اپیزود ششم فصل 6 Teen wolf

سریال Teen Wolf اپیزود ششم فصل 6 – پرومو جدید + خلاصه داستان

اگر بخاطر داشته باشید ﺩﺭ ﺁﺧﺮﯾﻦ ﺻﺤﻨﻪ ﺍﭘﯿﺰﻭﺩ ﭼﻬﺎﺭﻡ ﺩﯾﺪﯾﻢ ﮐﻪ ﺩﻭﺭﺑﯿﻦ ﺑﻪ ﺳﻤﺖ ﺟﯿﭗ ﺍﺳﺘﺎﯾﻠﺰ ﺭﻓﺖ ﻭ ﺑﺰﺭﮔﺘﺮﯾﻦ ﺳﺮﻧﺦ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﺛﺒﺎﺕ ﻭﺟﻮﺩ ﺍﻭ ﺭﺍ ﻧﻤﺎﯾﺎﻥ ﮐﺮﺩ، بعد از آن ﺩﺭ ﻗﺴﻤﺖ پنجم شاهد این بودیم که لیدیا نسبت به این جیب کنجکاو می شود و جلوی توقیف آنرا می گیرد. همچنین دیدیم که ﺍﺳﺘﺎﯾﻠﺰ ﺯﻧﺪﻩ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺗﻮﺳﻂ ﺭﻭﺡ ﺳﻮﺍﺭﺍﻥ ﺍﺳﯿﺮ ﺷﺪﻩ! ﺩﺭ ﮐﻨﺎﺭ ﺍﺳﺘﺎﯾﻠﺰ ﭘﯿﺘﺮ ﺭﺍ مشاهده کردیم که ظاهرا مدت زیادی را اسیر روح سواران بوده است، اما با دیدن استایلز و شنیدن نقشه های او برای فرار، تصمیم به فرار می گیرد و موفق می شود. به واسطه پیتر – گرچه می سوزد، کلید جیبِ استایلز به دست بچه ها می رسد و در آخرین صحنه، استایلز از طریق امواج رادیویی با دوستانش ارتباط برقرار می کند و به آنها می گوید که به دنبال جایی به اسم Cannan بگردند. در اپیزود ششم شاهد اتفاقات جالب تری خواهیم بود.

حال داستان اپیزود ششم از این قرار است که: “بعد از اینکه استایلز به دوستانش می گوید تا به دنبال Cannan بگردند، اسکات، لیدیا و مالیا به دنبال سرنخ هایی از این مکان سحرآمیز می گردند که مورد هجوم شکارچیان روح قرار گرفته است، در این میان لیان و هیدن با روح سوران درگیرِ مبارزه و کشمکش هستند.” اپیزود ششم “Ghosted” (روح شده) نام دارد و قرار است سوم ژانویه (۱۴ دی) از شبکه MTV پخش شود. با تماشای پرومو می توانید متوجه ماجرای این قسمت شوید.

ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯾﮕﺮﺍﻥ ﺳﺮﯾﺎﻝ Teen Wolf ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﯿﻢ ﺑﻪ ﺑﻪ ﺗﺎﯾﻠﺮ ﭘﻮﺯﯼ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺍﺳﮑﺎﺕ ﻣﮏ ﮐﺎﻝ، ﺩﯾﻠﻦ ﺍﻭﺑﺮﺍﯾﻦ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺍﺳﺘﺎﯾﻠﺰ، ﻫﻠﻨﺪ ﺭﺍﺩﻥ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻟﯿﺪﯾﺎ ﻣﺎﺭﺗﯿﻦ، ﺷﻠﯽ ﻫﻨﯿﮓ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻣﺎﻟﯿﺎ ﺗﯿﺖ، ﺩﯾﻼﻥ ﺍﺳﭙﺮﯾﺒﺮﯼ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻟﯿﺎﻡ، ﻟﯿﻨﺪﻥ ﺍﺷﺒﯽ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﮐﻼﻧﺘﺮ ﻭ ﭘﺪﺭ ﺍﺳﺘﺎﯾﻠﺰ، ﺟﯽ ﺁﺭ ﺑﻮﺭﻥ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﮐﺮﯾﺲ ﺁﺭﺟﻨﺖ، ﻣﻠﯿﺴﺎ ﭘﻮﻧﺰﯾﻮ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻣﺎﺩﺭ ﺍﺳﮑﺎﺕ، ﺭﺍﯾﺎﻥ ﮐﻠﯽ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺟﻮﺭﺩﻥ، ﺍﯾﺎﻥ ﺑﻮﻫﻦ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﭘﯿﺘﺮ، ﺳﺖ ﮔﯿﻠﯿﺎﻡ، ﺍﯾﺎﻥ ﺑﻮﻫﻦ ﻭ ﮐﻮﺩﯼ ﮐﺮﯾﺴﺘﯿﻦ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﮐﻨﯿﻢ.

Rating: 4.3. From 3 votes.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.