فصل 2 سریال Jessica Jones

تولید فصل دوم سریال Jessica Jones در نیویورک آغاز شد

اگر توجه کرده باشید زمان زیادی از وقتی که Jessica Jones برای فصل دوم تمدید شد گذشته است، اما تا دیروز هیچ خبر قابل توجه ای از فصل جدید این سریال شنیده نشد!! اما حالا تایید شده که تولید فصل دوم بتازگی در ﺧﯿﺎﺑﺎﻥ ﺑﺮﺍﺩﻭﯼ و W 101st St شهر نیویورک آغاز شده است، یعنی همان لوکیشنی که در فصل اول و برای نمایش خانه و پایگاه تحقیقاتی جسیکا از آن استفاده شده بود. همانطور که احتمالا خبر دارید، بتازگی تولید مینی سریال The Defenders به پایان رسیده و فیلم برداری The Punisher همچنان در نیویورک ادامه دارد. از فصل سوم Deardevil هنوز خبری نداریم.

سریال دیدنی Iron Fist در روزهای پایانی سال گذشته منتشر شد و اکنون نوبت به The Defenders و The Punisher رسیده است، حال خبر رسیده که مرحله تولید فصل دوم Jessica Jones هم استارت خورده است. ما مدتی قبل توسط ﮐﺮﯾﺴﺘﻦ ﺭﯾﺘﺮ (Krysten Ritter) مطلع شدیم که دو سریال The Defenders و Jessica Jones پشت به پشت هم تولید می شوند، اما هیچ خبری از تاریخ دقیق شروع تولید آن نداشتیم. در کنار اینها باید انتظار داشته باشیم که بزودی خبر رسمی آغاز تولید در کنار نام بازیگران حاضر در فیلم منتشر شود. بعد از آن هم نوبت به خلاصه داستان و وقایع مورد انتظار [و غیره] می رسد.

در مورد اینکه چه کسی قرار است به عنوان شخصیت منفی فصل دوم ظاهر شود هیچ نظری نداریم، اما می توانیم انتظار داشته باشیم که شاهد بازگشت ویل سیمپسون، معروف به نیوک (Nuke) و تریش والکر (با بازی ﺭﯾﭽﻞ ﺗﯿﻠﻮﺭ) باشیم. از آنجا که مدتها پیش اعلام شده بود تمام کارگردانان فصل دوم زن خواهند بود، چندان غیرقابل انتظار نیست که شخصیت منفی این فصل هم یک زن باشد، مثلا “تیفوئید مری” که در دنیای کمیک بوکها از دشمن های بزرگ ددپول و دردویل محسوب میشود. در نهایت هم باید اشاره کنیم فصل دوم Jessica Jones در سال ۲۰۱۸ منتشر خواهد شد، تاریخ دقیق و اطلاعات بیشتر بزودی…

منبع: mcuexchange

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.