Kong VS Logan

باکس آفیس: Kong روز جمعه را با 20 میلیون از Logan برد!!

فیلم Logan که اکنون هشت روز از آغاز اکران آن می گذرد، در روز دوشنبه ۷٫۲ میلیون دلار، در سه شنبه ۸٫۶ میلیون، چهارشنبه ۵٫۶ میلیون، پنجشنبه ۴٫۹ میلیون و در روز جمعه ۱۰٫۳ میلیون دلار فروخت و فروش داخلی آن در مجموع به ۱۲۵ میلیون دلار رسید. همانطور که احتمالا خبر دارید در روز گذشته اکران رسمی Kong: Skull Island شروع شد و شاه کونگ حمله خودش به سینماهای آمریکا شمالی را با قدرت آغـاز کرد، اما انتظار می رفت که در روز جمعه، Logan به فروش بیشتری نسبت به Kong برسد، ولی اینطور نشد و فقط ۱۰٫۵ میلیون فروخت، در صورتی که Kong کارش را با ۲۰٫۲ میلیون دلار شروع کرد و جمعه را از Logan برد.

در کل جمعه روز بزرگی برای کمپانی های وانر بروس، Fox و طرفداران Logan و Kong بود، چرا که رقابت دو عنوان بزرگ امسال بطور رسمی آغاز شد تا در نهایت یک برنده از این رقابتها سربلند و پرفروش خارج شود!! اما طی روزهای آینده و با شروع اکران “Power Rangers” و “Beauty and the Beast” جدید، رقابت ها داغ تر و مهیج تر خواهند شد. با این حساب باید انتظار یک گیشه داغ و یک رقابت نفسگیر را برای چند هفته آینده داشته باشیم، البته در بهار و پس از تابستان، گیشه از همیشه داغ تر و جذابتر خواهد بـود!!

✔شما می توانید تازه ترین اخبار را در کانال تلگرام مغناطیس نیوز دریافت کنید!

قابل توجه اینکه Logan با بودجه ۹۷ میلیون ساخته شده و در افتتاحیه اش ۸۸٫۴ میلیون دلار فروخته است. فروش کلی این فیلم در آمریکای شمالی بعد از هشت روز اکران به رقم ۱۲۵ میلیون دلار، فروش خارج از کشور آن طی همیـن مدت به ۱۹۰٫۷ میلیون دلار رسیده است. اطلاعات بیشتر بزودی…

Rating: 3.0. From 2 votes.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.