تیزر جدید سریال Taken

شبکه NBC تیزر تریلر سریال Taken را منتشر کرد

شبکه تلویزیونی NBC چند ساعت قبل اولین تیزر از سریال اکشن مهیج Taken را منتشر کرد که در آن می توانید صحناتی هیجان انگیز و البته درام از این سریال را ببینید. ﮐﻠﯿﻮ ﺍﺳﺘﻨﺪﻥ بازیگر نقش اصلی این سریال است که او را پیش از در سریال های مختلفی از جمله Vikings (در نقش رولو)، Hammer of the Gods و Atlantis دیده ایم.

این سریال بر اساس سری فیلم های سینمایی Taken ساخته شده و فضایی نسبتا شبیه به آن دارد، اما این بار قرار است نسخه جوان و کم تجربه تر ﺑﺮﺍﯾﺎﻥ میلز را ببینیم که اتفاقی ناگوار دنیای او را می لرزاند و باعث سیاه شدن زندگی اش می شود. در تریلر می توانید خلاصه ای از داستان این سریال ۱۴ قسمتی را مشاهده کنید، از حمله به قطار و مرگ دخترش، تا گرفتن انتقام و دردی که باید تحمل کند. به قول سازندگان سریال؛ هر قهرمانی یک شروع دارد….

در سریال Taken بازیگران مختلفی از جمله ﮐﻠﯿﻮ ﺍﺳﺘﻨﺪﻥ در نقش برایان میلز، ﺟﻨﯿﻔﺮ ﺑﯿﻠﺰ در نقش کریستینا هارت، ﮔﺎﯾﻮﺱ ﭼﺎﺭﻟﺰ در نقش جان، ﻣﻮﻧﯿﮏ ﮔﺎﺑﺮﯾﻼ ﮐﺮﻧﻦ، ﻣﺎﯾﮑﻞ ﺍﺭﺑﯽ، ﺑﺮﻭﮐﻠﯿﻦ ﺳﻮﺩﺍﻧﻮ و ﺧﻮﺯﻩ ﭘﺎﺑﻠﻮ ﮐﺎﻧﺘﯿﻠﻮ نقش آفرینی می کنند.


دانلود تیزر با کیفیت ۷۲۰

اگر بخاطر داشته باشید اولین فیلم از فرانچایز Taken در سال ۲۰۰۹ به کارگردانی ﭘﯽﯾﺮ ﻣﻮﺭﻝ اکران شد که در سراسر جهان ۲۲۶ میلیون دلار فروخت. دو قسمت بعدی هم به کارگردانی ﺍﻟﯿﻮﯾﺮ ﻣﮕﺎﺗﻦ در سالهای ۲۰۱۲ و ۲۰۱۴ اکران شدند که فروش سه فیلم را در مجموع به ۹۲۹ میلیون دلار رساندند.

منبع

No votes yet.
Please wait...