The 100 season 4

تریلر رسمی فصل چهارم سریال The 100 – آخرالزمان در راه است!

طی چند سال اخیر شبکه CW توانست با اضافه کردن شخصیت های DC به سریال هایش باعث افزایش کیفیت برنامه ها و همچنین افزایش بینندگانش شود. این شبکه در حال حاضر تعداد زیادی مخاطب جوان و بزرگسال دارد، به همین خاطر CW تمرکز خود را بر روی علاقه مندی های این گروه سنی گذاشته است. از سریال فلش، Arrow و Vampire Diaries تا Supernatural و یا سریال Jane the Virgin شبکه CW ژانرهای مختلفی را برای رفع نیازهای بینندگانش انتخاب کرده است، گاهی هم برای ایجاد یک تغییر به سمت داستان های آخرالزمانی رفته است که سریال The 100 نمونه آن می باشد. حال در سال ۲۰۱۷ قرار است در فصل چهارم این سریال، شاهد ادامه تلاش های انسان برای زنده ماندن روی زمینِ بی رحم باشیم.

طبق آخرین اطلاعات منتشر شده از سوی The CW پخش فصل جدید The 100 قرار است از یکم فوریه ۲۰۱۷ مصادف با ۱۳ بهمن آغاز شود، حال با توجه به اینکه در حال نزدیک شدن به تاریخ شروع پخش هستیم، این شبکه چند ساعت قبل یک تریلر سه دقیقه ای و دیدنی از فصل جدید منتشر کرد که پیشنهاد می شود حتما ببینید. CW این تریلر را در کانال یوتیوب خودش به اشتراک گذاشت.

اگر بخاطر داشته باشید در فصل سوم The 100 شاهد تلاش های یک هوش مصنوعی به نام ALIE (با بازی Erica Cerra) بودیم که قصد داشت با گرفتن روح تمام انسان های باقی مانده جهان، آنها را وارد یک شهر خیالی با امکانات فوق العاده کند. اما مثل همیشه کلارک و تعدادی از دوستانش برای جلوگیری از این رویداد اقدام کردند تا در نهایت موفق به نابودی آن شدند. اما در آخرین صحنات فصل سوم، این هوش مصنوعی هدف خود برای این کار را بیان کرد، ALIE گفت که هدفش نجات مردم از یک فاجعه هسته ای بوده، اتفاقی که همه مردم را به کام مرگ می کشاند، اتفاقی به اسم آخرالزمان….!!! حال در تریلر می بینیم که در فصل چهارم قرار است ماجرایی جدید و هیجان انگیزتر به نمایش گذاشته شود. این بار بازماندگان زمین باید نهایت تلاش خود برای زنده ماندن را نشان دهند تا از این فاجعه جان سالم بدر ببرند، ولی آیا موفق می شوند؟

دریافت تریلر با کیفیت بالا: Download

این تریلر تنها نگاهی اجمالی از فصل چهارم را به ما می دهد، اما از همین نگاه کوتاه می توانیم متوجه شویم که اتفاقات فصل جدید قرار است خیلی بدتر و وحشتناک تر از فصل های گذشته باشد. این بار کلارک و دوستانش باید با مشکلات بیشتری از جمله باران های سیاه و اسیدی، ضایعات سرطانی و چندین اتفاق ناگوار دیگر روبرو شوند، آنها باید برای زنده ماندن آخرین تلاش های خود را به ثمر برسانند. اما این می تواند یک پایان ناگوار برای این سریال و داستان آن باشد (به احتمال زیاد)، شاید هم تنها ماجرایی جدید برای به چالش کشیدن کاراکترهای آن و سرگرم کردن بینندگان باشد. اگر به آخرین صحنه تریلر و صورت کلارک توجه کنید، متوجه می شوید که در این فصل زمین دیگر قصد به چالش کشیدن آنها را ندارد، بلکه قصد نابودی آنها را در سَر دارد، به همین خاطر باید بگوییم که آخرالزمان نزدیک است….منتظر باشید.

در این سریال دیدنی بازیگران مختلفی حضور دارند که از آنها می توانیم به ﺍﻟﯿﺰﺍ ﺗﯿﻠﻮﺭ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﮐﻼﺭﮎ ﮔﺮﯾﻔﯿﻦ، ﭘﯿﺞ ﺗﻮﺭﮐﻮ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺩﮐﺘﺮ ﺍﺑﯽ ﮔﺮﯾﻔﯿﻦ ‏(ﻣﺎﺩﺭ ﮐﻼﺭﮎ‏)، ﺑﺎﺑﯽ ﻣﻮﺭﻟﯽ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺑﻼﻣﯽ ﺑﻠﯿﮏ، ﺍﻟﯽ ﮔﻮﺭﯼ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻭﻟﺰ ﺟﺎﻫﺎ، ﻣﺎﺭﯼ ﺍﻭﺟﺮﻭﭘﻮﻟﻮﺱ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺍﮐﺘﯿﻮﯾﺎ ﺑﻠﯿﮏ، ﮐﺮﯾﺴﺘﻮﻓﺮ ﻻﺭﮐﯿﻦ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻣﺎﻧﺘﯽ ﮔﺮﯾﻦ، ﺩﻭﻭﻥ ﺑﻮﺳﺘﯿﮏ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺟﺎﺳﭙﺮ ﺟﺮﺩﻥ، ﺁﯾﺰﯾﺎ ﻭﺍﺷﯿﻨﮕﺘﻦ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺗﻮﻟﻮﻧﯿﻮﺱ ﺟﺎﻫﺎ و ﺭﯾﭽﺎﺭﺩ ﻫﺎﺭﻣﻮﻥ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺟﺎﻥ ﻣﻮﺭﻓﯽ اشاره کنیم.

Rating: 4.4. From 5 votes.
Please wait...