تریلر رسمی The Belko Experiment را از اینجا ببینید

بعد از تماشای تیزر تریلر، Greg McLean کارگردان و James Gunn نویسنده/تهیه کنندهِ فیلم، تریلر رسمی The Belko Experiment را منتشر کردند. این فیلمِ ﺍﮐﺸﻦ، ﺗﺮﺳﻨﺎﮎ ﻭ ﻣﻬﯿﺞ ﻗﺮﺍﺭ ﺍﺳﺖ ﺍﺯ ۱۷ ﻣﺎﺭﺱ ۲۰۱۷ ‏(۲۷ ﺍﺳﻔﻨﺪ) ﺩﺭ ﺍﯾﺎﻻﺕ ﻣﺘﺤﺪﻩ ﺁﻣﺮﯾﮑﺎ ﺍﮐـﺮﺍﻥ ﺷﻮﺩ، ﺍﻟﺒﺘﻪ ﻓﯿﻠﻢ ﺩﺭ ﺟﺸﻨﻮﺍﺭﻩ ﺑﯿﻦﺍﻟﻤﻠﻠﯽ ﻓﯿﻠﻢ ﺗﻮﺭﻧﺘﻮ ‏(ﺳﭙﺘﺎﻣﺒﺮ ۲۰۱۶) ﯾﮏ ﻧﻤﺎﯾﺶ ﺩﺍﺷﺘﻪ است.

ﺗﻤﺎﻡ ﻣﺎﺟﺮﺍﻫﺎﯼ The Belko Experiment ﺩﺭﻭﻥ ﯾﮏ ﺳﺎﺧﺘﻤﺎﻥ ﺍﺗﻔﺎﻕ ﻣﯽ ﺍﻓﺘﺪ، ﺩﺭ ﯾﮏ ﺁﺯﻣﺎﯾﺶ ﺍﺟﺘﻤﺎﻋﯽ ﭘﯿﭽﯿﺪﻩ و وحشتناک ، ﯾﮏ ﮔﺮﻭﻩ ﻫﺸﺘﺎﺩ ﻧﻔﺮﻩ ﺍﺯ ﺁﻣﺮﯾﮑﺎﯾﯽ ﻫﺎ ﺩﺭ ﺩﻓﺎﺗﺮ ﺳﺎﺧﺘﻤﺎﻧﻬﺎﯼ ﺑﻠﻨﺪ ﺧﻮﺩﺷﺎﻥ ﺣﺒﺲ ﻣﯽ ﺷﻮﻧﺪ ‏(ﺩﺭ ﺑﻮﮔﻮﺗﺎ، ﭘﺎﯾﺘﺨﺖ ﮐﻠﻤﺒﯿﺎ‏) ﻭ ﺍﺯ ﯾﮏ ﺻﺪﺍﯼ ﻧﺎﺷﻨﺎﺱ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺳﯿﺴﺘﻢ ﻣﺨﺎﺑﺮﻩ ﺩﺍﺧﻞ ﺳﺎﺧﺘﻤﺎﻥِ ﺷﺮﮐﺖ ﭘﺨﺶ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ، ﺩﺳﺘﻮﺭ ﻣﯽ ﮔﯿﺮﻧﺪ ﺗﺎ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺑﺎﺯﯼ ﺷﺮﮐﺖ ﮐﻨﻨﺪ، ﯾﮏ ﺑﺎﺯﯼ ﮐﻪ ﯾﺎ ﺑﺎﯾﺪ ﺑﮑﺸﯽ، ﯾﺎ ﺑﺎﯾﺪ ﺑﻤﯿﺮﯼ! در تریلر منتشر شده هم می توانید خلاصه ای از این داستان هیجان انگیز را ببینید که با شروع حبس در ساختمان شروع می شود و به قتل و تن دادن به خواسته ی صدای ناشناس ختم می شود. با توجه به تریلر، The Belko Experiment فیلمی مهیج با صحناتی نفس گیر است که می تواند مخاطب را جذب خودش کند.

Gunn وقتی که سال گذشته برای اولین بار فیلم The Belko Experiment را در صفحه فیسبوکش معرفی کرد، در مورد فیلم گفت: “من نمی توانم به شما بگویم که چقدر در مورد این پروژه من پرشور و هیجان زده هستم!” او ادامه می دهد: “ این یک فیلمنامه است که چند سال قبل نوشتم، و همیشه یک علاقه نسبتا عمیق به آن داشتم. باور کنید یا نه، این یک فیلم است که اولین بار در خوابم آمد، و من بیدار شدم و طی دو هفته یک پیش نویس از آن نوشتم.” حال با توجه تریلر و اطلاعات منتشر شده، فیلم The Belko Experiment داستان و ماجراهای هیجان انگیزی را روایت می کند و با توجه به تجربه موفق James Gunn ﺑﻮﺍﺳﻄﻪ ﻓﯿﻠﻢ ﻫﺎﯼ Guardians of the Galaxy ﻭ Movie 43، می توانیم انتظار یک عنوان خوب را داشته باشیم.از بازیگران ﻓﯿﻠﻢ Belko Experiment می توانیم به ﻣﺎﯾﮑﻞ ﺭﻭﮐﺮ ‏(Guardians of the Galaxy ﻭ Walking Dead)، ﺟﺎﻥ ﮐﺮﯾﺴﺘﻮﻓﺮ ﻣﮏﮔﯿﻨﻠﯽ ‏(۴۲ ﻭ Alex Cross‏)، ﺗﻮﻧﯽ ﮔﻠﺪﻭﯾﻦ ‏(Divergent ﻭ The Unknown‏) ، ﺳﯿﻦ ﮔﺎﻥ ‏(Superstore ﻭ Guardians of the Galaxy)، ﻣﯿﮑﺎﺋﻼ ﻫﻮﻭﺭ، ﺩﯾﻮﯾﺪ ﺩﺳﺘﻤﺎﻟﭽﯿﺎﻥ ‏(Ant-Man ﻭ ﺳﺮﯾﺎﻝ ۱۲ ﻣﯿﻤﻮﻥ‏)، ﺟﺎﻥ ﮔﻠﮕﺮ، ﺟﻮﻧﯿﻮﺭ، ﺍﻭﯾﻦ ﯾﺌﻮﻣﻦ، ﺁﺩﺭﯾﺎ ﺁﺭﺟﻮﻧﺎ ﻭ ﺑﺮﻧﺖ ﺳﮑﺴﺘﻮﻥ اشاره کنیم.

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.