تریلر جهانی Spider-Man: Homecoming – نگاهی دقیق تر به Vulture

بعد از اینکه Tom Holland را نخستین بار به عنوان Spider-man در فیلم  Captain America: Civil War دیدیم، علاقه ی خیلی بیشتری به دیدن حاصل ادامه همکاریِ بین مارول و سونی پیدا کردیم. مدت کوتاهی بعد از جنگ داخلی بود که حرف های جدی تری درباره مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه زده شد، زمانی نگذشت که Tom Holland مجددا با لباس و گریم مرد عنکبوتی در رسانه های خبری، شبکه های مجازی و چند حرکت انسان دوستانه نمایان شد. در طول مدت ساخت فیلم هم سازندگانِ فیلم ما را با انتشار تصاویر و خبرهای مختلف در جریان کار خود قرار دادند.

بعد از نمایش مرد عنکبوتی در جنگ داخلی، انتظارات برای دیدن فیلم مستقل این کاراکتر، مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه افزایش یافته است و طرفداران دوست دارند ببینند که ششمین فیلم مرد عنکبوتی چه تفاوتی با فیلم های قبلی اش خواهد داشت. کاراکتری که بتازگی وارد دنیای سینمایی مارول شده و طبق انتظار، تریلر جدید تفاوت کامل او با دیگر اسپایدرمن هایی که تاکنون دیده ایم را نشان می دهد. مارول و سونی امروز بعد از اینکه تریلر رسمی فیلم منتشر شد، تریلر جهانی آنرا هم منتشر کردند.

به دنبال تماشای تریلر رسمی فیلم در صفحه یوتیوب Jimmy Kimmel، سونی و مارول هم تریلر بین المللی مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه را منتشر کردند که در آن می توانید نگاهی دقیق تر به زندگی دانش آموزی این ابرقهرمان و دشمنان خطرناک او داشته باشید.در تریلر جهانی علاوه بر نمایش چند صحنه از اولین تریلر، صحنات جدیدی از فیلم هم نمایش داده می شود. تریلر جهانی با ترکیب صحنه های تازه، یک آهنگ جدید و بخش هایی از تریلر رسمی، کلیپ جالبی را به وجود آورده است. یکی از بخش هایی که در این تریلر با تمرکز بیشتری به آن پرداخته شده صحبت های پیتر با تونی استارک است. پیتر علاقه دارد تا در لیگ ها و ماجراجویی های بیشتری شرکت کند، اما تونی استارک علاقه ای به قرار دادن Spidey در تیم انتقام جویان ندارد. یکی دیگر از تفاوت های این دو تریلر، مدت زمانی است که به کاراکتر منفی فیلم یعنی Vulture با نقش آفرینی Michael Keaton می پردازند. در حالی که در اولین تریلر فقط چند صحنه کوتاه از Vulture نشان داده شد، در ویدیوی جدید به گفتگوی تهدید آمیز او با پیتر هم پرداخته شده است، علاوه بر آن می توانیم صحناتی از خرابکاری های او را ببینیم. با این حساب ‘کرکس’ دشمن سرسخت و خطرناکی برای پیتر پارکر جوان و بی تجربه خواهد بود، در واقع چنین دشمنی برای یک قهرمان تازه کار مانع بزرگ و ترسناکی محسوب می شود.

در نهایت برای تماشای نمایش جدید مارول از زندگی Spider-Man باید تا هفتم جولای ۲۰۱۷ مصادف با ۱۶ تیر ۹۶ صبر کنیم تا روایت تازه ی مارول از این کاراکتر دوست داشتنی و با نمک را ببینیم.

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.