ماموران شیلد

یک کلیپ جدید از میان فصل سریال ماموران شیلد

بعد از تماشای یک کلیپ دو دقیقه ای از اپیزود جدید که دیروز شاهد انتشار آن بودیم، امروز شبکه ABC یک اسنیک پیک جدید از اپیزود هشتم فصل جدید ماموران شیلد منتشر کرد که در آن می توانیم قسمتی از ماجراهای این اپیزود را ببینیم. این کلیپ را می توانید در انتهای پست تماشا کنید.

در کلیپ قبلی شاهد صحنه ای از مکالمه ی فیل کولسون و مِی با رئیس جدید سازمان شیلد در رابطه با حضور مجدد دیزی و روح سوار در سازمان بودیم، حال در کلیپ امروز می توانیم قسمتی از اپیزود هشتم را ببینیم که دیزی، Yo yo و روح سوار برای انجام یک ماموریت اعزام شده اند. این کلیپ در واقع ادامه ی ویدیوی دیروز است و بعد از اینکه رئیس جفری به اتحاد دوباره با سه کاراکتر نام برده شده رضایت داد، اکنون شاهد حضور آنها در یک ماموریت هستیم.

ﺁﺧﺮﯾﻦ ﺍﭘﯿﺰﻭﺩ ﻧﯿﻢ ﻓﺼﻞ ﺳﺮﯾﺎﻝ Agents of shield ﺑﺎ ﻋﻨﻮﺍﻥ “The Laws of Inferno Dynamics”، ﺗﻮﺳﻂ Kevin Tancharoen ﮐﺎﺭﮔﺮﺩﺍﻧﯽ ﺷﺪﻩ ﻭ ﻗﺮﺍﺭ ﺍﺳﺖ ﺷﺸﻢ ﺩﺳﺎﻣﺒﺮ ‏(۱۶ ﺁﺫﺭ‏) ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﺷﺒﮑﻪ ﭘﺨﺶ ﺷﻮﺩ. ﺩﺭ ﺳﺮﯾﺎﻝ Agents of S.H.I.E.L.D ﺑﺎﺯﯾﮕﺮﺍﻥ ﻣﺨﺘﻠﻔﯽ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﻪ Clark Gregg ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻓﯿﻞ ﮐﻮﻟﺴﻮﻥ، Ming-Na Wen ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻣﺎﻣﻮﺭ ﻣﻠﯿﻨﺪﺍ ﻣﯽ، Chloe Bennet ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺩﯾﺰﯼ، Iain De Caestecker ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﻓﯿﺘﺰ، Jason O’Mara ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺟﻔﺮﯼ ﺭﺋﯿﺲ ﺟﺪﯾﺪ، Mallory Jansen ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺁﯾﺪﺍ، Elizabeth Henstridge ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺟﻤﺎ ﺳﯿﻤﻮﻧﺰ، Henry Simmons ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺁﻟﻔﻮﻧﺴﻮ ﻣﻌﺮﻭﻑ ﺑﻪ ﻣﮏ، Gabriel Luna ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺭﻭﺡ ﺳﻮﺍﺭ ﻭ Natalia Cordova-Buckley ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺍﻟﻨﺎ ﻣﻌﺮﻭﻑ ﺑﻪ Yo-Yo ﻧﻘﺶ ﺁﻓﺮﯾﻨﯽ ﻣﯽ ﮐﻨﻨﺪ.

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.