فصل آخر Game of Thrones

فصل آخر Game of Thrones ممکن است تا قبل از 2019 پخش نشود

یک خبر نچدان خوب برای طرفداران تخت آهنین: هشتمین و آخرین فصل از سریال پرطرفدار و بی نظیر Game of Thrones (بازی تاج و تخت) ممکن است تا قبل از سال ۲۰۱۹ روی آنتن نرود. در مصاحبه با Entertainment Weekly، مدیر برنامه ریزی شبکه ﺍﭺﺑﯽﺍﻭ، کیسی بلویس اعلام کرد که هنوز چیزی دقیقا معلوم نشده اما این امکان وجود دارد که طرفداران مجبور شوند یکسال بیشتر برای تماشای فصل پایانی صبر کنند. در واقع تمام این ها به دو شورانر سریال، ﺩﯾﻮﯾﺪ ﺑﻨﯿﺎﻑ و ﺩﯼ. ﺑﯽ. ﻭﺍﯾﺲ بستگی دارد که چقدر زمان برای ساخت فصل هشتم نیـاز دارنـد.

کیسی بلویس در مورد گفت: “آنها باید اپیزودها را بنویسند و با برنامه تولید کنار بیایند… ما حس بهتری خواهیم داشت زمانی که در نگارش پیشرفتی داشته باشند…” با این حساب ﺩﯾﻮﯾﺪ ﺑﻨﯿﺎﻑ و ﺩﯼ. ﺑﯽ. ﻭﺍﯾﺲ وقت کافی دارند تا شش اپیزود پایانی را بسازند و هیچ عجله ای وجود ندارد. بنابراین ممکن است فصل هشتم سال آینده میلادی پخش شود و شاید هم در سال ۲۰۱۹، هنوز دقیقا معلوم نیست. کیسی همچنین تایید کرد که ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑهای Game Of Thrones – مدتی است خبرهایی از آنها می شنوید – اکنون در حال توسعه هستند اما تنها زمانی روی آنتن می روند که کار فصل هشتم به پایان برسد.

کیسی اعلام کرد که در حال حاضر تمام تمرکز شبکه HBO بر این است که به Game Of Thrones تمام توجه و منابع لازم را بدهد، بجای اینکه خیلی بر روی چند ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ ﭘﯿﺶﺩﺭﺁﻣﺪی که اکنون در حال توسعه هستند تمرکز کند [آسیاب به نوبت!!]. او اضافه کرد: “ما می خواییم بر فصل ۷ و ۸ تمرکز کنیم… اگر هر کدام از این ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪها قبول شوند، شما قرار نیست چیزی را نزدیک به پایان فصل هشتم روی آنتن مشاهده کنید….” کیسی دوباره یادآوری کرد که ﻭﺍﯾﺲ و ﺑﻨﯿﺎﻑ قرار نیست دخالتی در تولید ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑها داشته باشند. در این مورد گفت: “آنها می خواهند به عنوان یک طرفدار از سریال لذت ببرند و نمی خواهند درباره ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪها و مسائل تولید نگران باشند.

از ستارگان اصلی فصل جدید سریال Game Of Thrones می توانیم به ﭘﯿﺘﺮ ﺩﯾﻨﮑﻠﯿﺞ (X-Men: Days of Future Past) در نقش ﺗﯿﺮﯾﻮﻥ ﻟﻨﯿﺴﺘﺮ، ﻧﯿﮑﻮﻻﯼ ﮐﺎﺳﺘﺮ-ﻭﺍﻟﺪﻭ (Oblivion) در نقش ﺟِﯿﻤﯽ ﻟﻨﯿﺴﺘﺮ، ﻟﯿﻨﺎ ﻫﯿﺪﯼ (Pride and Prejudice and Zombies) در نقش ﺳﺮﺳﯽ ﻟﻨﯿﺴﺘﺮ، ﺍﻣﯿﻠﯿﺎ ﮐﻼﺭﮎ (Terminator Genisys) در نقش ﺩﻧﺮﯾﺲ ﺗﺎﺭﮔﺮﯾﻦ‏، ﮐﯿﺖ ﻫﺮﯾﻨﮕﺘﻮﻥ (Pompeii) در نقش ﺟﺎﻥ ﺍﺳﻨﻮ‏، ﺳﻮﻓﯽ ﺗﺮﻧﺮ (X-Men: Apocalypse) در نقش ﺳﺎﻧﺴﺎ ﺍﺳﺘﺎﺭﮎ، ﻣﯿﺴﯽ ﻭﯾﻠﯿﺎﻣﺰ (iBoy) در نقش ﺁﺭﯾﺎ ﺍﺳﺘﺎﺭﮎ، ﻟﯿﺎﻡ ﮐﺎﻧﯿﻨﮕﻬﺎﻡ در نقش ﺳِﺮ ﺩﺍﻭﺱ ﺳﯿﻮﺭﺙ، ﺍﯾﺎﻥ ﮔﻠﻦ (Lara Croft: Tomb Raider) در نقش ﺟﻮﺭﺍﻩ ﻣﻮﺭﻣﻮﻧﺖ، ﺍﯾﺰﺍﮎ ﻫﻤﭙﺴﺘﺪ ﺭﺍﯾﺖ‏ در نقش برن استارک، ﺁﯾﺪﺍﻥ ﮔﯿﻠﻦ (The Dark Knight Rises) در نقش ﭘﯿﺘﺮ ﺑﯿﻠﯿﺶ‏ و ﮔﻮﺋﻨﺪﻭﻟﯿﻦ ﮐﺮﯾﺴﺘﯽ (The Hunger Games: Mockingjay – Part 2) در نقش ﺑﺮﯾﻦ ﺗﺎﺭﺙ‏ اشاره کنیم. پخش فصل ۷ ﻗﺮﺍﺭ ﺍﺳﺖ ﺍﺯ ۱۶ ﺟﻮﻻﯼ ۲۰۱۷ ﻣﺼﺎﺩﻑ ﺑﺎ ۲۵ ﺗﯿﺮ ۹۶ ﺁﻏﺎﺯ ﺷﻮﺩ.

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.