سریال Shooter

سریال Shooter برای فصل دوم تمدید شد

شبکه تلویزیونی USA Network با یک خبر طرفداران سریال های اکشن- درام را خوشحال کرد؛ این شبکه اعلام کرد که سریال Shooter را برای فصل دوم تمدید کرده است! (توسط Deadline). همانطور که احتمالا می دانید، این سریال بر اساس کتاب Point of Impact اثرِ ﺍﺳﺘﯿﻮﻥ ﻫﺎﻧﺘﺮ و فیلمی به همین نام، محصول ۲۰۰۷ و به کارگردانی ﺁﻧﺘﻮﺍﻥ ﻓﻮﮐﻮﺁ ساخته شده و از ۱۵ نوامبر بر روی آنتن این شبکه رفته است.

ﺩﺍﺳﺘﺎﻥ این سریال اکشن درباره ﯾﮏ ﺳﺮﺑﺎﺯ ﺑﺎﺯﻧﺸﺴﺘﻪ ﻧﯿﺮﻭﯼ ﺩﺭﯾﺎﯾﯽ به نام باب لی سواگر (با بازی ﺭﺍﯾﺎﻥ ﻓﯿﻠﯿﭗ) است ﮐﻪ ﻣﺠﺒﻮﺭ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ ﺑﺮﺍﯼ ﺟﻠﻮﮔﯿﺮﯼ ﺍﺯ ﯾﮏ ﺗﻮﻃﺌﻪ ﺟﻬﺖ ﻗﺘﻞ ﺭﺋﯿﺲ ﺟﻤﻬﻮﺭ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﺑﻪ ﺻﺤﻨﻪﯼ ﻧﺒﺮﺩ ﺑﺎﺯﮔﺮﺩﺩ ﻭ ﺍﺯ ﺗﻮﺍﻧﺎﯾﯽ ﻫﺎﯼ ﺧﻮﺩ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﮐﻨﺪ. در سریال Shooter بازیگران مختلفی از جمله ﺳﯿﻨﺘﯿﺎ ﺍَﺩﺍﯼ ﺭﺍﺑﯿﻨﺴﻮﻥ (سریال اسپارتاکوس)، ﻋﻤﺮ ﺍﭘﺲ (دکتر هاوس)، ﻟﮑﺴﯽ ﮐﻮﮐﺮ، ﺷﺎﻧﺘﻞ ﻭﻧﺴﺎﻧﺘﻦ (سریال دیو و دلبر)، ﺍﺩﯼ ﻣﮏﮐﻠﯿﻨﺘﮏ، ﺩﯾﻮﯾﺪ ﻣﺎﺭﺳﯿﺎﻧﻮ (Homeland)، ﺩﻟﯿﻨﺎ ﻣﯿﭽﻮﻝ و Angelique Kenney نقش آفرینی می کنند.

پیشنهاد: تیزر رسمی فیلم Blade Runner 2049 منتشر شد

پخش این سریال از ۱۵ نوامبر در شبکه USA Network شروع شد و تاکنون پنج اپیزود از آن پخش شده است، اپیزود ششم هم قرار است فردا ۲۰ دسامبر با عنوان “Recon by Fire” از این شبکه پخش شود. قابل توجه است که این سریال تاکنون بطور متوسط ۲٫۶ میلیون بیننده داشته است، در ایران هم از سریال Shooter استقبال خوبی شده و طرفداران زیادی پیدا کرده که با نگاهی به سایت های دانلود فیلم متوجه صحت این حرف خواهید شد. ﺟﺎﻥ ﻫﻠﻮﯾﻦ نویسنده فیلم های Underworld: Awakening و The Shield خالق سریال Shooter، و ﺟﻨﺎﺱ ﺗﺸﺠﯿﻦ، ﻟﻮﺭﻧﺰﻭ ﺩﯼ ﺑﻮﻧﺎﻭﻧﺘﻮﺭﺍ (تبدیل شوندگان)، ﺭﺍﯾﺎﻥ ﻓﯿﻠﯿﭗ، ﻣﺎﺭﮎ ﻭﺍﻟﺒﺮﮒ (تد) و ﺳﺎﯾﻤﻦ ﺳﻠﻦ ﺟﻮﻧﺰ تنها تعدادی از تهیه کنندگان و مدیران اجرایی تولید این سریال هستند. هنوز تاریخ شروع پخش فصل دوم و اطلاعات دقیقی از آن منتشر نشده است، بنابراین منتظر انتشار اخبار بیشتر، و دقیق تر در این رابطه باشید…..

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.