فصل ششم Arrow

ﺍﺳﺘﯿﻮﻥ ﺍﻣﻞ تاریخ شروع پخش فصل ششم Arrow را فاش کرد

یک خبر خوب و یک خبر بد داریم. اول خبر بد؛ اگر از طرفداران سریال Arrow هستید، باید بگوییم که تابستان سختی را پیش رو دارید، تابستانی گرم و پر از انتظار!! اما نگران نباشید، جای نگرانی ندارد. چون بعد از این انتظار روزهای خوب و دوست داشتنی از راه می رسند، یـک پاییز دوست داشتنی برای عشاق کماندار و مرد همیشه بیدار استار سیتی. اما خبر خوب اینکه ساعتی پیش ﺍﺳﺘﯿﻮﻥ ﺍﻣﻞ بازیگر نقش الیور کوئین با انتشار یک توییت تاریخ شروع پخش فصل ششم سریال پرطرفدار Arrow را فاش کرد و باعث خوشحالی ما شد.

چند ساعت قبل ﺍﺳﺘﯿﻮﻥ ﺍﻣﻞ یک توییت جالب منتشر کرد و گفت که پخش فصل ششم سریال Arrow از دوازدهم اکتبر سال جاری، مصادف با ﭘﻨﺞﺷﻨﺒﻪ ۲۰ ﻣﻬﺮ آغاز می شود، ساعت ۹ شب. زمان زیادی نمانده و فقط یک تابستان پیش رو داریم. البته ما عادت کرده ایم که چهارشنبه شب ها منتظر پخش اپیزود جدید Arrow باشیم، امــا شبکه The CW چند تغییر در زمان پخش برنامه هایش ایجاد کرده و از این به بعد باید پنجشنبه شب ها منتظر پخش اپیزود جدید Arrow باشیم. کم کم عادت می کنیم و اصلا جای نگرانی ندارد!!

از آنجا که این گزارش باید فاقد اسپویل باشد نمی توانیم هیچ صحبتی از فصل پنجم و یا فصل بعدی بکنیم و در واقع چیز زیادی هم برای گفتن وجود ندارد! فقط می توانیم یادآور شویم که هنوز هیچ اطلاعاتی از ماجراهای فصل ششم و از همه مهم تر شخصیت شرور آن نداریم، در نهایت هنوز بازگشت هیچکدام از ستارگان فصل پنجم برای فصل جدید بطور رسمی تایید نشده اند. ﺍﻣﻞ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ فصل ۶ گفته است که: “ﻣﻮﺿﻮﻉ ﻓﺼﻞ ﭘﻨﺠﻢ ﻣﯿﺮﺍﺙ ﺑﻮﺩ … ﻃﺒﻖ ﭼﯿﺰﯼ ﮐﻪ ﻣﻦ ﻣﺘﻮﺟﻪ ﺷﺪﻡ، ﻣﻮﺿﻮﻉ ﻓﺼﻞ ﺷﺸﻢ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ ﺍﺳﺖ…” دیگر خودتان حساب کنید.

Rating: 4.4. From 7 votes.
Please wait...

یک نظر

  1. سریال عالیع ولی نمی دونم چرا سریال کنانکستین که یه قسمت هم اومده بود تو سریال اررو رو کنسل کردن حیف

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.