چند عکس جدید از The Defenders: لوک کیج و مشت آهنی

شبکه Netflix در سال ۲۰۱۵ با پخش اولین فصل سریال Daredevil توانست پنجره ای جدید رو به دنیای سینمایی مارول باز کند و بخوبی یک قهرمان محلی خوب و باهوش را به ما معرفی کرد، در پی آن هم یک خط داستانی جدید در این فرانچایز بزرگ ایجاد شد. خطی که توسط جسیکا جونز ادامه یافت و به قوی ترین قهرمان نیویورک یعنی لوک کیج منتهی شد. مردی که ضد گلوله است و توانایی هایی مافوق بشری دارد!! بعد از حضور کوتاه لوک کیج در سریال Jessica Jones شاهد سریال اختصاصی این کاراکتر بودیم که بخوبی ما را با زندگی شخصی و مشکلات او آشنا کرد (که دیروز برای فصل دوم تمدید شد). بعد از آن هم خبر ساخت سریال اختصاصی کاراکتر مشت آهنی و پانشیر منتشر شد که باعث هر چه گسترده شدن این خط داستانی می شود. اما اتفاق خوبتر وقتی افتاد که خبری از ساخت یک مینی سریال به نام The Defenders منتشر شد، سریالی که قرار است در آن تمام قهرمانان نیویورک، و کاراکترهای اطراف آنها حضور داشته باشند. در واقع یکی از قابل انتظارترین سریال های ۲۰۱۷…

اگر بخاطر داشته باشید حدود یک ماه قبل مارول اعلام کرد که ﺩﺑﻮﺭﺍ ﺁﻥ ﻭﻝ ﺩﺭ ﺳﺮﯾﺎﻝ The Defenders ﺑﺎﺯﯼ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﮐﺮﺩ، کاراکتری که او را از سریال Daredevil می شناسیم، یک روز بعد از آن شاهد انتشار تصویری از ملاقات جسیکا جونز و میستی نایت (از سریال لوک کیج) بودیم که حضور این کاراکتر را تایید کرد. بعد از آن مارول حضور سه کاراکتر دیگر را اعلام کرد (ﺟﺮﯼ ﻫﻮﮔﺎﺭﺕ، ﻣﺎﻟﮑﻮﻡ و ﻓﺎﮔﯽ ﻧﻠﺴﻮﻥ دوستِ دردویل)، به دنبال آن هم حضور دو کاراکتر ﺗﺮﯾﺶ ﻭﺍﮐﺮ و ﮐﻠﺮ ﺗﻤﭙﻞ تایید شد. حال بعد از اینکه در چند عکس جدید شاهد ملاقات لوک کیج و میستی نایت و بازگشت لوک به نیویورک بودیم، امروز چند تصویر جدید از سریال The Defenders منتشر شد که در آنها می توانیم لوک کیج، مشت آهنی و ﮐﺎﻟﯿﻦ ﻭﯾﻨﮓ (با بازی ﺟﺴﯿﮑﺎ ﻫِﻨﻮﯾﮏ) را ببینیم. با این حساب اکنون حضور دو کاراکتر مشت آهنی و ﮐﺎﻟﯿﻦ ﻭﯾﻨﮓ (از سریال Iron Fist) هم در این مینی سریال تایید شده است.

سریال Defenders فصل 1

در این سریال شاهد بازیگران مختلفی از جمله ﻣﺎﯾﮏ ﮐﻮﻟﺘﺮ در نقش ﻟﻮﮎ ﮐﯿﺞ، Simone Missick در نقش ﻣﯿﺴﺘﯽ ﻧﺎﯾﺖ، ﭼﺎﺭﻟﯽ ﮐﺎﮐﺲ در نقش ﻣﻮﺭﺩﺍﮎ ﻣﻌﺮﻭﻑ ﺑﻪ Daredevil، ‏ﮐﺮﯾﺴﺘﻦ ﺭﯾﺘﺮ در نقش ﺟﺴﯿﮑﺎ ﺟﻮﻧﺰ، ﻓﯿﻦ ﺟﻮﻧﺰ‏ در نقش ﺩﻧﯽ ﺭﺍﻧﺪ ﻣﻌﺮﻭﻑ ﺑﻪ مشت آهنی ، ﺟﺴﯿﮑﺎ ﻫِﻨﻮﯾﮏ در نقش کالین ﻭﯾﻨﮓ، ﺍﻟﺪﻥ ﻫﻨﺴﻮﻥ در نقش ﻓﺎﮔﯽ ﻧﻠﺴﻮﻥ، ‏ﺍﮐﺎ ﺩﺍﺭﻭﺍﯾﻞ در نقش ﻣﺎﻟﮑﻮﻡ ﺩﻭﮐﺎﺱ، ﺩﺑﻮﺭﺍ ﺁﻥ ﻭﻝ‏ در نقش ﮐﺎﺭﻥ ﭘﯿﺞ، ﮐﺮﯼ-ﺍﻥ ﻣﺎﺱ در نقش ﺟﺮﯼ ﻫﻮﮔﺎﺭﺕ، ﺭﺯﺍﺭﯾﻮ ﺩﺍﻭﺳﻮﻥ‏ در نقش ﮐﻠﺮ ﺗﻤﭙﻞ، ﺭﯾﭽﻞ ﺗﯿﻠﻮﺭ‏ در نقش ﺗﺮﯾﺶ ﻭﺍﻟﮑﺮ، ﺍﺳﮑﺎﺕ ﮔﻠﻦ‏ در نقش ﺍﺳﺘﯿﮏ و ﺍﻟﻮﺩﯼ ﯾﻮﻧﮓ در نقش الکترا خواهیم بود.


The Defenders

سریال The Defenders

این سریال قرار است سال آینده از شبکه نتفلیکس پخش شود اما تاریخ دقیق آن هنوز اعلام نشده است. منتظر انتشار اخبار بیشتر در این مورد باشید….

مینی سریال The Defenders

Defenders

مشت آهنی در مدافعان

مشت آهنی

Defenders 2017

The Defenders 2017

فصل اول Defenders

مدافعان

سریال مدافعان

مدافعان 2017

The Defenders

The Defenders Season 1

The Defenders

منبع

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.