لارل

پایان میان فصل سریال Arrow: واکنش استیون امل به بازگشت لارل لنس

در صدمین اپیزودِ سریالِ Arrow شاهد سومین شب از کراس اور Invasion بودیم، در این اپیزودِ بی نظیر دیدیم که بیگانگان اولیور را دزدیده اند و او را وارد یک رویای زیبا و دوست داشتنی کرده اند. رویایی که در آن والدین او و نامزدش لارل زنده هستند و زندگی خوش و خرمی دارند! اتفاقی که هیچ وقت برای اولیور و اطرافیان او رخ نداده است.

به دنبال اپیزود هشتم، در اپیزود نهم که در واقع اپیزود پایانی میان فصل آن بود و با عنوان “What We Leave Behind” پخش شد، دیدیم که Prometheus دردسرهای جدید و بزرگتری برای اولیور درست می کند. در این اپیزود دیدیم که زندگی فلیسیتی، کورتیس و دیگل در آستانه ی نابودی قرار گرفته است، اما هنوز هم قبول نمی کنند که همه ی اطرافیان اولیور باید در خطرِ دشمنان و عواقب تصمیم گیری های گذشته او زندگی کنند. با اینکه دوستان او مقصر همه ی مشکلاتشان را Prometheus می دانند، این طرز نگاه چیزی از احساس گناهِ اولیور و ناراحتی او از خراب کردن تیم و زندگی دوستانش کم نمی کند.

مدیر اجرایی تولید سریال، Greg Berlanti چندی پیش وعده ی یک پایان تکان دهنده را برای اپیزود پایانی میان فصل داده بود – و در حالی که حوادث تکان دهنده و وحشتناک زیادی در این اپیزود دیده شد، آخرین صحنه ی اپیزود دهم، علاوه بر تکان دهنده بودن، یکی از گنگ ترین صحنه های این سریال بود! وبسایت TVLine گزارش می دهد که Stephen Amell در یک گفتگوی زنده که در فیسبوک انجام شده، واکنشی قوی به بازگشت قناری سیاه نشان داده است. او طی این صحبت ها گفته است که این یکی از عجیب ترین فیلمنامه هایی هست که تاکنون خوانده است. “در نهایت که ما به سمت اپیزودهای ۱۰، ۱۱، ۱۲، ۱۳ می رویم، این پیشرفتِ خیلی سردی است. و این بی شک خطرات آقای Prometheus را افزایش می دهد.

Arrow لارل

با دیدن صحنه بازگشت لارل به پایگاه تیم Green Arrow و گفتن جمله ی “سلام اولیور” سوالهای زیادی در ذهنمان ایجاد شد! مهم ترین سوال این است که آیا لارل واقعا زنده است؟

لارل واقعا زنده است؟ من حدس میزنم ما در اپیزود بعدی خواهیم فهمید. مردم نمی توانند از مرگ برگردند. قطعا علت این اتفاقات گفته و بررسی خواهد شد، اگر چنین اتفاقی بیافتد. ما تا زمانی که در سال آینده برنگردیم به این موضوع نخواهیم پرداخت.

در اینجا ممکن است دو دلیل برای بازگشت لارل وجود داشته باشد که هردو به سفر در زمان بری آلن مربوط می شوند. اول اینکه Flashpoint بری ممکن است به لارل یک سرنوشت متفاوت داده باشد. دلیل دیگر ممکن است به خواهر او سارا مربوط باشد که احتمالا به گذشته رفته و راهی پیدا کرده است که دیمین دارک نتواند لارل را بکشد. البته دلایل دیگری هم می تواند وجود داشته باشد، این ممکن است یکی از اثرات بیگانگان بر مغز اولیور باشد، یا حتی شاید یکی از نقشه های جدید Prometheus برای نابود کردن او و خراب کردن نام Green Arrow باشد.

لازم به گفتن است که احتمال خیلی کمی وجود دارد Prometheus برای اذیت کردن اولیور چنین کاری کرده باشد، در واقع او یک انسان معمولی است و قادر به انجام چنین کاری نیست!! اما این احتمال قطعیت بیشتری دارد که بازگشت او به فلش پوینت مربوط باشد. یا حتی ممکن است حقه ی از نویسندگان فیلم باشد برای این ما را تا سال آینده منتظر نگه دارند!!

در کنار همه این حدس و گمان ها، این ماجرا تا سال آینده میلادی بصورت یک راز باقی می ماند و نمی توانیم به جواب آن برسیم. ممکن است تمام این ها یک توهم باشند، ممکن است حضور لارل در سریال کوتاه باشد، همچنین این احتمال هم وجود دارد که او واقعا به سریال بازگشته باشد. اما هیچکدام از اینها قطعی نیستند و فقط احتمال هستند. در نهایت باید تا ۲۵ ژانویه ی ۲۰۱۷ (ششم بهمن) صبر کنیم تا اپیزود بعدی سریال پخش شود و به جواب سوال هایمان برسیم. زمانی زیادیست اما چاره ای نداریم…..

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.