تیزر جدید سریال Teen Wolf – سکوت رادیویی

همه چیز از شبی شروع شد که اسکات و استایلز تصمیم گرفتند برای یافتن یک جسد دل به جنگل بزنند، و آغاز ماجرا وقتی بود که اسکات توسط پیتر (Ian Bohen) گاز گرفته و تبدیل به یک گرگینه شد، در این قسمت پای دِرک هم به داستان باز شد که واقعا از بهترین کاراکترهای این سریال بود. حال این ماجرا شش فصل است که ادامه یافته و طی این چند سال اسکات و دوستانش با چالش های مختلفی روبرو شدند و با گرگینه ها و موجودات افسانه ای خطرناکی مبارزه کردند، البته ناگفته نماند که اغلب هم پیروز شدند. اما این بار موجوداتی افسانه ای به نام روح سوار به ﺑﯿﮑﻮﻥ ﻫﯿﻠﺰ حمله کرده اند و خاطرات مردم را هدف قرار داده اند، در آخرین فصل این سریال نویسندگان تصمیم گرفته اند که یک چالش خیلی بزرگ و جدی را جلوی راه تیم اسکات قرار دهند. این خطر وقتی بزرگتر می شود که روح سوارها استایلز و خاطراتش را با خودشان بردند، حال اسکات، مالیا، لیام، لیدیا و بقیه ی بچه ها به دنبال سرنخی برای اثبات وجود او هستند. گرچه هنوز هدف اصلی این مردان اسب سوار معلوم نیست، اما تیزر جدید سریال Teen Wolf جزئیات بیشتری را در اختیارمان قرار می دهد. این تیزر امروز توسط MTV منتشر شد.

 

در آخرین صحنه اپیزود چهارم دیدیم که دوربین به سمت جیپ استایلز رفت و در واقع بزرگترین سرنخ برای اثبات وجود او را نمایان کرد، حال در قسمت بعدی اسکات و دوستانش باید یک ارتباط بین این جیب و استایلز پیدا کنند، اما در تیزر جدید به اتفاق جالب تری اشاره شده است؛ استایلز زنده است و توسط روح سواران اسیر شده! در کنار استایلز می توانیم پیتر را هم ببینیم که مدتیست خبری از او نبوده است و ظاهرا مجبور است برای خروج از این وضعیت با استایلز متحد شد. با این حساب باید منتظر بمانیم تا ببینیم که سرنوشت استایلز و دیگر ربوده شده ها چه خواهد شد.

ﺍﮐﺮﺍﻥ King Arthur ﺑﺎ ﺗﺎﺧﯿﺮ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺷﺪ

ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯾﮕﺮﺍﻥ ﺳﺮﯾﺎﻝ Teen Wolf ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﯿﻢ ﺑﻪ ﺑﻪ ﺗﺎﯾﻠﺮ ﭘﻮﺯﯼ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺍﺳﮑﺎﺕ ﻣﮏ ﮐﺎﻝ، ﺩﯾﻠﻦ ﺍﻭﺑﺮﺍﯾﻦ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺍﺳﺘﺎﯾﻠﺰ، ﻫﻠﻨﺪ ﺭﺍﺩﻥ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻟﯿﺪﯾﺎ ﻣﺎﺭﺗﯿﻦ، ﺷﻠﯽ ﻫﻨﯿﮓ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻣﺎﻟﯿﺎ ﺗﯿﺖ، ﺩﯾﻼﻥ ﺍﺳﭙﺮﯾﺒﺮﯼ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻟﯿﺎﻡ، ﻟﯿﻨﺪﻥ ﺍﺷﺒﯽ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﮐﻼﻧﺘﺮ ﻭ ﭘﺪﺭ ﺍﺳﺘﺎﯾﻠﺰ، ﺟﯽ ﺁﺭ ﺑﻮﺭﻥ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﮐﺮﯾﺲ ﺁﺭﺟﻨﺖ، ﻣﻠﯿﺴﺎ ﭘﻮﻧﺰﯾﻮ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻣﺎﺩﺭ ﺍﺳﮑﺎﺕ، ﺭﺍﯾﺎﻥ ﮐﻠﯽ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺟﻮﺭﺩﻥ، ﺍﯾﺎﻥ ﺑﻮﻫﻦ در نقش پیتر، ﺳﺖ ﮔﯿﻠﯿﺎﻡ، ﺍﯾﺎﻥ ﺑﻮﻫﻦ ﻭ ﮐﻮﺩﯼ ﮐﺮﯾﺴﺘﯿﻦ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﮐﻨﯿﻢ.

 

اپیزود پنجم فصل جدید سریال Teen Wolf با عنوان “Radio Silence” (سکوت رادیویی) قرار است ۱۳ دسامبر (۲۳ آذر) از شبکه MTV پخش شود.

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.