اکو در The 100

سریال The 100: اکو از کاراکترهای اصلی فصل پنجم خواهد بود – اولین نجات یافته!

در کل شبکه The CW امسال تصمیم گرفته است که سریال هایش را در هیجان انگیزترین حالت ممکن تمام کند!! در سریال The 100 هم مانند Arrow و The Flash همین اتفاق افتاده است و فصل چهارم با یک اتفاق غیرمنتظره به پایان رسید. حال طرفداران دوست دارند بدانند که کدام از یک کاراکترهای سریال جان سال به در می برد و برای فصل بعدی باز میگردد. تا امروز تایید شده که ما دوبـاره Tasya Teles در نقش اکو را بر روی زمین مشاهده خواهیم کرد. دیگر بازیگران هنوز تایید نشده اند.

این بازیگر در فصل دوم به سریال پیوست، در نقش اکو یک جنگجو از قوم یخ که سابقا اتحادی کوتاه با بلامی (Bob Morley) داشته است، زمانی که آنها توسط مردم کوهستان زندانی شده بودند. با این حال اکو در فصل سوم با هدایت کردن بلامی و خواهرش (Marie Avgeropoulos) به سمت یک تله به آنها خیانت کرد. در فصل چهارم دوباره گذر اکو به بلامی خورد، زمانی کـه او را اسیر کرد و بعنوان یک گروگان نزد روآن (Zach McGowan) فرستاد. اما بعد از مرگ روآن در مبارزه و تبعید او از پناهگاه، بلامی درنگ نکرد و اکو را همراه خودش به راکت برد. در نهایت آنها فرصت پیدا کردند که فرار کنند و با هم به آرک بروند.

کاملا قابل انتظار است وقتی که دوباره او را مشاهده کنیم نسبت به خیلی متفاوت خواهد بود، بطور حتم شش زندگی در فضا او را به شخص دیگری تبدیل خواهـد کرد. او که پیش از این همیشه بر روی زمین زندگی کرده بود، قطعا در فضا روزهای خوبی را پشت سر نگذاشته و برای تنظیم زندگی اش با محیط جدید با مشکلاتی برخورد کرده است. این حقیقت را هم نباید فراموش کنیم که اکو مجبور است با دشمنان سیاسی قدیمی خودش مانند یک دوست رفتار کند تا موفق شود و زنده بماند – دشمنانی که اکنون دوستی برای او شده اند شامل بلامی و ریون (Lindsey Morgan).

در حقیقت، براساس احساسی که او و بلامی در پایان فصل چهارم نسبت به هم داشتند، این شانس وجود دارد که در ملاقات بعدی آنها چیزی فراتر از دوست صمیمی باشند. وقتی که در مورد آینده بلامی و اکو از شورانر سریال، ﺟﯿﺴﻮﻥ ﺭﺍﺗﻨﺒﺮﮒ پرسیده شد او جواب داد که ‘همیشه جرقه هایی وجود دارد’ و آنها در فصل پنجم حضور بیشتری خواهند داشت. او گفت که: “این یک جاده طولانی و پر پیچ و خم است، و بطور قطع آن جاده هنوز تمام نشده است…. همه آنها دوباره با هم در یک گروه در فضا هستند، بنابراین شما هیچوقت نمی دانید!!” 

اما باید توجه کنیم که شش سال زمانی زیادی برای زندگی در فضا است، البته بهتر است بگوییم زندانی شدن در فضا. مخصوصا بعد از تنها گذاشتن کلارک (با بازی Eliza Taylor) در زمین و سال ها دوری، واقعا هر اتفاقی ممکن است افتاده باشد. اما سوال اینجاست؛ وقتی که سریال برای فصل ششم بازگردد بلامی و اکو در یک رابطه عاشقانه خواهند بود؟ ممکن است که در فضا ازدواج کرده باشد؟ حتی این امکان وجود دارد که با یک بچه کوچک – مثل کلارک – به زمین بازگردند و اصلا دور از انتظار نیست. به هر حال مهم این است که در فصل بعدی اکو را بیشتر و بهتر از همیشه خواهیم شناخت و او را به عنوان یکی از کاراکترهای اصلی سریال مشاهده خواهیم کرد. باید اضافه کنیم که فصل پنجم The 100 در سال ۲۰۱۸ روی آنتن The CW خواهد رفت.

Rating: 4.1. From 9 votes.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.