نگهبانان کهکشان جلد 2

فیلم Guardians Of The Galaxy Vol. 2 هشتصد میلیون دلاری شد

اکنون نزدیک به چهار هفته از بازگشت مقتدرانه نگهبانان کهکشان به گیشه های آمریکای شمالی و دیگر نقاط جهان گذشته است و امروز مطلع شدیم کـه مجموع فروش بین المللی آن از مرز ۸۰۰ میلیون دلـار گذشته است. هنوز یک ماه هم از شروع اکران این فیلم نگذشته و فروش داخلی آن به ۳۴۲٫۷ میلیون دلار رسیده است، فروش خارج از خاک آن هم تاکنون ۴۵۴٫۷ میلیون دلار بوده، این در حالیست که ارقام اعلام شده مربوط به روز سه شنبه هستند و تاکنون قطعا در اعداد تغییراتی ایجاد شده است. حال مجموع فروش بین المللی فرانچایز MCU به ۱۱,۷ میلیار دلار رسیده است. در چارت بین المللی (و همچنین داخلی) Guardians of the Galaxy Vol. 2 اکنون پنجمین فیلم پرفروش دنیای سینمایی مارول است و حدود ۳۵۰ میلیون دلار با Captain America: Civil War فاصله دارد. به نظر شما می رسد؟؟

از آنجا نگهبانان هنوز فرصت زیادی برای حضور در گیشه دارند، قابل انتظار است که در نهایت شاهد ورود ‏«ﻧﮕﻬﺒﺎﻧﺎﻥ ﮐﻬﮑﺸﺎﻥ ﺟﻠﺪ ۲» به کلوپ میلیاردی ها باشیم، البته به این بستگی دارد که هنوز چند نفر از طرفداران این فیلم را ندیده باشند!! از طرفی از آنجا که Wonder Woman فردا کار خودش را آغاز می کند، شاید رسیدن به فروش یک میلیاردی کمی برای این فیلم سخت شود، شاهد هم نه!!! به هر حال امیدواریم باز هم شاهد موفقیت نگهبانان کهکشانی خودمان باشیم. اما خبر خوب این که جیمز گان قرار است برای کارگردانی قسمت سوم بازگردد تا سه گانه نگهبانان را خودش کامل کند، ولی هنوز از جزئیات آن بی اطلاعیم، در واقع هنوز خیلی زود است!!

همانطور که گفتیم فروش خارج از خاک این فیلم اکنون به ۴۵۴٫۷ میلیون دلـار رسیده، کشور چین با ۹۸ میلیون پرچمدار میزبانان فیلم جدید است به دنبال آن هم بریتانیا با ۴۷ میلیون و آلمان با ۲۵ میلیون دلار قرار دارند. فیلم Guardians Of The Galaxy Vol. 2 با بودجه حدودا ۲۰۰ میلیلون دلاری ساخته شده و اولین فیلم MCU در سال ۲۰۱۷ می باشد. در تابستان شاهد اکران اولین قسمت از Spider-Man جدید، و در پاییز شاهد شروع اکران قسمت سوم Thor خواهیم بود.

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.