بهترین پوستر فیلم های سال 2016 [بخش اول]

اگر اهل دیدن فیلم و سریال باشید، می دانید که پوستر یک فیلم تقریبا نشان دهنده ی هویت آن است و فیلم را به مخاطبانش معرفی می کند. حتما برای شما هم پیش آمده که با دیدن یک پوستر، فیـلم یا سریال را دانلود کنید و تبدیل به مخاطب آن شوید. اغلب کمپانی ها هم برای بازاریابی و جذب مخاطب، مخصوصا در سینما، از پوسترها و تصاویر هنری استفاده می کنند، نمونه ی بارز آن هم کمپانی مارول است که معمولا قبل از شروع اکران فیلمهایش شروع به پخش تصاویر و پوسترهای آن می کند تا مخاطبانش را جذب کنـد. حال در این پست قرار است نگاهی به بهترین پوستر فیلمهای ۲۰۱۶ داشته باشیم، پس تا انتـها همراه ما باشید و سری به دنیای پوسترها بزنیـم!!


فیلم Gimme Danger

مستندی به کارگردانی و قلم Jim Jarmusch که نگاهی جالب به باند موزیک The Stooges دارد. در این فیلم بازیگران مختلفی از جمله Ewan McGregor، Iggy Pop و Mike Watt نقش آفرینی می کنند. Gimme Danger در باکس آفیس حدود ۷۰۰ هزار دلار فروخت.

Gimme Danger

فیلم Hacksaw Ridge

فیلمی به کارگردانی Mel Gibson که ماجراهای آن ﺑﺮ ﺍﺳﺎﺱ ﺩﺍﺳﺘﺎﻥ ﻭﺍﻗﻌﯽ و در مورد ﯾﮏ ﻣﺨﺎﻟﻒ ﺟﻨﮓ ﻭ ﭘﺰﺷﮏ ﺍﺭﺗﺶ ﺁﻣﺮﯾﮑﺎ ﺑﻪ ﻧﺎﻡ ﺩﺯﻣﻮﻧﺪ ﺩﺍﺱ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺣﺎﺿﺮ ﻧﻤﯽﺷﻮﺩ ﺳﻼﺣﯽ ﺣﻤﻞ ﮐﻨﺪ ﺍﻣﺎ ﻃﯽ ﻧﺒﺮﺩ ﺍﻭﮐﯿﻨﺎﻭﺍ ﺩﺭ ﺟﻨﮓ ﺟﻬﺎﻧﯽ ﺩﻭﻡ ﺑﺎ ﻭﺟﻮﺩ ﺷﻠﯿﮏﻫﺎﯼ ﺑﯽﻭﻗﻔﻪﯼ ﺩﺷﻤﻦ، ﯾﮏﺗﻨﻪ ﺟﺎﻥ ﺑﯿﺶ ﺍﺯ ۷۵ ﻧﻔﺮ ﺍﺯ ﻫﻢﺭﺯﻣﺎﻧﺶ ﺭﺍ ﻧﺠﺎﺕ ﻣﯽﺩﻫﺪ ﻭ ﺩﺭ ﻧﺘﯿﺠﻪ ﻣﻮﻓﻖ ﺑﻪ ﺩﺭﯾﺎﻓﺖ ﻣﺪﺍﻝ ﺍﻓﺘﺨﺎﺭ ﺍﺯ ﺩﺳﺘﺎﻥ ﺭﺋﯿﺲ ﺟﻤﻬﻮﺭ ﻫﺮﯼ ﺗﺮﻭﻣﻦ ﻣﯽﺷﻮﺩ. در این فیلم که با بودجه ۴۰ میلیون دلاری ساخته شده بازیگران مختلفی از جمله Andrew Garfield، Richard Pyros، Jacob Warner و Milo Gibson نقش آفرینی می کنند.

