لورا ﻫﺮﯼﯾﺮ

ﻟﻮﺭﺍ ﻫﺮﯼﯾﺮ هم به فیلم Fahrenheit 451 (ﻓﺎﺭﻧﻬﺎﯾﺖ ۴۵۱‏) شبکه HBO پیوست

ساعتی پیش تایید شد که ﻟﻮﺭﺍ ﻫﺮﯼﯾﺮ (Laura Harrier) برای حضور در فیلم Fahrenheit 451 قرارداد بسته و قرار است در یک نقش کلیدی ظاهر شود، و در مقابل مایکل ﺑﯽ. ﺟﺮﺩﻥ قرار گیرد. هفته گذشته بواسطه یک گزارش رسمی ﻣﻄﻠﻊ ﺷﺪﯾﻢ ﮐﻪ ﺷﺨﺼﯿﺖ ﺳﺮﺷﻨﺎﺱ YouTube، ﺧﺎﻧﻢ ﻟﯿﻠﯽ ﺳﯿﻨﻖ ﺑﻪ ﺟﻤﻊ ﻋﻮﺍﻣﻞ ﻓﯿﻠﻢ ﺍﻗﺘﺒﺎﺳﯽ Fahrenheit 451 ﻣﺤﺼﻮﻝ HBO Films ﭘﯿﻮﺳﺘﻪ ﺍﺳﺖ. پیش از آن هم ﺑﺎ ﺍﻧﺘﺸﺎﺭ ﯾﮏ ﮔﺰﺍﺭﺵ گفته بودیم ﮐﻪ ﺳﻮﻓﯿﺎ ﺑﻮﺗﻼ ﺑﺎﺯﯾﮕﺮ ﻧﻘﺶ ﻣﻮﻣﯿﺎﯾﯽ ﺩﺭ ﻓﯿﻠﻢ ﺳﯿﻨﻤﺎﯾﯽ The Mummy، هم وارد پروژه ﺟﺪﯾﺪ و ﺩﺭﺍﻡ، ﻋﻠﻤﯽ-ﺗﺨﯿﻠﯽ شبکه HBO شده است.

حال از بازیگرانی که تاکنون برای حضور در این فیلم تایید شده اند می توانیم به ﻣﺎﯾﮑﻞ ﺑﯽ. ﺟﺮﺩﻥ ‏(ﻋﻘﯿﺪﻩ ۲۰۱۵ ﻭ ﭼﻬﺎﺭ ﺷﮕﻔﺖﺍﻧﮕﯿﺰ‏)، ﻣﺎﯾﮑﻞ ﺷﻨﻮﻥ ‏(ﻣﺮﺩ ﭘﻮﻻﺩﯾﻦ‏)، ﻟﻮﺭﺍ ﻫﺮﯼﯾﺮ، ﻟﯿﻠﯽ ﺳﯿﻨﻖ و نیز سوفیا بوتلا اشاره کنیم. خانم ﻫﺮﯼﯾﺮ امسال فیلم Spider-Man: Homecoming را بر روی پرده خواهد داشت، از دیگر فیلم های او هم می توانیم به One Life to Live و Unforgettable اشاره کنیم.

فیلم سینمایی Fahrenheit 451 عنوانی اقتباسی است که بر اساس رمان ‘ﻓﺎﺭﻧﻬﺎﯾﺖ ۴۵۱’ نوشته ﺭﯼ ﺑﺮﺩﺑﺮﯼ ساخته می شود و ماجراهای آن ﺩﺭ ﺟﻬﺎﻧﯽ ﺍﺗﻔﺎﻕ ﻣﯽﺍﻓﺘﺪ ﮐﻪ ﺧﻮﺍﻧﺪﻥ ﯾﺎ ﺩﺍﺷﺘﻦ ﮐﺘﺎﺏ ﺟﻨﺎﯾﺘﯽ ﺑﺰﺭﮒ ﻣﺤﺴﻮﺏ ﻣﯽﺷﻮﺩ، ﺁﺯﺍﺩﺍﻧﺪﯾﺸﯽ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﺟﻬﺎﻥ ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻭ ﺧﻄﺮﻧﺎﮎ ﺍﺳﺖ، ﮐﺘﺎﺏ ﻭ ﻫﺮﭼﻪ ﺧﻮﺍﻧﺪﻧﯽ ﺍﺳﺖ ﻋﺎﻣﻞ ﺍﺻﻠﯽ ﺍﯾﻦ ﺍﻧﺤﺮﺍﻑ ﺷﻨﺎﺧﺘﻪ ﻣﯽﺷﻮﺩ. در واقع در این دنیا باسوادها عذاب می کشند و بی سوادها با آرامش زندگی می کنند!! ﻣﺴﺆﻟﯿﺖ ﺑﺎﺯﯾﺎﺑﯽ ﻭ ﺳﻮﺯﺍﻧﺪﻥ ﮐﺘﺎﺏﻫﺎﯼ ﺑﺎﻗﯽﻣﺎﻧﺪﻩ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﻧﻈﺎﻡ ﺑﻪ ﻋﻬﺪﻩ ﺁﺗﺶﻧﺸﺎﻧﯽ ﺍﺳﺖ. شخصیت اصلی فیلم هم یک ﺁﺗﺶﻧﺸﺎن جوان به نام ﻣﻮﻧﺘﺎﮒ است، مردی که دنیای خودش را رها کرده، با ﻣﺮﺑﯽاش در حال کشمکش است و سخت تلاش می کند تا انسانیت خودش را بازیابی کند.

