به نظر می رسد که Arrow تنها سریال شبکه The CW نیست که تاریخ شروع پخش فصل جدید آن معلوم شده است. این شبکه که در واقع یک خانه برای سریال های DC Comics در تلویزیون است، ساعتی پیش تاریخ شروع پخش سریال های پاییزی خودش را اعلام کرد. از آنجا که ﺍﺳﺘﯿﻮﻥ ﺍﻣﻞ ﺗﺎﺭﯾﺦ ﺷﺮﻭﻉ ﭘﺨﺶ ﻓﺼﻞ ﺷﺸﻢ Arrow ﺭﺍ دوازدهم اکتبر (بیستم مهر ماه ۹۶) اعلـام کرده است، واضح می باشد که اولین اپیزود از فصل جدید سریالش برخلاف سال گذشته ﭘﻨﺞﺷﻨﺒﻪ شبها روی آنتن می رود.

اینطور به نظر می رسد که هفته دوم اکتبر قرار است هفته ای مهم برای شبکه The CW باشد چون در آن باید پخش فصل جدید مهم ترین ﺳﺮﯾﺎﻝهایش را استارت بزند و موتور نمایش های پاییزی را روشن کند. Supergirl اولین سریالِ DC/CW است که به تلویزیون باز میگردد، پخش فصل سوم این سریال از نهم اکتبر مصادف با ۱۷ ﻣﻬﺮ آغاز خواهد شد، بنابراین باید مانند سال گذشته ﺩﻭﺷﻨﺒﻪ شب ها منتظر پخش اپیزودهای جدید سوپرگرل باشیم. بعد از آن نوبت به The Flash می رسد که پخش فصل چهارم آن از دهم اکتبر مصادف با ۱۸ ﻣﻬﺮ آغاز می شود. یعنی سهﺷﻨﺒﻪ شب ها.

تا اینجا همه چیز مانند سال گذشته بود، اما بعد از The Flash کمی تغییرات ایجاد می شود. اپیزودهای فصل جدید سریال Legends of Tomorrow درست بعد از The Flash و همان سهﺷﻨﺒﻪ شب ها روی آنتن می روند. یک شب بعد از آن، چهارﺷﻨﺒﻪ یازدهم اکتبر – ۱۹ ﻣﻬﺮ – پخش سریال درام Riverdale آغاز می شود. بعد از آن هم Dynasty روی آنتن می رود. اما ﭘﻨﺞﺷﻨﺒﻪ قرار است روز طلایی The CW باشد، روزی که در آن دو سریال بزرگ و پرطرفدار شبکه روی آنتن می رود.

پخش فصل سیزدهم سریال Supernatural قرار است از پنجشنبه ۱۲ اکتبر (۲۰ مهر) آغاز شود، به دنبال آن Arrow روی آنتن می رود. دو سریال Crazy Ex-Girlfriend و Jane The Virgin نیز جمعه ها مهمان شبکه هستند. بازسازی Dynasty چهارشنبه ها بعد از Riverdale پخش می شود، Valor هم دوشنبه شب ها بعد از Supergirl. هنوز صحبتی از فصل پنجم The 100 و فصل چهارم iZombie نشده است.

Rating: 4.0. From 6 votes.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.