پوستر جدید فیلم سینمایی Split منتشر شد

کمپانی Universal Pictures بتازگی پوستری جدید از فیلم سینمایی ترسناک و مهیج Split منتشر کرده است که در آن می توانید بازیگر نقش اول فیلم، James McAvoy را ببینید که این بار در نقش مردی ظاهر شده که از یک نوع مشکل روانی نادر رنج می برد. این پوستر دیدنی را می توانید در انتهای پست مشاهده کنید. قابل توجه است که اولین پوستر فیلم Split که چندی پیش منتشر شد یکی از بهترین پوسترها در میان فیلم های ۲۰۱۶ محسوب می شود.

همانطور که احتمالا می دانید، داستان این فیلم درباره ﺳﻪ ﺩﺧﺘﺮ نوجوان است که ﺗﻮﺳﻂ ﯾﮏ ﻣﺮﺩ ﻋﺠﯿﺐ ﻭ ﻏﺮﯾﺐ ﺭﺑﻮﺩﻩ ﻣﯽ ﺷﻮﻧﺪ، آنها بعد از برخورد با این مرد، متوجه عجیب بودن رفتار او می شوند. آنها هر وقت که او را می بینند حس می کنند انگار با یک آدم جدید روبرو شده اند. اندکی بعد متوجه می شوند این مرد در واقع چندین ﺷﺨﺼﯿﺖ مختلف دارد (۲۴ شخصیت)، حال این سه دختر با یک چالش بزرگ روبرو شده اند، آنها باید از این مشکل مرد استفاده کنند تا بتوانند فرار کنند، ولی آیا پیروز می شوند؟ برای رسیدن به جواب این سوال باید تا شروع اکران فیـلم صبر کنیـم.

پیشنهاد: ﺍﭘﯿﺰﻭﺩ ﺍﻭﻝ ﻓﺼﻞ ۶ ﺳﺮﯾﺎﻝ Grimm – ﺍﻭﻟﯿﻦ ﺗﺼﺎﻭﯾﺮ ﻭ ﺧﻼﺻﻪ ﺩﺍﺳﺘﺎﻥ

در این فیلم بازیگران مختلفی از جمله Haley Lu Richardson ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﮐﻠﺮ, Kim Director ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻫﺎﻧﺎ, James McAvoy ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﮐﻮﯾﻦ, Anya Taylor-Joy ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﮐﯿﺴﯽ, Jessica Sula ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻣﺎﺭﺱ, Brad William Henke ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻋﻤﻮ ﺟﺎﻥ, Lyne Renee, Betty Buckley ﻭ Maria Breyman نقش آفرینی می کنند. McAvoy که بازیگر اصلی فیلم است را احتمالا می شناسید، ما او را پیش از این در سری فیلم های مردان ایکس به عنوان پروفسور ایکس – Days of Future Past (ﺭﻭﺯﻫﺎﯼ ﮔﺬﺷﺘﻪ ﺁﯾﻨﺪﻩ)، ﻣﺮﺩﺍﻥ ﺍﯾﮑﺲ: ﮐﻼﺱ ﺍﻭﻝ و Apocalypse – و فیلم Victor Frankenstein (در نقش دکتر) مشاهده کرده ایم و می دانیم که یک بازیگر حرفه ای و با تجربه است. حال باید منتظر تماشای اجرای او در فیلم Split باشیم.

اکران این فیلم به کارگردانی M. Night Shyamalan از بیستم ژانویه ۲۰۱۷ مصادف با یک بهمن ۹۵ توسط Universal در ایالات متحده آغاز می شود. این هم پوستر Split Red:

Split 2017

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.