گفته شده که ﻟﯿﻠﯽ سینق در نقش کاراکتری به نام ریون ظاهر می شود، یک روزنامه نویس که با آتش نشانی کار می کند تا به انتشار و گسترش تبلیغات دولت علیه خواندن و نوشتن کتاب ها کمک کند. ﻣﺎﯾﮑﻞ ﺑﯽ. ﺟﺮﺩﻥ در نقش ﻣﻮﻧﺘﺎﮒ ظاهر می شود – شخصیت اصلی فیلم – یک ﺁﺗﺶﻧﺸﺎن که دنیای خودش را رها کرده، با ﻣﺮﺑﯽاش در حال کشمکش است و سخت تلاش می کند تا انسانیت خودش را بازیابی کند. ﻣﺎﯾﮑﻞ ﺷﻨﻮﻥ در نقش ﮐﺎﭘﯿﺘﺎﻥ ﺑﯿﺘﯽ، مربی و رئیس ﻣﻮﻧﺘﺎﮒ ظاهر خواهد شد. ﺳﻮﻓﯿﺎ ﺑﻮﺗﻼ (Atomic Blonde) هم در نقش ﮐﻠﻪﺭﯾﺲ ظاهر می شود، یک خبرچین که بین منافع حاصل از رقابت ﻣﻮﻧﺘﺎﮒ و ﮐﺎﭘﯿﺘﺎﻥ ﺑﯿﺘﯽ گیر افتاده است. در کتاب، ﻣﻮﻧﺘﺎﮒ ﺁﺗﺶﻧﺸﺎﻧﯽ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺍﺯ ﮐﺎﺭ ﺧﻮﺩ ﻟﺬﺕ ﻣﯽﺑﺮﺩ، یعنی همان سوزاندن کتاب ها. ﺍﻣﺎ وقتی ﮐﻪ با ﮐﻠﻪﺭﯾﺲ ﻣﻼﻗﺎﺕ ﻣﯽﮐﻨﺪ ﺑﻪ ﺍﻭ ﻣﯽﻓﻬﻤﺎﻧﺪ ﮐﻪ ﺯﻧﺪﮔﯽﺍﺵ ﺁﻧﻄﻮﺭ ﮐﻪ ﻓﮑﺮ ﻣﯽﮐﺮﺩﻩ ﺷﺎﺩ ﻧﯿﺴﺖ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺑﺮﺍﯼ ﻣﻮﻧﺘﺎﮒ ﺳﺮﺁﻏﺎﺯ ﺷﯿﺪﺍﯾﯽ ﺍﺳﺖ. گزارش جدید تایید می کند که ﻟﻮﺭﺍ ﻫﺮﯼﯾﺮ در نقش میلی، همسر در رسانه های اجتماعی غوطه ور شده ﻣﻮﻧﺘﺎﮒ ظاهر می شود.

ﺭﺍﻣﯿﻦ ﺑﺤﺮﺍﻧﯽ (Man Push Cart) و ﺍﻣﯿﺮ ﻧﺎﺩﺭﯼ (۹۹ Homes) نویسندگان این فیلم هستند، ﺑﺤﺮﺍﻧﯽ علاوه بر نگارش وظیفه کارگردانی پروژه را هم به دوش می کشد. جوردن نیز در کنار بازیگری، ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩ اجرایی فیلم می باشد. در نهایت جهت اطلاع باید بگوییم که ۴۵۱ ﺩﺭﺟﻪٔ ﻓﺎﺭﻧﻬﺎﯾﺖ، ﺩﻣﺎﯾﯽ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﮐﺎﻏﺬ ﺩﺭ ﺁﻥ ﺷﺮﻭﻉ ﺑﻪ ﺳﻮﺧﺘﻦ ﻣﯽﮐﻨﺪ!!! تاریخ نمایش و لیست کامل بازیگران Fahrenheit 451 هنوز اعلام نشده است.

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.