تا امروز تصور می شد که واقعا قرار است در فصل چهارم The 100 شاهد یک آخرالزمان هسته ای باشیم!! یک فاجعه تمام عیار! اما ظاهرا اینطور نیست. [چون] شبکه The CW امروز تایید کرد که سریال علمی-تخیلی و محبوب The 100 برای فصل پنجم تایید شده و سال آینده روی آنتن خواهـد رفت. اکنون فصل چهارم این سریال در حال پخش است و تاکنون پنج اپیزود از آن روی آنتن رفته است، اپیزود ششم هم ۱۵ مارس پخش می شود و “ما برمیخیزیم” نام دارد.

در فصل چهارم The 100 کلارک و دوستانش دیگر با یک انسان خطرناک و انتقامجو، و یا یک گروه از مردم وحشی سر و کار ندارند!! این بار تمام مشکلات بزرگتر و وحشتناک تر شده اند، این بار زمین قصد نابودی ساکنان خودش را دارد و مردم آرکِدیا ﻭ ﭘﻮﻟﯿﺲ (و دیگر قبایل) باید راهی برای جان سالم بدر بردن از یک طوفان هسته ای پیـدا کنند، اما مثل همیشه کسی به مشکلات بزرگ فکر نمی کند و همه در فکر حل مشکلات قومی قبیله ای هستند!! در کل فصل چهارم از همیشه مهیج تر و جالب تر ساخته شده، البته هنوز داستان به قسمت های حساس و مهیج خودش نرسیده است.

حال چند سوال اساسی، آیا قهرمانان داستان از این فاجعه زنده بیرون می آیند؟ آیا امیدی برای نجات بشر وجود دارد؟ آیا واقعا طوفان هسته ای قرار است تمام ساکنان زمین را خاکستر کنـد؟ اصلاً معلوم نیست!! اما چندان هم جای نگرانی ندارد، چون مثل همیشه کلارک یک راه حل برای عبور از این مشکل [هر چند خیلی بزرگ است] پیدا می کند و مردم را نجات می دهد، اما در مورد اینکه کدام یک از شخصیت ها تا پایان فصل زنده خواهند ماند هیچ نظری نداریم، بجز کلارک هر کدام یک از شخصیت ها ممکن است کشته و یا خاکستر شوند. حرف بیشتری نیست و باید منتظر انتشار اطلاعات بیشتر و دقیق تر باشیم.

منبع: The CW

Rating: 4.4. From 21 votes.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.