شبکه تلویزیونی The Cw طی پاییز ۲۰۱۶ با عملکرد مناسبش توانست دل طرفدارانش را مجددا به دست آورد!! طی چند ماه گذشته این شبکه با سریال های مختلف، ما را به دنیای ابرقهرمانان DC برد، لحظات ما را با سریال های کمدی مثل Jane the Virgin، شاد کرد و آخرین فصل از خاطرات خون آشام را برایمان تعریف نمود! گاهی هم ما را به دنیای ماورالطبیعه برد و کمی ترساند!! حال با توجه به علاقه زیاد مردم، و البته تصمیم نویسندگان و تهیه کننده ها، سریال های پاییزی CW برای فصل جدید تمدید شدند و قرار است رو به جلو حرکت کنند.

شبکه The CW چند ساعت قبل اطلاعات تازه ای از سریال های پاییزی خود به اشتراک گذاشت که خبر از تمدید این سریال ها برای فصل جدید می دهد، نخست چهار سریال کمپانی دی سی؛ Arrow (فصل ششم)، The Flash (فصل چهارم)، DC’s Legends of Tomorrow (فصل سوم) و نیز Supergirl (فصل سوم)، و در کنار این ها سریال پرطرفدار Supernatural که سفارش ساخت فصل ۱۳ آن داده شده است. دو سریال کمدی Crazy Ex-Girlfriend (فصل سوم) و Jane the Virgin (فصل چهارم) هم برای فصل جدید تمدید شده اند. (Rachel Bloom و Gina Rodriguez دو بازیگر این سریال ها هستند که بواسطه حضورشان در این دو سریال یکبار برنده Golden Globe و مجددا نامزد دریافت آن شدند.)

البته هنوز تعداد اپیزودهای سفارش داده شده برای هیچکدام از این سریال ها اعلام نشده است. همانطور که انتظار می رفت، از دست رفته های این لیست دو سریال جدید این شبکه، No Tomorrow و Frequency هستند، که البته با توجه به عدم موفقیت آنها در جذب مخاطب و مورد توجه قرار نگرفتن آنها، این خبر چندان هیجان انگیز نیست، اما این برای اولین بار طی ۱۱ سال گذشته است که هیچ سریال جدیدی سفارش یک فصل کامل را نمی گیرد. شبکه CW تا ماه مه (May) تصمیم نهایی اش برای این دو سریال را اعلام نخواهد کرد، بنابراین مدت زمان بیشتری وجود خواهد داشت تا تصمیم قطعی برای ادامه یا لغو آنها گرفته شود.

به غیر از سریال The Vampire Diaries، که فصل هشتم آخرین فصل آن است، تمام سریال های پاییزی CW برای فصل جدید تمدید شده اند. اگر به یاد داشته باشید این شبکه سال گذشته در ماه مارس خبر تمدید سریال هایش را منتشر کرد، البته خبر ۱۱ سریال را!

هنوز اطلاعاتی از تاریخ پخش و تعداد اپیزود این سریال ها اعلام نشده است، بنابراین باید تا ماه مه و انتشار گزارش رسمیِ CW در این مورد صبر کنیم. اگر توجه کرده باشید جای سه سریال iZombie، The 100 و The Originals در گزارش امروز خالی است، بنابراین باید باز هم صبر کنیم تا CW تصمیم نهایی اش را برای تمدید این سه سریال را هم اعلام کند.

منبع

Rating: 3.7. From 3 votes.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.