فیلم سینمایی Underworld

اکران فیلم سینمایی Underworld 5 از 17 دی آغاز می شود، در کنار Hidden Figures

اکران فیلم سینمایی Underworld 5 از ۱۷ دی در آمریکا شروع می شود

در حالی که در آخرین روزِ ۲۰۱۶ هستیم و ساعت های پایانی این سال بی نظیر را پشت سر می گذاریم (البته از نظر فیلم و سریال)، سینماهای سراسر جهان با فیلم سینمایی Rogue One رونق دوباره ای پیدا کرده و باعث گرم شدن باکس آفیس شده است!! در کنار این فیلم عناوین دیگری هم اکنون در حال اکران هستند که از آنها می توانیم به انیمیشن Sing، فیلم Passengers و Assassin’s Creed اشاره کنیم که هر چند آغاز خوبی نداشتند اما انتظار داریم وضعیت فروش آنها بهتر شود.

ششم ژانویه (۱۷ دی) اولین جمعه ۲۰۱۷ محسوب می شود و طبق روال عادی، در این روز اکران چند فیلم در ایالات متحده و دیگر نقاط جهان آغاز خواهد شد. یکی از این فیلم ها Underworld: Blood Wars نام دارد که اکران آن در خارج از آمریکا تقریبا یک ماه است آغاز شده و تاکنون بیشتر از ۴۲ میلیون دلار فروخته است. اما اکران داخلی این فیلم قرار است از ۱۷ دی در بیشتر از ۲,۳۰۰ سینما آغاز شود. البته با توجه به افتتاحیه ۲۵ میلیون دلاری قسمت قبلی این فرانچایز که با عنوان Underworld Awakening اکران شد و بعد از ۴۹ روز نمایش تنها ۱۶۰ میلیون فروخت، از موفقیت قسمت جدید هم انتظار زیادی نمی رود، اما فیلم سینمایی Underworld در ایران طرفدار بسیاری دارد و آمار دانلود آن زیاد خواهد بود!!

ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯾﮕﺮﺍﻥ فیلم سینمایی Underworld 5 می توانیم ﺑﻪ Theo James ‏(ﻣﺠﻤﻮﻋﻪ ﻓﯿﻠﻢ ﻧﺎﻫﻤﺘﺎ) ﮐﻪ ﺩﺭ ﺍﺩﺍﻣﻪ ﯼ ﻧﻘﺶ ﺍﻭ ﺩﺭ ﻓﯿﻠﻢ Underworld: Awakening ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ به عنوان کاراکتر ﺩﯾﻮﯾﺪ ﻇﺎﻫﺮ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ، Tobias Menzies ‏(ﺳﺮﯾﺎﻝ Outlander‏) ﻭ Lara Pulver ‏(ﺳﺮﯾﺎﻝ Sherlock) ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺭﻫﺒﺮ ﺗﻮﺍﻧﻤﻨﺪ ﻭ ﺟﺪﯾﺪ ﻻﯾﮑﻦ ‏(ﺑﻪ ﺍﺳﻢ ﻣﺎﺭﯾﻮﺱ‏) ﻭ ﯾﮏ ﺧﻮﻥ ﺁﺷﺎﻡ ﺑﻪ ﺷﺪﺕ ﺑﻠﻨﺪ ﭘﺮﻭﺍﺯ ﺑﻪ ﺍﺳﻢ ﺳﻤﯿﺮﺍ ﻭ ﻫﻤﭽﻨﯿﻦ Charles Dance که ﻣﺠﺪﺩﺍ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺗﻮﻣﺎﺱ ‏(ﯾﮏ ﺧﻮﻥ ﺁﺷﺎﻡ ﻣﺴﻦ‏) ﻇﺎﻫﺮ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﮐﻨﯿﻢ. ﺍﺯ ﺩﯾﮕﺮ ﺑﺎﺯﯾﮕﺮﺍﻥ ﺍﯾﻦ ﻓﯿﻠﻢ ﻫﻢ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﯿﻢ James Faulkner ‏(ﺳﺮﯾﺎﻝ ﺑﺎﺯﯼ ﺗﺎﺝ ﻭ ﺗﺨﺖ‏)، Peter Andersson ‏(ﺩﺧﺘﺮﯼ ﺑﺎ ﺧﺎﻟﮑﻮﺑﯽ ﺍﮊﺩﻫﺎ‏)، ﭼﻨﺪ ﺗﺎﺯﻩ ﻭﺍﺭﺩ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﻪ Bradley James ‏(ﻓﯿﻠﻢ Damien‏) ﻭ Daisy Head ﺭﺍ نام ببریم.

در روز ششم ژانویه در کنار فیلم سینمایی Underworld 5، اکران جهانی فیلم Hidden Figures هم در ۲۳۰۰ سینما آغاز می شود. نمایش این فیلم در ایالات متحده حدود یک هفته است که آغاز شده اما فروش آن هنوز به دو میلیون دلار هم نرسیده. این فیلم ۱۲۷ دقیقه ای توسط Theodore Melfi (فیلم St. Vincent) کارگردانی شده و در آن بازیگران مختلفی از جمله Octavia Spencer (فیلم Bad Santa 2 و سریال مام)، Taraji P. Henson (سریال امپراطوری)، Jim Parsons (بیگ بنگ تئوری)، Mahershala Ali (سریال لوک کیج)، Kevin Costner (بتمن V سوپرمن) و Kirsten Dunst نقش آفرینی می کنند.

قابل توجه است که اکران جهانی A Monster Calls هم از ششم ژانویه آغاز خواهد شد. فروش داخلی این فیلم بعد از ۷ اکران به ۳۰٫۲ میلیون دلار رسیده است.

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.