دومین تریلر رسمی از فصل هفتم سریال Game of Thrones؛ زمستان آمده است!

تابستان امسال سریال های مختلفی پا به تلویزیون می گذراند، خیلی از آنها واقعا دیدنی هستند و بعضی دیگر تازه وارد، اما مورد انتظار ترین سریال این تابستان، ‏«بازی تاج و تخت» است که یک سال منتظر شروع پخش آن بودیم؛ در حالی که حدود سه هفته تا آغاز پخش فصل هفتم سریال پرطرفدار Game Of Thrones (بازی تاج و تخت) مانده، شبکه HBO ساعتی پیش دومین تریلر رسمی از این فصل دیدنی را منتشر کرد که اکنون می توانید نگاهی به آن داشته باشیـد و پا به دنیای خطرناک تقابل یخ و آتش بگذارید. اگر به یاد داشته باشید چند روز قبل این شبکه رسما طول مدت هر اپیزود از فصل ۷ را اعلام کرد و طبق این همین اعلامیه برای ما روشن شد کـه ﺍﭘﯿﺰﻭﺩ ﭘﺎﯾﺎﻧﯽ ﻓﺼﻞ ﻫﻔﺘﻢ Game Of Thrones ﻗﺮﺍﺭ ﺍﺳﺖ ۸۱ ﺩﻗﯿﻘﻪ ﺑﺎﺷﺪ – یک فیلم سینمایی حماسی! – یعنی طولانی ترین اپیزودی که تاکنون برای این سریال ساخته شده است. حال که می دانید قرار است با اپیزودهایی طولانی مدت طرف شوید، بد نیست تریلر را تماشا کنید و پا به فصل سرد زمستان بگذارید؛ چون زمستان از راه رسیده است!

بر اساس این تریلر نمی توانیم هیچ حدسی در مورد وقایع پیش رو بزنیم، چون هر کدام از کاراکترهای اصلی سریال حداقل یک لحظه در کنار اژدها، شمشیر شعله ور، زامبی های یخی وایت واکر و …. قرار می گیرند، به همین خاطر حدس وقایع در حال حاضر کار دشواری است اما با شروع پخش همه چیز برای ما روشن خواهـد شد، بنابراین فقط می توانیم بگوییم که فصل هفتم ممکن است مهیج ترین فصل سریال باشد. ﭘﺨﺶ ﻓﺼﻞ ﻫﻔﺘﻢ ﺳﺮﯾﺎﻝ Game Of Thrones ﻗﺮﺍﺭ ﺍﺳﺖ ﺍﺯ ۱۶ ﺟﻮﻻﯼ ۲۰۱۷ ﻣﺼﺎﺩﻑ ﺑﺎ ۲۵ ﺗﯿﺮ ۹۶ ﺁﻏﺎﺯ ﺷﻮﺩ. همانطور که متوجه شدید ﺍﯾﻦ ﻓﺼﻞ ﺩﺭ هفت ﺍﭘﯿﺰﻭﺩ ﭘﺨﺶ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺷﺪ.


از ستارگان اصلی فصل جدید سریال Game Of Thrones می توانیم به ﭘﯿﺘﺮ ﺩﯾﻨﮑﻠﯿﺞ (X-Men: Days of Future Past) در نقش ﺗﯿﺮﯾﻮﻥ ﻟﻨﯿﺴﺘﺮ، ﻧﯿﮑﻮﻻﯼ ﮐﺎﺳﺘﺮ-ﻭﺍﻟﺪﻭ (Oblivion) در نقش ﺟِﯿﻤﯽ ﻟﻨﯿﺴﺘﺮ، ﻟﯿﻨﺎ ﻫﯿﺪﯼ (Pride and Prejudice and Zombies) در نقش ﺳﺮﺳﯽ ﻟﻨﯿﺴﺘﺮ، ﺍﻣﯿﻠﯿﺎ ﮐﻼﺭﮎ (Terminator Genisys) در نقش ﺩﻧﺮﯾﺲ ﺗﺎﺭﮔﺮﯾﻦ‏، ﮐﯿﺖ ﻫﺮﯾﻨﮕﺘﻮﻥ (Pompeii) در نقش ﺟﺎﻥ ﺍﺳﻨﻮ‏، ﺳﻮﻓﯽ ﺗﺮﻧﺮ (X-Men: Apocalypse) در نقش ﺳﺎﻧﺴﺎ ﺍﺳﺘﺎﺭﮎ، ﻣﯿﺴﯽ ﻭﯾﻠﯿﺎﻣﺰ (iBoy) در نقش ﺁﺭﯾﺎ ﺍﺳﺘﺎﺭﮎ، ﻟﯿﺎﻡ ﮐﺎﻧﯿﻨﮕﻬﺎﻡ در نقش ﺳِﺮ ﺩﺍﻭﺱ ﺳﯿﻮﺭﺙ، ﺍﯾﺎﻥ ﮔﻠﻦ (Lara Croft: Tomb Raider) در نقش ﺟﻮﺭﺍﻩ ﻣﻮﺭﻣﻮﻧﺖ، ﺍﯾﺰﺍﮎ ﻫﻤﭙﺴﺘﺪ ﺭﺍﯾﺖ‏ در نقش برن استارک، ﺁﯾﺪﺍﻥ ﮔﯿﻠﻦ (The Dark Knight Rises) در نقش ﭘﯿﺘﺮ ﺑﯿﻠﯿﺶ‏ و ﮔﻮﺋﻨﺪﻭﻟﯿﻦ ﮐﺮﯾﺴﺘﯽ (The Hunger Games: Mockingjay – Part 2) در نقش ﺑﺮﯾﻦ ﺗﺎﺭﺙ‏ اشاره کنیم.

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.