Prison break فصل 6

امکان تمدید سریال Prison Break برای فصل 6 وجود دارد – در انتظار یک ایده ناب!!

بعد از هفت سال دوری از آنتن، سریال Prison Break پانزدهم فروردین ماه به شبکه Fox بازگشت و طرفداران موفق شدند که یک بار دیگر مایکل را سر کار همیشگی خودش مشاهده کنند. و یک بار دیگر به ما گفت که هرگز، و هرگز نباید مایکل را دست کم بگیریم!! حال بعد از ۹ هفته پخش فصل جدید هم به پایان رسید و شاهد بسته شدن پرونده فصل ۵ بودیم، اما سوال اینجاست که آیا پایان فصل پنجم پایان خود سریال هم بوده است؟؟ یا هنوز این امکان وجود دارد که مایکل بازگردد و فصل ششم هم تولید شود؟؟ در نهایت Prison Break تمدید می شود؟؟ شما دوست دارید که باز هم شاهد بازگشت مایکل باشید یا با یک اسپین-اف هم خوشحال می شوید؟

صادقانه، احتمال اینکه سریال برای فصل ششم تمدید شود خیلی زیاد است، اما طبق تازه ترین اخبار منتشر شده، متاسفانه به این زودی ها خبر تمدید ‘فرار از زندان’ را نخواهیم شنید، حداقل تا سال آینده. نویسنده ها، تهیه کنندگان و مدیران شبکه Fox تایید کرده اند که برای ادامه دادن داستان آماده هستند، امـا گفته شده که این اتفاق در آینده ای نزدیک رخ نخواهد داد. دستیار رئیس و ﻣﺪﯾﺮ عامل اجرایی Fox، ﮔﺮﯼ ﻧﻮﻣﻦ در این مورد گفته است که آنها تازه ترین فصل سریال را دوست داشتند، اما سریال برای فصل بعدی باز نمی گردد. از طرفی طبق گزارش تازه Deadline آنها آماده اند که در صورت وجود یک ایده بزرگ سریال بازگردانند. در واقع اگر یک داستان خوب وجود داشته باشد ساخت فصل ۶ قطعی خواهد بود.

ﺩﻧﺎ ﻭﺍﻟﺪﻥ بتازگی اظهار داشته است که در فکر تولید اپیزودهای بیشتری هستند اما هم اکنون در حال کار نیستند. Vaun Wilmott دستیار شورانر سریال هم تایید کرده است که به فصل ششم فکر می کنند. او به Tvline گفت: “در حال حاضر، ما فقط از همین نه اپیزود لذت می بریم. اگر داستان درستی بیاید، من مطمئن هستم که بچه ها دوباره بازخواهند گشت…. اما ایده ها در حال تراوش هستند….” او اضافه کرد که از دیدار مجدد با بازیگران و عوامل سریال لذت برده است: “برای من دیدار مجددها خیلی راضی کننده بوده اند. مایکل و لینکلن در پایان اپیزود ۴ همدیگر را به آغوش کشیدند. سارا زندگی مایکل را در اپیزود ۷ نجات داد. افشاگری بزرگ در اپیزود ۹ – بازی طولانی مایکل و نبوغ او” همچنین گفته شد که فیلمنامه فصل پنجم برای ۱۰ اپیزود نوشته شده بود اما در نهایت به ۹ اپیزود کاهش یافت.

ﺩﻧﺎ ﻭﺍﻟﺪﻥ گفت: “این قطعا چیزی نیست که ما بخواهیم در هر فصل انجام دهیم. ما می خواهیم این را خاص کنیم. بنابراین در نقطه ای آنها با ایده دیگری بیایند این خیلی جدی در نظر گرفته خواهد شد. ما حقیقا این فصل و کاراکترهای درگیر در آن را دوست داشتیم… ” در نهایت با یک جمله بحث را می بندیم؛ سازندگان، طرفداران و بازیگران سریال دوست دارند که یک فصل ششم هم ساخته شود [البته بجز ﺳﺎﺭﺍ ﻭﯾﻦ ﮐﺎﻟﯿﺰ که انگار چندان مشتاق نیست!]، اما چیزی که واقعا می تواند باعث بازگشت موفق Prison Break شود یک ایده ناب و بی نظیر است، بنابراین هنوز می گوییم که ‘فرار از زندان’ برای فصل ششم تمدید نشده و همچنان منتظر هستیم.

Rating: 4.3. From 18 votes.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.