فصل 6 سریال Arrow

سریال Arrow: ﺍﺳﺘﯿﻮﻥ ﺍﻣﻞ موضوع فصل 6 را آشکار کرد!

فصل پنجم سریال Arrow با یک انفجار بزرگ به پایان رسید، دقیقا اتفاقی رخ داد که هیچ کسی انتظار آن را نداشت!! آخرین اپیزودهای فصل پنجم کلا به مبارزه قهرمان استار سیتی در مقابل پرومتئوس شرور (یکی از بهترین شرورهای سریال از نظر ﺍﺳﺘﯿﻮﻥ ﺍﻣﻞ) اختصاص داشت تا در نهایت به یک نبرد نهایی ختم شد، نبرد الیور کوئین در مقابل آدرین چیس. حال اگر موقتا از این سوال که ‘کدام یک از کاراکترها از انفجار پایانی جان سال به در می برند؟’ بگذریم، بتازگی این نوید داده شده که تم سریال Arrow قرار است در فصل بعدی تغییر کند.

طی برگزاری همایش Heroes & Villains FanFest در لندن، در روزهای پایانی هفته گذشته، از بازیگر نقش اَرو، ﺍﺳﺘﯿﻮﻥ ﺍﻣﻞ در مورد تم [یا همان موضوع] فصل بعدی سریال سوال شد. امل در این مورد گفت: “موضوع فصل پنجم میراث بود… طبق چیزی که من متوجه شدم، موضوع فصل ششم خانواده است…” این می تواند یک موضوع واقعا مناسب برای فصل بعدی سریال های CW باشد. کلمه “خانواده” در سریال های DC این شبکه زیاد شنیده می شود اما هرگز بر آن تاکید نشده است، از طرفی کلمه خانواده برای الیور یک معنی دیگر دارد؛ برای الیور کوئین داشتن خانواده یک نقطه ضعف محسوب می شود، در پنج فصل گذشته ما بارها مشاهده کرده ایم که دشمنان برای ضربه زدن به الیور خانواده او را هدف گرفته اند به همین خاطر او همواره خودش را مسئول مرگ افراد مورد علاقه اش می داند.

همانطور که ﺍﺳﺘﯿﻮﻥ ﺍﻣﻞ گفته است، موضوع اصلی فصل پنجم Arrow میراث بود، ما همچنین در این فصل متوجه شدیم که اعمال گذشته الیور چه نتیجه ای بر امروز او داشته است. با اینکه فصل چهارم نقاط ضعف زیادی داشت و کاملا معلوم بود که سریال از مسیر خودش خارج شده است، سازندگان در فصل پنجم تلاش کردند تا به طرفداران دقیقا چیزی را نشان دهند که می خواهند، بازگرداندن ارو به عظمت خودش!!

یکی دیگر از سوالاتی که طرفداران از امل طی این همایش پرسیدند در مورد پسر الیور، ویلیام بود. ما آخرین بار این پسر را در کنار پدرش درون یک قایق مشاهده کردیم، جایی که در مورد سرنوشت مادر او و تیم اَرو هیجان زده بودیم، جایی که پرومتئوس خودکشی کرد و به کار بهترین شرور سریال پایان داد!!

وقتی که از امل در مورد نقش ویلیام در فصل ششم سوال شد، او تایید کرد که ویلیام در فصل بعدی حضور خواهد داشت، همچنین اشاره کرد که الیور ممکن است نیاز باشد تا وقت بیشتری برای پدری کردن بگذارد. امل گفت: “داستان جالبی خواهد بود… من فکر می کنم الیور برای یک پدر بودن آمادگی بیشتری دارد… من فکر میکنم، امیدوارم که او یک کار واقعا خوب انجام داد. این قطعا یک پویایی جالب ایجاد می کند.” حـال این سوال به ذهنمان خطور می کند که آیا مادر ویلیام جزو کسانی است که در پایان فصل پنجم می میرد؟؟ امل تایید نکرد که او می میرد، اما از آنجا که گفته شد الیور برای پدر بودن آمادگی دارد، و اینکه موضوع فصل ششم خانواده است، چندان دور از ذهن نیست که الیور مجبور به تنها بزرگ کردن ویلیام شود. اما نیمه پر لیوان؛ پدر الیور برای او میراثی جز پول نگذاشت، حال الیور این فرصت را دارد تا یک میراث جدید بسازد، میراثی همراه با پسرش.

Rating: 5.0. From 6 votes.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.