فیلم سینمایی The Mummy

تریلر رسمی فیلم سینمایی The Mummy منتشر شد

به دنبال انتشار پوستر و تیزر تریلر در روز پنجشنبه، کمپانی Universal Pictures امروز اولین تریلر رسمی از فیلم سینمایی The Mummy را منتشر کرد که در آن می توانید چند صحنه ی هیجان انگیز از فیلم را مشاهده کنیـد. همانطور که پیش از این هم اشاره کردیم، تام کروز، ﺩﺭ ﺳﺎﻝ ۲۰۱۷ ﺑﺎ ﻓﯿﻠﻢ ﺳﯿﻨﻤﺎﯾﯽ The Mummy ﺑﻪ ﺻﻔﺤﻪ ﺑﺰﺭﮒ ﺳﯿﻨﻤﺎﻫﺎﯼ ﺟﻬﺎﻥ ﺑﺎﺯ ﻣﯽ ﮔﺮﺩﺩ، که در واقع ﯾﮏ ﺑﺎﺯﺁﻓﺮﯾﻨﯽ ﺑﺰﺭﮒ ﻭ ﺑﺎ ﺷﮑﻮﻩ ﺍﺯ ﻣﻮﻣﯿﺎﯾﯽ ﮐﻤﭙﺎﻧﯽ ﯾﻮﻧﯿﻮﺭﺳﺎﻝ ﺍﺳﺘﻮﺩﯾﻮﺯ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺳﺎﻝ ۱۹۹۹ ﺍﮐﺮﺍﻥ ﺷﺪ می باشد. حتما تریلر را ببینید!

داستان کلی این فیلم در مورد ﯾﮏ ﺷﺎﻫﺰﺍﺩﻩ ﺧﺎﻧﻢ ﺑﺎﺳﺘﺎﻧﯽ (با بازی Sofia Boutella) است که در یک دخمه، در عمق یک بیابان بزرگ دفن شده است، این شاهزاده ﮐﻪ ﺳﺮﻧﻮﺷﺘﺶ ﻧﺎﻋﺎﺩﻻﻧﻪ ﺍﺯ ﺍﻭ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺷﺪﻩ، به دنبال خروج تابوتش توسط گروهی از محققین، ﺩﺭ ﻋﺼﺮ ﺣﺎﺿﺮ ﺑﯿﺪﺍﺭ ﻣﯽﺷﻮﺩ ﻭ ﺑﺎ ﺧﻮﺩﺵ ﺷﺮﺍﺭﺗﯽ ﺑﺎﺳﺘﺎﻧﯽ ﻭ ﻓﺮﺍﺗﺮ ﺍز ﻓﮑﺮ ﺑﺸﺮ ﻣﯽ ﺁﻭﺭﺩ. این شاهزاده با بیدار شدنش، از شن های داغ بیابان های خاورمیانه سوغاتی عجیب و وحشتناک برای مردم لندن امروز می برد و پنجره ای جدید رو به دنیای خدایان و هیولاها باز می کند. در تریلر هم می توانید خلاصه ای از همین داستان را مشاهده کنید، در آغاز گروه تحقیقاتی مومیایی را خارج می کنند و سپس با طوفانی از پرندگان روبرو می شوند. در ابتدا صحنه ای از تام کروز و آنابل واریس را مشاهده می کنید که بعد از سوراخ شدن هواپیما سعی در نجات خود دارند (واقعا عالی و دیدنی ساخته شده)، سپس شاهد خوش آمدگویی برای ورود به دنیای جدید خدایان و هیولاها هستید، در انتها هم با بیدار شدن پرنسس، می توانید صحنه ای کوتاه از قدرت مافوق بشری او را ببینید. ظاهرا او قدرت خیلی زیادی دارد و علاقه مند است تا لندن را با خاک یکسان کند!!

ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯾﮕﺮﺍﻥ فیلم سینمایی The Mummy ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﯿﻢ ﺑﻪ ﺗﺎﻡ ﮐﺮﻭﺯ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻧﯿﮏ ﻣﻮﺭﺗﻮﻥ، ﺳﻮﻓﯿﺎ ﺑﻮﺗﻼ ‏(Star Trek Beyond) ﺩﺭ ﻧﻘﺶ Ahmanet ‏(ﯾﮏ ﺷﺎﻫﺰﺍﺩﻩ ﺧﺎﻧﻢ ﺑﺎﺳﺘﺎﻧﯽ‏) ، ﺭﺍﺳﻞ ﮐﺮﻭ ‏(ﮔﻼﺩﯾﺎﺗﻮﺭ‏) ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺩﮐﺘﺮ ﻫﻨﺮﯼ ﺟﮑﯿﻞ، ﺁﻧﺎﺑﻞ ﻭﺍﻟﯿﺲ ‏(Sword of Vengeance‏ و کینگ آرتور جدید) ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺟﻨﯽ ﻫﻠﺰﯼ، ﮐﻮﺭﺗﻨﯽ ﺑﯽ. ﻭﻧﺲ ‏(ﻣﻘﺼﺪ ﻧﻬﺎﯾﯽ ۵‏) ، ﺟﯿﮏ ﺟﺎﻧﺴﻮﻥ ‏(ﺳﺮﯾﺎﻝ new Girl)، ﻣﺮﻭﺍﻥ ﮐﻨﺰﺍﺭﯼ ﻭ ﺳﻠﻮﺍ ﺭﺍﺳﺎﻟﯿﻨﮕﺎﻡ ‏( ﺷﺎﻫﺰﺍﺩﻩ ﺍﯾﺮﺍﻥ: ﺷﻦﻫﺎﯼ ﺯﻣﺎﻥ‏) ﺍﺷﺎﺭﻩ ﮐﻨﯿﻢ. اکران The Mummy قرار است از نهم ژوئن ۲۰۱۷ مصادف با ۱۹ خرداد ۹۶ آغاز شود.

در ﻧﻬﺎﯾﺖ ﻻﺯﻡ ﺍﺳﺖ ﺑﺪﺍﻧﯿﺪ ﮐﻪ فیلم سینمایی The Mummy ﺗﻮﺳﻂ ﺍﻟﮑﺲ ﮐﻮﺭﺗﺰﻣﻦ ﮐﺎﺭﮔﺮﺩﺍﻧﯽ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ، ﺷﺎﻥ ﺩﻧﯿﺌﻞ ‏(ﺳﻪ ﮔﺎﻧﻪ ﯼ The Mummy ﻭ ﺳﺮﯾﺎﻝ Best Man) ﻭ ﮐﺮﯾﺲ ﻣﻮﺭﮔﻦ ‏(ﺳﺮﯼ ﻓﯿﻠﻢ Fast & Furious ﻭ Wanted‏) ﺗﻬﯿﻪ ﮐﻨﻨﺪﻩ، ﺟﺎﻥ ﺍﺳﭙﺎﯾﺘﺲ ﻭ ﮐﺮﯾﺴﺘﻮﻓﺮ ﻣﮏﮐﻮﺭﯼ ‏(ﺟﮏ ﺭﯾﭽﺮ ﻭ ﻣﺎﻣﻮﺭﯾﺖ ﻏﯿﺮﻣﻤﮑﻦ ۵‏) ﻓﯿﻠﻤﻨﺎﻣﻪ ﻧﻮﯾﺲ، ﻭ ﺑﺎﺑﯽ ﮐﻮﻫﻦ ﻣﺪﯾﺮ ﺍﺟﺮﺍﯾﯽ ﺗﻮﻟﯿﺪ ﺗﻮﻟﯿﺪ ﺁﻥ ﻫﺴﺘﻨﺪ.

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.