The Flash - دونوازی

تماشا کنید: تیزر و تصاویر کراس اور موزیکال The Flash و Supergirl

ساعتی پیش شبکه تلویزیونی The CW تیزر اپیزود هفدهم فصل سوم سریال The Flash را منتشر کرد که دونوازی نام دارد و قرار است ۲۱ مارس (یکم فروردین ۹۵) روی آنتن این شبکه برود. در این اپیزود دیدنی شاهد یک کراس اور با سریال Supergirl خواهیم بود که بواسطه آن تعدادی از کاراکترهای آن از جمله سوپرگرل را در مجددا در کنار بری آلن مشاهده خواهیم کرد، البته این بار در یک فضای موزیکال و مهیج تر!! علاوه بر تیزر، چند تصویر هم از این اپیزود منتشر شد که در انتها می توانید مشاهده کنید.

این کراس آور در واقع از انتهای اپیزود ۱۶ فصل دوم Supergirl آغاز خواهد شد، در خلاصه این اپیزود آمده است که: “یک شرور جدید (بازیگر مهمان Teri Hatcher) به National City می آید، سوپرگرل (Melissa Benoist) را در حالت آماده باش قرار می دهد. در این میان، دوست دختر (بازیگر مهمان Tamzin Merchant) جدید وین (Jeremy Jordan) با یک قانون جدید وین را در یک مشکل قرار می دهد. مگی (بازیگر مهمان Floriana Lima) تلاش می کند که به وین کمک کند …. Music Meister (مهمان Darren Criss) به سوپرگرل حمله می کند.” این مقدمه کراس اور Supergirl و Flash است که در سریال The Flash ادامـه میابد.

همانطور که گفتیم اپیزود ۱۷ فصل سوم سریال Flash که دونوازی نام دارد قرار است ۲۱ مارس (یکم فروردین ۹۵) روی آنتن CW برود. در خلاصه داستان این اپیزود آمده: “بری آلن (Grant Gustin) و تیم غافلگیر می شوند وقتی که مون-ال (بازیگر مهمان Chris Wood) و هنک شاو (بازیگر مهمان David Harewood) سوپرگرل که توسط Music Meister (مهمان Darren Criss) به کما رفته را با خودشان به زمین آنها می آورند. برای کمک به سوپرگرل، تیم فلش کارش را آغاز می کنند تا او را نجات دهند. با این حال، Music Meister فلش را غافلگیر می کند و او با در یک اغمای شبیه سازی شده فرو می برد، حالتی که تیم فلش قادر به درمان آن نیستند. کارا و بری بدون قدرت هایشان در یک واقعیت جایگزین بیدار می شوند، جایی که زندگی مانند یک موسیقی است و تنها راه فرار از آن، پیروی کردن از فیلمنامه است که با خواندن و رقصیدن کامل می شود، تا به پایان برسد.

این اپیزود توسط Dermott Downs کارگردانی شده و Greg Berlanti & Andrew Kreisberg نویسندگان آن هستند. این هم تیزر و تصاویر:


The Flash

The Flash

فصل سوم Flash

سریال Flash

The Flash

The Flash S03 e17

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.