تیزر تریلر Spider-Man: Homecoming – تریلر کامل فردا

از زمانی که دو کمپانی بزرگ و معروفِ سونی و مارول تصمیم گرفتند تا کاراکتر Spider-Man را وارد دنیای سینمایی مارول کنند و او را در کنار دیگر قهرمانان این دنیا قرار دهند، طرفداران برای اینکه شاهد این اتفاقات باشند و ببینند که چه اتفاقی قرار است رخ دهد در حد مرگ هیجان زده بودند! قرار دادن Spider-Man در فیلم Captain America: Civil War یک اتفاق خوب برای این کاراکتر و طرفداران او، و یک تلاش چمشگیر در این فرانچایز برای هرچه محبوب تر شدنش بود. خوشبختانه زمان زیادی طول نمی کشد تا دوباره شاهد پرواز مردعنکبوتی بر فراز سینماهای آمریکا و سراسر جهان باشیم، این بار Tom Holland پرچم MCU را در دستان خود نگه می دارد و بار دیگر آنرا بالا می برد!

 

در واقع Spider-Man: Homecoming یکی از قابل انتظارترین فیلم هایی است که طرفداران مارول دوست دارند آنرا ببینند و متوجه شوند که بعد از جنگ داخلی چه اتفاقی برای این کاراکتر می افتد. حضور دو کاراکتر تونی استارک (.Robert Downey Jr) و هپی هوگان (Jon Favreau) در این فیلم خودش می تواند یکی از دلایل این انتظار باشد. حال امروز مارول با انتشار تیزر تریلر این فیلم به ما نگاهی کوتاه از دو کاراکتر پیتر پارکر و هپی هوگان را داد، امـا فردا شب با تریلر کامل Spider-Man: Homecoming نگاهی دقیق تر به فیلم خواهیم داشت.

 

ﺗﺮﯾﻠﺮ ﺭﺳﻤﯽ ﻓﯿﻠﻢ ﺳﯿﻨﻤﺎﯾﯽ The Mummy ﻣﻨﺘﺸﺮ ﺷﺪ

 

در تیزر امروز صحنه ای کوتاه از تریلر رسمی فیلم نشان داده می شود، با توجه به این تیزر، به احتمال زیاد تریلری که قرار است منتشر شود خیلی هیجان انگیز و دیدنی خواهد بود! یکی از نکات قابل توجه در این کلیپ، باله ای است که به لباس Spider-man اضافه شده، در کنار این می توانیم امیدوار باشیم که فردا در تریلر رسمی شاهد حضور شخصیت منفی فیلم هم باشیم، گرچه این اتفاق بعید به نظر می رسد. در Spider-Man: Homecoming بازیگران مختلفی از جمله Tom Holland در نقش پیتر پارکر، Marisa Tomei در نقش زن عمو می، .Robert Downey Jr در نقش تونی استارک، Jon Favreau در نقش هپی لوگان، Michael Keaton در نقش کرکس، Zendaya در نقش میشل، Logan Marshall-Green در نقش یک تبه کار و Kenneth Choi در نقش مدیر دبیرستان پیتر نقش آفرینی می کنند. Jon Watts این فیلم را بر اساس فیلمنامه ای از Francis Daley و Jonathan M. Goldstein کارگردانی می کند.

 

 

اکران Spider-Man: Homecoming از ﻫﻔﺘﻢ ﺟﻮﻻﯼ ۲۰۱۷ ﻣﺼﺎﺩﻑ ﺑﺎ ۱۶ ﺗﯿﺮ ۹۶ ﺗﻮﺳﻂ ﺳﻮﻧﯽ ﭘﯿﮑﭽﺮﺯ ﺩﺭ ﺍﯾﺎﻻﺕ ﻣﺘﺤﺪﻩ ﺍﮐﺮﺍﻥ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ. منتظر انتشار اخبار و اطلاعات بیشتر در مورد این فیلم باشید.

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.