Hacksaw Ridge

فیلم Assassin’s Creed

ﮐﯿﺶ ﯾﮏ ﺁﺩﻣﮑﺶ ﺑﻪ ﮐﺎﺭﮔﺮﺩﺍﻧﯽ Justin Kurzel که ﻗﺮﺍﺭ ﺍﺳﺖ ﺍﺯ ۲۱ ﺩﺳﺎﻣﺒﺮ ﻣﺼﺎﺩﻑ ﺑﺎ ﺍﻭﻝ ﺩﯼ ﻣﺎﻩ ۹۵ ﺗﻮﺳﻂ ﮐﻤﭙﺎﻧﯽ ﻓﺎﮐﺲ ﻗﺮﻥ ﺑﯿﺴﺘﻢ ﺩﺭ ﺍﯾﺎﻻﺕ ﻣﺘﺤﺪﻩ ﺍﮐﺮﺍﻥ ﺷﻮﺩ. ﺩﺭ ﺍﯾﻦ عنوان ﺍﮐﺸﻦ-ﻓﺎﻧﺘﺰﯼ ﺳﺘﺎﺭﮔﺎﻧﯽ ﭼﻮﻥ Marion Cotillard, Michael Fassbender, Ariane Labed و Jeremy Irons نقش آفرینی می کننـد. Assassin’s Creed یکی از بهترین پوسترهای امسال را دارد.

Assassin’s Creed

فیلم Wonder Woman

ﺍﯾﻦ ﻓﯿﻠﻢ ﺑﻪ ﮐﺎﺭﮔﺮﺩﺍﻧﯽ ﭘﺘﯽ ﺟﻨﮑﯿﻨﺲ ﻭ ﻧﻮﯾﺴﻨﺪﮔﯽ ﺁﻻﻥ ﻫﺎﯾﻦﺑﺮﮒ ﻭ ﺟﻒ ﺟﺎﻧﺰ ﺍﺳﺖ ﻗﺮﺍﺭ ﺍﺳﺖ ﺍﺯ ﺩﻭﻡ ﮊﻭﺋﻦ ۲۰۱۷ ﻣﺼﺎﺩﻑ ﺑﺎ ﺩﻭﺍﺯﺩﻫﻢ ﺧﺮﺩﺍﺩ ۹۶ ﺗﻮﺳﻂ ﮐﻤﭙﺎﻧﯽ ﺑﺮﺍﺩﺭﺍﻥ ﻭﺍﺭﻧﺮ ﺍﮐﺮﺍﻥ ﺷﻮﺩ. در Wonder Woman بازیگران مختلفی از جمله ﮔﻞ ﮔﺪﻭﺕ، ﮐﺮﯾﺲ ﭘﺎﯾﻦ ، ﺭﺍﺑﯿﻦ ﺭﺍﯾﺖ، ﺩﻧﯽ ﻫﻮﺳﺘﻮﻥ، ﺩﯾﻮﯾﺪ ﺗﯿﻮﻟﯿﺲ ﻭ ﮐﺎﻧﯽ ﻧﯿﻠﺴﻦ ‏نقش آفرینی می کنند.

Wonder Woman

فیلم Buster’s Mal Heart

فیلمی درام و رمزآلود به کارگردانی و قلم Sarah Adina Smith که در آن بازیگران مختلفی از جمله Rami Malek (بازیگر نقش اصلی سریال آقای ربات)، DJ Qualls و Kate Lyn Sheil نقش آفرینی می کنـند. اکران این فیلم ۹۶ دقیقه ای از یازدهم نوامبر شروع شده است.

Buster's Mal Heart

Boo! A Madea Halloween

فیلمی در ﺳﺒﮏ ﮐﻤﺪﯼ ﺗﺮﺳﻨﺎﮎ ﺑﻪ ﮐﺎﺭﮔﺮﺩﺍﻧﯽ Tyler Perry که در آن بازیگران مختلفی از جمله Tyler Perry, Cassi Davis, Patrice Lovely و Bella Thorne نقش آفرینی می کنند. این فیلم با بودجه ۲۰ میلیون دلاری ساخته شده و از ۲۱ اکتبر بر روی پرده سینماهای آمریکا رفت.

Boo! A Madea Halloween


ادامه دارد….

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.