Telegram v3.15

Telegram v3.15 با یکپارچه سازی IFTTT و امکان پین کردن گفتگوها از راه رسید

Telegram نرم افزار ارتباطی خودش را با اضافه کردن چند ویژگی جدید و کاربردی بروز کرد. این بروزرسانی که نسخه نرم افزار را به ۳٫۱۵ رسانده است، به شما این امکان را می دهد که گفتگوهای مهم خودتان را به بالای صفحه ی inbox پین کنید (conversation pinning). علاوه بر این، مهم ترین تغییر در یکپارچه سازی IFTTT رخ داده است.

با اضافه شدن امکان پین کردن ﭘﯿﺎﻡ ﻫﺎﯼ ﻣﻬﻢ ﺩﺭ ﺑﺎﻻﯼ ﻟﯿﺴﺖ ﻫﺎ، در صورت دریافت پیام های جدیدتر، دیگر گفتگوهای مهم خود را از دست نمی دهید و نیاز نیست برای پیدا کردن آنها در میان صفحه های مختلف بگردید، در حال حاضر شما می توانید ۵ گفتگو را به بالای صفحه پین کنید. بعد از این، با پیشرفت در یکپارچه سازی IFTTT شما می توانید حساب خودتان را به ۳۶۰ سرویس دیگر از جمله توییتر، اینستاگرام، Gmail، Pocket و Dropbox و غیره لینک کنید. همچنین می توانید با استفاده از ربات IFTTT@ در مکالمات، یک همکاری کامل با کانال ها و دستگاه های خود ایجاد کنید.

Telegram v 3.15.0

در کنار همه ی اینها، به نسخه اندروید Telegram ویژگی های دیگری از جمله، ﺍﻣﮑﺎﻥ ﭼﺮﺧﺶ ﺗﺼﺎﻭﯾﺮ ﺑﺎ ﻫﺮ ﺯﺍﻭﯾﻪ ﺍﯼ ﺩﺭ ﻭﯾﺮﺍﯾﺸﮕﺮ ﻋﮑﺲ، یک پلیر جدید برای ویدیوهای Youtube، حالت Picture-In-Picture و امکان ﻓﻮﺭﻭﺍﺭﺩ پیام و رسانه ها به چت های مخفی اضافه شده است. Telegram v3.15 را اکنون می توانید از گوگل پلی دریافت کنید.

Telegram

منبع

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.