تیزر تریلر فیلم Fast 8 منتشر شد؛ قسمت هشتم The Fate of the Furious نام گرفت

اگر بخاطر داشته باشید وین ﺩﯾﺰﻝ در اویل مهر ماه ﺗﺎﺭﯾﺦ انتشار ﺗﺮﯾﻠﺮ Fast 8 ﺭﺍ ﺑﺎ ﯾﮏ ﺗﺼﻮﯾﺮ ﺍﻋﻼﻡ ﮐﺮﺩ که به این واسطه معلوم شد اولین تریلر رسمی قرار است یازدهم دسامبر یعنی دو روز دیگر منتشر شود. حال امروز کمپانی Universal Pictures یک ویدیوی جدید از این فیلم منتشر کرد و به واسطه آن عنوان هشتمین قسمت از فرانچایز Fast & Furious را در اختیارمان قرار داد. قسمت هشتم قرار است با عنوان The Fate of the Furious از ۱۴ آوریل ۲۰۱۷ مصادف با ۲۵ فروردین ۹۶ در سینماهای آمریکا اکران شود. قابل توجه است Fast & Furious تنها یکی از فرانچایزهایی است که سال ۲۰۱۷ را برای انتشار قسمت جدیدش هدف قرار داده! در کنار این عنوان، باید به فرانچایز MCU با سه فیلم (مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه، نگهبانان کهکشان ۲ و Thor 3) هم اشاره کنیم.

تریلر رسمی The Fate of the Furious قرار است طی یک رویداد که یازدهم دسامبر برگزار و از طریق فیسبوک پخش خواهد شد، منتشر شود. این رویداد از ساعت ۴:۴۰ بعد از ظهر یکشنبه شروع می شود و تا ۷:۴۰ ادامه می یابد. بعد از موفقیت Furious 7 که در سال ۲۰۱۵ اکران شد و توانست باکس آفیس را با فروش یک و نیم میلیارد دلاری اش فتح کند، که به عنوان ششمین فیلم پر فروش تاریخ نام خود را ثبت کرد، جدیدترین قسمت از این سریال جذاب سینمایی با یک عنوان جالب و قابل توجه بزودی برای فتح مجدد سینماهای جهان باز می گردد: The Fate of the Furious (سرنوشت خشمگین)


حالا که ﺩﻭﻣﯿﻨﯿﮏ و لتی در ماه عسل به سر می برند و برایان و میا از بازی کنار کشیده اند – بقیه ی تیم هم مرخصی گرفته اند و در حال استراحت اند – این تیم ماجراجو ظاهرا به زندگی عادی خود بازگشته اند. (ظاهرا….!!) اما وقتی یک زن سحرآمیز (برنده اسکار Charlize Theron) ﺩﻭﻣﯿﻨﯿﮏ را به سمت دنیای قتل و جنایت سوق می دهد او راه گریزی برای افشای رازش و رهایی پیدا نمی کند، آنها با آزمایش هایی روبرو می شوند که تاکنون با چیزی شبیه به آن برخورد نکرده اند. از سواحل کوبا و خیابان های شهر نیویورک تا دشتهای یخ زده ﺩﺭﯾﺎﯼ منجمد ﺑﺎﺭﻧﺘﺰ، تیم نابغه ی ﺩﻭﻣﯿﻨﯿﮏ باید در سراسر جهان برای متوقف کردن یک آنارشیست تلاش کنند تا جلوی ایجاد هرج و مرج در سراسر جهان را بگیرند و مردی را که آنها را تبدیل به یک خانواده می کند به خانه برگردانند.

The Fate of the Furious

ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯾﮕﺮﺍﻥ The Fate of the Furious ﻣﯽ توانیم ﺑﻪ ﻭﯾﻦ ﺩﯾﺰﻝ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺩﻭﻣﯿﻨﯿﮏ ﺗﻮﺭﺗﻮ، ﺩﻭﺍﯾﻦ ﺟﺎﻧﺴﻮﻥ ﺩﺭﻧﻘﺶ ﻫﺎبس، ﻣﯿﺸﻞ ﺭﻭﺩﺭﯾﮕﺰ ﺩﺭﻧﻘﺶ ﻟﺘﯽ، ﺗﺮﺳﯽ ﮔﯿﺒﺴﻮﻥ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺭﻭﻣﺎﻥ، ﺍﻭﺍ ﻣﻨﺪﺱ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻣﻮﻧﯿﮑﺎ، ﮐﺮﺕ ﺭﺍﺳﻞ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻓﺮﺍﻧﮏ، ﺟﯿﺴﻮﻥ ﺍﺳﺘﺎﺗﻬﺎﻡ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺷﺎﺅ، ﺟﻮﺭﺩﺍﻧﺎ ﺑﺮﻭﺳﺘﺮ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻣﯿﺎ، ﺷﺎﺭﻟﯿﺰ ﺗﺮﻭﻥ (فیلم مکس دیوانه) در نقش سیفر، ﺍﺳﮑﺎﺕ ﺍﯾﺴﺘﻮﻭﺩ ﻭ ﻟﻮﮐﺎﺱ ﺑﻠﮏ ﺍﺷﺎﺭﻩ کنیم. ﺍﯾﻦ ﻓﯿﻠﻢ ﺑﻪ ﮐﺎﺭﮔﺮﺩﺍﻧﯽ ﺍﻑ. ﮔﺮﯼ ﮔﺮﯼ ﻗﺮﺍﺭ ﺍﺳﺖ ﺍﺯ ۱۴ ﺁﻭﺭﯾﻞ ۲۰۱۷‏(۲۵ ﻓﺮﻭﺭﺩﻳﻦ ۹۶‏) ﺗﻮﺳﻂ ﮐﻤﭙﺎﻧﯽ ﯾﻮﻧﯿﻮﺭﺳﺎﻝ ﺍﺳﺘﻮﺩﯾﻮﺯ ﺩﺭ ﺍﯾﺎﻻﺕ ﻣﺘﺤﺪﻩ ﺍﮐﺮﺍﻥ ﺷﻮﺩ، ﺑﻪ ﺩﻧﺒﺎﻝ The Fate of the Furious ﻧﻬﻤﯿﻦ ﻗﺴﻤﺖ ﺩﺭ ۱۹ ﺁﻭﺭﯾﻞ ۲۰۱۹ ﻣﻨﺘﺸﺮ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ ‏(۳۰ ﻓﺮﻭﺭﺩﯾﻦ ۹۸‏)، ﻗﺴﻤﺖ ﺩﻫﻢ ﻫﻢ ﺩﻭﻡ ﺁﻭﺭﯾﻞ ۲۰۲۱ ‏(۱۳ ﻓﺮﻭﺭﺩﯾﻦ ۱۴۰۰‏) ﺭﻭﯼ ﭘﺮﺩﻩ ﻣﯽ ﺭﻭﺩ. اطلاعات بیشتر بزودی…..

دریافت تیزر با کیفیت بالا: Download

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.