تریلر نهایی و تصاویر فیلم The Bye Bye Man منتشر شد

سه دانشجوی کنجکاو، برای تحقیق در مورد یک مرد مرموز به سمت خانه ای قدیمی در خارج از دانشگاه حرکت می کنند، اما توسط مردی ترسناک به نام Bye Bye Man شکار می شوند، مردی که ظاهراً قدرتی مافوق طبیعی دارد و با در اختیار گرفتن انسان ها علت وقوع بسیاری از جنایت ها و قتل ها در طول تاریخ بوده است. حال این دانش آموزان باید به مطالعه و تحقیق درباره ریشه های Bye Bye Man (آغاز او) بپردازند و راهی برای دوری کردن از نفرین او بیابند، چون اگر Bye Bye Man فقط یکبار به ذهنشان نفوذ کند، کنترل آنرا به دست می گیرد و باید با زندگی بای بای کنند!. متنی که خواندید خلاصه ای از داستان و ماجراهای فیلم ترسناک و مهیج The Bye Bye Man بود که قرار است کمتر است یک ماه دیگر بر روی پرده سینماهای ایالات متحده و دیگر نقاط جهان برود.

همانطور که احتمالا خبر دارید کمپانی STX Entertainment وظیفه انتشار این فیلم را بر عهده دارد، به همین خاطر این کمپانی طی چند ماه اخیر دو تریلر رسمی از این فیلم منتشر کرده است که آنها را می توانید در کانال رسمی آپارات مغناطیس نیوز تماشا کنید، اما از آنجایی که به تاریخ شروع اکران فیلم نزدیک می شویم، امروز STX آخرین تریلرِ فیلم The Bye Bye Man را منتشر کرد که در آن می توانید صحنات جالبی از آنرا مشاهده کنید (گرچه بیشتر صحنات آن تکراری هستند). این تریلر مانند دو تریلر دیگر به قدرت کنترل ذهن ‘بای بای من’ توجه ای ویژه کرده است. با توجه به تریلرهای منتشر شده، تمرکز داستان و ماجراهای فیلم بر روی همین ویژگی مافوق بشری این موجود عجیب بنا شده که لحظات ترسناک و هیجان انگیزی را در طول فیلم ایجاد می کند. در کنار تریلر رسمی، تصاویر جدیدی هم منتشر شده که همه آنها را می توانید در انتهای پست مشاهده کنید.

اکران این فیلم قرار است از ۱۳ ژانویه ۲۰۱۷ مصادف با ۲۴ دی ماه آغاز شود. از بازیگران The Bye Bye Man می توانیم به ﺩﺍﮔﻼﺱ ﺍﺳﻤﯿﺖ در نقش الیوت، Lucien Laviscount در نقش جان، Cressida Bonas در نقش ساشا، ﺩﺍﮒ ﺟﻮﻧﺰ (Ouija: Origin of Evil و سریال The Strain) در نقش بای بای من، ﻣﺎﯾﮑﻞ ﺗﻮﺭﻭﮐﻮ در نقش ویرژیل، ﻓﯽ ﺩﺍﻧﺎﻭﯼ، ﺟﻨﺎ ﮐﻨﻞ، ﮐﺮﯼ-ﺍﻥ ﻣﺎﺱ (سریال Daredevil) و Ava Penner اشاره کنیم. خانم ﺍﺳﺘﯿﺴﯽ ﺗﯿﺘﻞ این فیلم را بر اساس فیلمنامه ای از جاناتان پنر کارگردانی کرده است. در ضمن بد نیست بدانید که برای ساخت این فیلم ۶ میلیون دلار هزینه شده است.The bye bye man

The bye bye man 2017

بای بای من

فیلم bye bye man

بای بای من 2017

bye bye man

The bye bye man

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.