به یاد داشته باشید همین چند روز قبل بود که گزارش کردیم ﻓﺮﻭﺵ Wonder Woman ﺩﺭ ﺑﺎﮐﺲ ﺁﻓﯿﺲ ﺁﻣﺮﯾﮑﺎﯼ ﺷﻤﺎﻟﯽ ﺍﺯ ﻣﺮﺯ ۳۰۰ ﻣﯿﻠﯿﻮﻥ ﺩﻻﺭ ﻋﺒﻮﺭ ﮐﺮﺩه است، با اعلام نتایج باکس آفیس تعطیلات پایان هفته، فیلم به فروش داخلی ۳۱۸٫۴ میلیون دلاری رسید، این رقم طی روز گذشته ۳۲۵ میلیون دلار بود. تمام این ها در حالی است که دو فیلم Transformers: The Last Knight و Cars 3 هم پا به گیشه گذاشته اند!

بر اساس تازه ترین توییت منتشر شده از سوی Gitesh Pandya ویرایشگر سایت Box Office Guru، طبق آخرین آمار اعلام شده «زن شگفت انگیز‏» در روز سه شنبه (بیست و هفتمین روز اکران) ۳٫۹ میلیون دلار فروخت و به فروش داخلی ۳۲۵٫۱ میلیون دلاری رسید. با این حساب دیروز این فیلم از Suicide Squad (جوخه خودکشی؛ با فروش ۳۲۵ میلیونی) جلو زد و قبل از Batman v Superman (طلوع عدالت؛ با فروش ۳۳۰٫۳ میلیون دلاری) قرار گرفت، اما امروز پرنسس دایانا از این فیلم هم سبقت می گیرد و تبدیل به پرفروش ترین فیلم DCEU در آمریکای شمالی می شود! بد نیست بدانید که طبق آخرین بروزرسانی مجموع فروش بین المللی این فیلم ۶۶۰٫۱ میلیون دلار بوده است.

در بین پرفروش ترین فیلم های ۲۰۱۷ در گیشه جهانی، Wonder Woman با اختلاف ۲۰ میلیون دلاری در جایگاه پنجم و پشت سر Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales قرار گرفته است. جایگاه ششم به فیلم سینمایی Logan تعلق دارد. در بین پرفروش ترین فیلم های ۲۰۱۷ در گیشه آمریکای شمالی Wonder Woman با اختلاف ۵۰ میلیون دلاری در جایگاه سوم و پشت سر Guardians of the Galaxy Vol. 2 قرار گرفته است. جایگاه چهارم به فیلم Logan تعلق دارد. در بین پرفروش ترین فیلم های ﺩﯼﺳﯽ ﮐﺎﻣﯿﮑﺲ جایگاه ششم را تصاحب کرد و اجالتا پایین تر از Man of Steel (فروش ۶۶۸ میلیونی) قرار گرفته، جایگاه نخست این چارت به The Dark Knight Rises با فروش یک میلیارد دلاری تعلق دارد.
 

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.