ﺟﯿﺴﻮﻥ موموآ - Aquaman

ﺟﯿﺴﻮﻥ ﻣﻮﻣﻮﺁ می گوید که نقش Aquaman را برای پنج سال مخفی نگه داشته است!

ﺟﯿﺴﻮﻥ موموآ (Jason Momoa) شب گذشته در برنامه دیدنی Jimmy Kimmel Live حاضر شد و از یک راز بزرگ پرده برداری کرد! موموآ گفت که در حقیقت او پنج سال قبل برای این نقش انتخاب شده است، یعنی زمانی که DCEU با فیلم Man of Steel مشغول بود! این خبر نشان می دهد که DC با یک برنامه دراز مدت و از پیش تعیین شده شروع به نمایش شخصیت های DCEU کرده است.

به نظر شما چه مدت است که ﺟﯿﺴﻮﻥ موموآ برای نقش Aquaman انتخاب شده است؟ مهمان دیشبِ برنامه Jimmy Kimmel Live، ﻣﻮﻣﻮﺁ درباره این قضیه صحبت کرد، و نیز شفاس سازی کرد که چهار یا پنج سال است که برای این نقش انتخاب شده. حال اگر نگاهی به گذشته بیاندازیم، بخاطر می آوریم که در فوریه ۲۰۱۳ شنیده شد که ﻣﻮﻣﻮﺁ برای حضور در نقش دراکس برای فیلم Guardians of the Galaxy صحبت کرده است که ظاهرا به دلایل مادی این همکاری هیچوقت شکل نگرفت. (شایعه است البته)

پیشنهاد: ﺟﯿﻤﺰ ﻭﺍﻥ ﺗﺼﻮﯾﺮﯼ ﺟﺪﯾﺪ ﺍﺯ ﭘﺸﺖ ﺻﺤﻨﻪ AQUAMAN ﺭﺍ ﺑﻪ ﺍﺷﺘﺮﺍﮎ ﮔﺬﺍﺷﺖ

در دسامبر ۲۰۱۳، شایعه ها می گفتند که موموآ قرار است در فیلم Batman v Superman حضور داشته باشد، اما انتطار می رفت که او را در نقش ﺩﻭﻣﺰﺩﯼ یا ﻣﺎﺭﺷﻦ ﻣﻦﻫﺎﻧﺘﺮ ببینیم. اما چند ماه بعد از آن اعلام شد که موموآ نقش ﺁﺭﺗﻮﺭ ﮐِﺮﯼ، شاه ﺁﺗﻼﻧﺘﯿﺲ را بر عهده می گیرد. پس از ماه ها انکار این گزارش در مصاحبه ها، موموآ نهایتا تایید کرد که قرار است در نقش Aquaman ظاهر شود، در ژوئن ۲۰۱۴.

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.