اپیزود 9 فصل دوم سریال Supergirl – پرومو جدید را اکنون تماشا کنید

اپیزود نهم فصل جدید سریال سوپرگرل

 

شبکه تلویزیونی The CW چند ساعت قبل پرومو اپیزود جدید فصل جدید سریال سوپرگرل را منتشر کرد که اکنون می توانید آنرا تماشا کنید. قابل توجه است که این اپیزود “Supergirl Lives” نام دارد، توسط ﮐﻮﯾﻦ ﺍﺳﻤﯿﺖ (فیلم عاج) کارگردانی شده و قرار است ۲۳ ژانویه (چهارم بهمن) از این شبکه پخش شود.

شبکه CW هنوز جزئیات داستان و ماجراهای این اپیزود را در اختیار بینندگانش قرار نداده، اما طبق معمول باید منتظر حمله یک یا گروهی از بیگانگان به شهر باشیم. طبق تریلر، سوپرگرل به یک سیاره دیگر می رود، وین و دیگر اعضای تیم با چالشی جدید و خطرناک روبرو می شوند و در نهایت نگهبان جدید شهر ﺟﯿﻤﺰ ﺍﻭﻟﺴﻦ معروف با گاردین، به دنبال ماجراجویی جدیدی می رود که احتمالا مجددا او را در خطر مرگ قرار می دهد.

ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯾﮕﺮﺍﻥ ﺍﺻﻠﯽ ﻓﺼﻞ دوم سریال سوپرگرل ﻣﯽ توانیم ﺑﻪ ﻣﻠﯿﺴﺎ ﺑﻨﻮﯾﺴﺖ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﮐﺎﺭﺍ، ﺗﺎﯾﻠﺮ ﻫﻮﭼﻠﯿﻦ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺳﻮﭘﺮﻣﻦ، ﭼﯿﻠﺮ ﻻﯼ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺍﻟﮑﺲ ﺩﻧﻮﺭﺱ، ﻣﮑﺎﺩ ﺑﺮﻭﮐﺰ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺟﯿﻤﺰ ﺍﻭﻟﺴﻦ، ﮐﺮﯾﺲ ﻭﻭﺩ در نقش Mon-El، ﺟﺮﻣﯽ ﺟﺮﺩﻥ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻭﯾﻨﺴﻠﻮ ﺍﺳﮑﺎﺕ، ﺩﯾﻮﯾﺪ ﻫﯿﺮﻭﻭﺩ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻫﻨﮏ ﻫﻨﺸﺎﻭ، ﮐﺎﻟﯿﺴﺘﺎ ﻓﻠﻮﮐﻬﺎﺭﺕ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﮐﺖ ﮔﺮﻧﺖ ﻭ ﺑﺮﻧﺪﺍ ﺍﺳﺘﺮﺍﻧﮓ ﺍﺷﺎﺭﻩ کنیم. طی چند روز آینده خلاصه داستان و تصاویر این اپیزود در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.