فیلم Guardians Of The Galaxy 2

فیلم Guardians Of The Galaxy 2: کانسپ آرتﻫﺎﯼ جدید از دراکس ویرانگر و مانتیس

اکران فیلم Guardians Of The Galaxy 2 در آمریکای شمالی از ﺟﻤﻌﻪ ۱۵ ﺍﺭﺩﯾﺒﻬﺸﺖ ماه آغاز شد و نماینده بهاری کمپانی مارول را وارد گیشه کرد، این فیلم طبق انتظار در افتتاحیه داخلی خودش ۱۴۶٫۵ میلیون دلار فروخت و یک موفقیت دیگر برای مارول رقم زد (و ﺳﯽﺍﻣﯿﻦ افتتاحیه بزرگ بین المللی). موفقیت های این فیلم طی هفته گذشته همچنان ادامه داشت، بطوری که فروش داخلی آن بعد از ۱۷ روز اکران به رقم ۳۰۱٫۷ میلیون دلار رسیده است (۶۶ﺍﻣﯿﻦ فیلم پرفروش در تاریخ آمریکای شمالی). اما در خارج از خاک آمریکا وضعیت نگهبانان خیلی بهتر است، این فیلم تاکنون در خارج از وطنش ۴۳۰٫۸ میلیون دلار فروخته و مجموع فروش بین المللی آن طی روز گذشته به رقم ۷۳۲٫۵ میلیون دلار رسیده است (۸۴ﺍﻣﯿﻦ فیلم پرفروش تاریخ سینما). حال کاملا قابل انتظار است که با گذشت این هفته، فیلم جدید وارد ۸۰۰ میلیون دلار شود و به فروش بالاتری نسبت به قسمت نخست (۲۰۱۴) برسد. در بین پرفروش ترین فیلم های MCU، فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 2 رتبه ششم را در اختیار دارد و پایین تر از Guardians of the Galaxy 1 قرار گرفته است (از نظر فروش بین المللی).

طی چند ماه اخیر تریلر و پوسترهای خیلی زیادی از این فیلم منتشر شد که همه نشان دهنده تلاش های شبانه روزی تیم بازاریابی فیلم برای معرفی هرچه بهتر آن به طرفداران مارول و کسانی که با نگهبانان آشنا نیستند بود. حال امروز هم شاهد انتشار سه کانسپت آرت جدید و فوق العاده از دو کاراکتر “دراکس ویرانگر” و “مانتیس” بودیم که توسط ﺍَﻧﺪﯼ ﭘﺎﺭﮎ معروف طراحی شده اند و واقعا در بهترین شکل ممکن این دو نگهبان دوست داشتنی را به تصویر کشیده اند. در اولین تصویر می توانید یک “مانتیس” متفاوت را مشاهده کنید که لباس قرمز پوشیده و ظاهری کاملا جدید و دیده نشده دارد. دو کانسپت آرت دیگر هم “دراکس ویرانگر” و “مانتیس” را با ظاهر همیشگی خودشان نشان می دهند. پیشنهاد می کنیم نگاهی داشته باشید؛

ﺍﯾﻦ ﻓﯿﻠﻢ ﺗﻮﺳﻂ ﺟﯿﻤﺰ ﮔﺎﻥ (Slither) ﮐﺎﺭﮔﺮﺩﺍﻧﯽ ﺷﺪﻩ ﻭ از ستارگان آن می توانیم به می توانیم به ﮐﺮﯾﺲ ﭘﺮﺕ (Jurassic World) ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺍﺳﺘﺎﺭ ﻟﺮﺩ، ﺯﻭﯾﯽ ﺳﺎﻟﺪﺍﻧﺎ (Avatar) ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﮔﺎﻣﻮﺭﺍ، ﺩﯾﻮﯾﺪ ﺑﺎﺗﯿﺴﺘﺎ (Spectre) ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺩﺭﺍﮐﺲ ویرانگر، ﺑﺮﺩﻟﯽ ﮐﻮﭘﺮ (American Sniper) ﺻﺪﺍﭘﯿﺸﻪ ﺷﺨﺼﯿﺖ ﺭﺍﮐﺖ، ﻭﯾﻦ ﺩﯾﺰﻝ (سریع و خشن) ﺻﺪﺍﭘﯿﺸﻪ ﺷﺨﺼﯿﺖ ﮔﺮﻭﺕ، ﻣﺎﯾﮑﻞ ﺭﻭﮐﺮ (Jumper) ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﯾﻮﻧﺪﻭ، ﮐﺎﺭﻥ ﮔﯿﻼﻥ (The Big Short) ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻧﺒﻮﻻ، ﺍﻟﯿﺰﺍﺑﺖ ﺩﺑﯿﮑﯽ (The Great Gatsby, Everest) در نقش عایشه، ﭘﺎﻡ ﮐﻠﻤﻨﺘﯿﺌﻒ (Oldboy) در نقش مانتیس، ﮐﺮﺕ ﺭﺍﺳﻞ (The Hateful Eight, The Thing) در نقش اگو سیاره زنده، ﮔﻠﻦ ﮐﻠﻮﺯ، ﺍﻭﺍﻥ ﺟﻮﻧﺰ، ﺟﯿﻤﯽ ﺍﺭﯾﻦ، ﺍﺳﺘﯿﻔﻦ ﺑﻼﮎﻫﺎﺭﺕ، ﺳﯿﻦ ﮔﺎﻥ (Gilmore Girls) و ﻧﺎﺗﺎﻥ ﻓﯿﻠﯿﻮﻥ اشاره کنیم. فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 2 با ماجراجویی های بین کهکشانی تیم نگهبانان ادامه می یابد. نگهبانان باید اینبار برای حفظ خانواده تازه پیدا کرده خود بجنگند و از طرف دیگر در پی حل رمز و رازهای اصل و نسب پیتر کوییل باشند. از اتفاقات جالب در جلد دوم این است که پیتر با پدر خودش، اگو (سیاره زنده) ملاقات می کند که در تاکنون در تریلرها و پوسترهای فیلم چندین مرتبه او را دیده ایم.

فیلم Guardians Of The Galaxy 2

نگهبانان کهکشان 2

نگهبانان کهکشان 2

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.