ﺑﻦ ﺍﻓﻠﮏ (Ben Affleck) تصریح کرد که فیلم سینمایی The Batman را کارگردانی خواهد کرد. این فیلم یک عنوان انفرادی (solo film) محسوب می شود که فقط کاراکتر بتمن در آن حضور خواهد داشت.

با وجود اینکه او هفته گذشته گفت که “هیج چیز هنوز معلوم نیست”، این نویسنده و بازیگر معروف شب گذشته در برنامه Jimmy Kimmel Live که از شبکه ABC پخش می شود اعلام کرد: “من Batman بعدی را کارگردانی خواهم کرد.” او اضافه کرد که: “ما داریم روی این کار می کنیم.

او در ادامه کمی درباره فیلم جدیدش Live By Night، که باعث توقف کار بر روی The Batman شد صحبت کرد. او در مورد سختی های ساخت یک فیلم درام جنایی که وقایع آن در ده ۹۰ اتفاق می افتد توضیح داد؛ از جمله ساخت دکور، تهیه اتومبیل های کلاسیک، طراحی صحنات و ….، بن افلک گفت که: “این یکی از آن چیزهاییست که واقعا خسته کننده است چون، مثلا، کارِ نوشتن و آماده کردن Live By Night یک سال و نیم طول کشید و من واقعا سخت کار کردم”

بنابراین، حالا که ساخت Live By Night به پایان رسیده است، چیزی می تواند در پروسه ساخت آن تاخیر ایجاد کند؟ وقتی که ﺟﯿﻤﯽ ﮐﯿﻤﻞ از او پرسید چه می شود اگر برادرش ﮐﯿﺴﯽ ﺍﻓﻠﮏ از او بخواند تا اجازه دهد در فیلم بتمن به عنوان کاراکتر رابین ظاهر شود، بن با خنده جواب داد: “من فکر می کنم که ما می توانیم به میز برگردیم“. قابل توجه است که کیسی افلک بتازگی موفق به دریافت جایزه Golden Globe، به عنوان بهترین بازیگر مرد در فیلم درام، شده است. او همچنین برای فیلم Manchester by the Sea نامزد دریافت ﺟﺎﯾﺰﻩ ﺑﻔﺘﺎﯼ ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﺑﺎﺯﯾﮕﺮ ﻧﻘﺶ ﺍﻭﻝ ﻣﺮﺩ شده است.

طبق تازه ترین گزارش ها، فیلمبرداری فیلم The Batman قرار است از بهار ۹۶ آغاز شود تا برای اکران در سال ۲۰۱۸، که تاریخ دقیق آن تعیین نشده، آماده شود. پیش از آن، ما Justice League را مشاهده خواهیم کرد که اکران آن قرار است از ۱۷ نوامبر (۲۶ آبان) آغاز شود. به دنبال آن هم شاهد اکران فیلم انفرادی The Flash خواهیم بود. منتظر انتشار اخبار و اطلاعات جدید در مغناطیس نیوز باشید.

منبع

No votes yet.
Please wait...

از سال 92 وبلاگ نویسی رو شروع کردم. عاشق فیلم های مارولم، دوست دارم چیزهایی بنویسم که برای همه جذاب باشه، به همین خاطر سعی می کنم چیزی ارائه بدم که برایتون جالب و مفید باشه |لنگرود

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.