The flash فصل 4

پایان فصل سوم The Flash چه مفهومی برای فصل 4 دارد؟

اپیزود پایانی فصل سوم The Flash کاملا غیرمنتظره به پایان رسید!! ما در این اپیزود بلاخره یک حرکت درست و حرفه ای از بری آلن دیدیم، همچنین متوجه شدیم زمانی که حرف از خانواده به میان بیاید هیچ چیز جلودار فلش نیست و هر کاری می کند تا آنها را نجات دهد. اما آخرین صحنه فصل سوم می تواند یک تاثیر خیلی بزرگ بر روی این سریال و دنیای سریالهای DC بگذارد. بعد از یکسال مورد انتقاد قرار گرفتن بری بخاطر بی پروا و خودخواه بودن نسبت به قدرتش، و تندرو شدن والی و تلاش برای افزودن به مهارتهایش، هر کدام از آنها موفق شدند که قدمی برای پیروزی در پایان فصل سوم، اپیزود “خط پایان” برداند. البته حرکت آخر را آیریس انجام داد و برخلاف انتظار او کسی بود که همه را نجات داد، در صورتی تاکنون همه سعی داشتند او را نجات دهند.

آنها موفق شدند که با همکاری یکدیگر ساویتار، خدای سرعت را شکست دهند. اما این پایان ماجرا نبود و هیچوقت هم پایانی برای اتفاق های بد زندگی بری آلن وجود ندارد!! آنها در پایان با یک اسپید فورس روبرو شدند که در حال نابود کردن سنترال سیتی بود، چون نیاز به یک نفر برای پر کردن “زندان اسپید فورس” داشت، که پیش از این توسط ساویتار پر شده بود و حالا خالی بود. بنابراین بری مجبور شد فداکاری کند و خودش را تحویل این زندان دهد، او با میل و رغبت خود را تسلیم و والی وست (معروف به بچه فلش) را به عنوان جانشین خودش انتخاب کرد. بری مثل همیشه خود را مقصر تمام حوادث می داند و حس می کند که باید مجازات شود، البته این بار حق دارد چون او باعث تمام این اتفاق های بد شده است.

اما نکته اصلی اینجاست، بری در بهترین روز زندگی اش خیلی راحت تسلیم اسپید فورس شد، روزی که تنها عشق زندگی اش، آیریس از مرگ نجات پیدا کرد و درست زمانی که تصمیم گرفتند کارت های عروسی خودشان را پخش و به سمت آینده حرکت کنند!! حال با توجه به چرخش آسان بری، می توانیم به این نتیجه برسیم که او قطعا یک نقشه برای خارج شدن از زندان اسپید فورس دارد، یا شاید هم فقط دوست داشت فداکاری کند. اما در کمیک های The Flash، بری سال های زیادی را در اسپید فورس می گذراند. در این مدت — ۲۰ سال به زمان واقعی زمین — والی تبدیل به فلش می شود و از خودش میراثی جداگانه از بری می سازد. ولی چنین اتفاقی ممکن است برای نسخه سریالی هم رخ دهد؟؟

واقعا نمی توانیم در این مورد مطمئن شویم، و اصلا معلوم نیست که سازندگان چه برنامه ای برای فصل چهارم دارند. این ایده که والی وست تبدیل به فلش شود، چیزی است که فقط می توانیم به آن فکر کنیم اما اصلا ممکن نیست کاراکتر بری آلن از سریال حذف شود، چون قطعا باعث نابودی آن خواهد شد. از طرفی ما در پایان فصل قبلی و همچنین بارها در فصل سوم مشاهده کردیم که سازندگان سریال چندان به کمیک بوکهای The Flash وفادار نیستند و تنها در داستان اپیزودها به آن توجه می کنند، در واقع خط داستانی سریال مسیر جداگانه ای را طی می کند، این مورد برای ما قطعی شده است.

و اما شخصیت شرور فصل چهارم چه کسی خواهد بود؟؟ دو مرتبه در این فصل ما نام ‘کلیفورد دیوو’ را شنیدیم — معروف تر به اسم اندیشمند — که قرار است شخصیت شرور فصل بعدی باشد. پیش از این هم سازندگان سریال تایید کرده اند که شخصیت شرور فصل بعد یک تندرو نخواهد بود — برای جلوگیری از تکرار و توجه به درخواست طرفداران — اما هنوز تایید نشده که چه کسی خواهد بود. اما در اپیزود پایانی فصل سوم ساویتار گفت که در گذشته به کمک تیم فلش یک مهار کننده مغزی برای مبارزه با دیوو ساخته، اتفاقی که هنوز بری آلن مـا به آن نرسیده و در آینده برایش اتفاق می افتد. پیش از این “ابرا کادابرا” هم به این کاراکتر به عنوان یکی از بزرگترین دشمنان بری آلن اشاره کرده بود، در کنار زوم و فلش-معکوس. به همین گفته می شود که همین اندیشمند ممکن است شخصیت شرور فصل بعدی The Flash باشد.

ما انتظار داریم که در پاییز امسال شاهد شروع پخش فصل چهارم سریال The Flash باشیم. منتظر انتشار اخبار دقیق تر باشید….

Rating: 4.4. From 7 votes.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.