Arrow فصل 6

فصل ششم Arrow از الیور یک پدر خوب می سازد!

این گزارش اتفاقات فصل پنجم Arrow را فاش می کند

فصل پنجم Arrow در غیرمنتظره ترین شکل ممکن به پایان رسید، با یک انفجار بزرگ و کشنده! بعد از یک سال درگیری الیور با پرومتئوس، پشت سر گذاشتن مشکلات مختلف، روبرو شدن با توطئه های جدید و خطرناک، مثل همیشه نتیجه ای بجز مرگ و خون ریزی برای او حاصل نشد. ما در پایان فصل پنجم مشاهده کردیم که بواسطه مرگ پرومتئوس، جزیره لیان یو هم به یک مرگ اجباری محکوم شد و انفجاری مهیب را به خود دید. این در حالی بود که تمام دوست و دشمن های الیور هنوز درون جزیره بودند، همین اتفاق بزرگترین معمای سریال را خلق کرد؛ چه کسی زنده می ماند؟؟ در صحنه پایانی درون یک قایق، الیور کوئین (با بازی Stephen Amell) در مقابل آدرین چیس/پرومتئوس (Josh Segarra) قرار گرفت؛ در این بین هویت الیور برای پسرش ویلیام فاش شد!

با این حساب قابل انتظار است که ما در فصل ششم شاهد حضور پررنگ تر ویلیام خواهیم بود. طبق صحبت های آمل بازیگر الیور، در فصل ششم رابطه الیور و پسرش دچار تغییراتی می شود که به عمیق تر شدن ارتباط آنها کمک می کند. آمل چندی پیش در فستیوال Heroes & Villains هم گفته بود که در فصل ششم شاهد فعالیت های پدری/پسری بیشتری خواهیم بود، با این حساب الیور شب ها با لباس شورشی به خیابان ها می رود، و روزها را بعنوان یک پدر که شهردار استار سیتی است می گذراند. اما جالب اینجاست که نمی دانیم برای ویلیام بخاطر داشتن چنین پدری خوشحال باشیم یا ناراحت!!

استیون امل در این مورد گفته است که: “من هیجان زده ام که آنها نه تنها قصد دارند درباره داشتن رابطه پدر/پسری یاد بگیرند، فکر می کنم ما قصد داریم در فصل ۶ به کاوش آن بپردازیم، اما [ویلیام] می داند که الیور گرین ارو است. بنابراین لایه ها و دینامیک های جذاب زیادی وجود دارد….” امل همچنین اشاره کرد که افزایش رابطه با ویلیام یک تاثیر بسیار شخصی بر روی الیور خواهد گذاشت. “من فقط هیجان زده ام تا یک درس به او بدهم. بعنوان یک پدر، الیور قطعا سعی می کند بهتر از شخصی که است باشد… بنابراین امیدوارم او بتواند یک نمونه خوب برای ویلیام باشد…

چند روز قبل شاهد انتشار ﺍﻭﻟﯿﻦ ﮐﺎﻧﺴﭙﺖ ﺁﺭﺕ ﺍﺯ ﻓﺼﻞ ۶ ﺳﺮﯾﺎﻝ Arrow بودیم که به ﯾﺎﺩبود ﻗﻨﺎﺭﯼ ﺳﯿﺎﻩ اشاره داشت، این طراحی مفهومی یک سوال در ذهن ما ایجاد کرد که در فصل بعدی چه کسی قرار است لباس قناری سیاه را بپوشد؟ ما شنیده ایم که ‘بلک سایرن’ و ‘دینه درک’ (با نقش آفرینی Juliana Harkavy) قرار است نقش مهم تری در فصل ششم داشته باشند، بنابراین این احتمال وجود دارد که یکی از آنها در نهایت لباس قناری را بپوشند. اما مهم تر از آن این سوال مطرح می شود که کدام یک از شخصیت ها طی انفجار اپیزود پایانی فصل ۵ زنده می مانند؟ ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩ اجرایی سریال Arrow، آقای ﻣﺎﺭﮎ ﮔﻮﮔﻨﻬﺎﯾﻢ بتازگی در صحبت هایش اظهار داشته است که این انفجار ممکن است عواقبی بدتر از مرگ رخ به همراه خود داشته باشد. تایید شده که پخش فصل ششم Arrow از دوازدهم اکتبر مصادف با ﭘﻨﺞﺷﻨﺒﻪ ۲۰ ﻣﻬﺮ آغاز خواهد شد.

Rating: 4.5. From 2 votes.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.