در حالی که کمتر از سه هفته تا آغاز پخش فصل هفتم سریال پرطرفدار Game of Thrones (بازی تاج و تخت) مانده نویسندگان و خالقین در حال کار بر روی فصل هشتم این سریال حماسی و اقتباسی هستند، گزارش های تازه منتشر هم نشان می دهند که به جاهای خوبی رسیده اند. ما در بیست و پنجم تیر ماه امسال شاهد بازگشت سریال اقتباسی از رمان ﺗﺮﺍﻧﻪ ﯾﺦ ﻭ ﺁﺗﺶ ﺟﺮﺝ ﺁﺭ. ﺁﺭ. ﻣﺎﺭﺗﯿﻦ خواهیم بود، سریالی با میلیون ها طرفدار و منتظر در سراسر جهان! این بار انتظار سخت تر و طولانی تر از همیشه بود اما مطمئن باشید که ارزش این صبر طولانی را خواهد داشت. طبق تریلر، تیزرها و تصاویر منتشر شده کاملا اطمینان داریم که فصل هفتم قرار است هیجان انگیزتر از چیزی که انتظار داریم باشد. تاکنون دو تریلر رسمی متفاوت از این سریال منتشر شده است.

حال که به پخش فصل هفتم نزدیک می شویم، مهم ترین مسئله برای طرفداران این است که بدانند فصل آخر چه زمانی به آنتن می رسد و سازندگان در پروسه تولید اکنون به چه مرحله ای رسیده اند. حال ما امروز هم شاهد انتشار اخبار تازه تری در همین مورد بودیم؛ ﺩﯼ. ﺑﯽ. ﻭﺍﯾﺲ ‏و ﺩﯾﻮﯾﺪ ﺑﻨﯿﺎﻑ دو ﻧﻮﯾﺴﻨﺪﻩ و ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩ سریال در تازه ترین در تازه ترین مصاحبه ای که با EW داشته اند اطلاعات ما از فصل هشتم را کمی بروز کردند. سوال این بود که: “شما مستقیما در حال نگارش فصل پایانی سریال هستید. این چطور پیش می رود؟” ﺑﻨﯿﺎﻑ جواب داد که: “تقریبا کامل شده است. خب، من نباید می گفتم ‘تقریبا’…. ” اما ﻭﺍﯾﺲ گفت: “من اینقدر دور نمی روم. این هیجان انگیز است اما همیشه فشار وجود دارد. شما هرگز نمی خواهید توپ را رها کنید!

حدود یک ماه قبل گفته شد که ﻓﺼﻞ ﺁﺧﺮ Game of Thrones ﻣﻤﮑﻦ ﺍﺳﺖ ﺗﺎ ﻗﺒﻞ ﺍﺯ ۲۰۱۹ ﭘﺨﺶ نشود، به همین دلیل در ادامه مصاحبه سوال شد که ممکن است فصل هشتم بجای ۲۰۱۸ در سال ۲۰۱۹ پخش شود؟؟ ﺑﻨﯿﺎﻑ جواب داد که: “صادقانه ما هنوز نمی دانیم. اینجا تاریخ های پخش زیاد جلو عقب می شوند. راه درازی تا معین شدن مانده است …” در سوال بعدی از نویسنده سریال خواسته شد که چیزی در مورد اتفاقات فصل هشتم بگوید، البته بدون اسپویل، چون در حال حاضر فرضیه های زیادی در مورد پایان سریال وجود دارد. ﻭﺍﯾﺲ جواب داد: “اهههه. ما نمی توانیم چیزی که می خوایی را بگوییم….” وایس در ادامه توضیح داد که [به زبان ساده] با گفتن یک بخش کوچک از داستان فصل بعد ممکن است یک نفر پیدا شود و همه چیز را حدس بزند! ما در این مورد حق را به وایس می دهیم چون مارتین تنها نویسنده باهوش دنیا نیست و خیلی های دیگر هم وجود دارند که هنوز کشف نشده اند.

بازی تاج و تخت

امـا جواب ﺑﻨﯿﺎﻑ به این سوال جالب تر بود! او گفت که حتی CIA و NSA هم نمی توانند جلوی فاش شدن حوادث سریال را بگیرند. مخفی نگه داشتن داستان و جلوی درز کردن را گرفتن در سریالی با این ابعاد، بطور باور نکردنی برای هر کسی سخت و غیرممکن است، مخصوصا با توجه به اینکه عده زیادی هر ساله در حال کار بر روی سریال هستند و یک نفر در این میان می تواند همه چیز را به باد دهد! مسائل می توانند از یک گفتگوی ساده بین عوامل، یا از طریق کسانی که به ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ سریال دسترسی دارند، به بیرون درز کند. ﺑﻨﯿﺎﻑ اضافه کرد که هر ساله با افزایش تعداد مخاطب و گسترش سریال انجام تمام این کارها و مخفی نگه داشتن آن سخت و سخت تر می شود. او همچنین از شایعه پراکن ها هم تشکر کرد چون باعث می شوند که طرفداران نتوانند اخبار واقعی را از خبرهای دروغین تشخیص دهند.

بد نیست بدانید که فصل هفتم سریال Game Of Thrones در هفت اپیزود و فصل هشتم در شش اپیزود پخش خواهد شد. تاریخ شروع پخش فصل ۷ ﺍﺯ ۱۶ ﺟﻮﻻﯼ ۲۰۱۷ ﻣﺼﺎﺩﻑ ﺑﺎ ۲۵ ﺗﯿﺮ ۹۶ اعلام شده است. بتازگی ﺩﻭﻣﯿﻦ ﺗﺮﯾﻠﺮ ﺭﺳﻤﯽ و ﮐﺎﺭﺍﮐﺘﺮ ﭘﻮﺳﺘﺮﻫﺎﯼ ﻓﺼﻞ ﻫﻔﺘﻢ منتشر شده اند. اطلاعات بیشتر بزودی….

Rating: 4.1. From 18 votes.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.