فصل چهارم سریال Sherlock

تریلر جدید فصل چهارم سریال Sherlock منتشر شد

این روزها Benedict Cumberbatch را می توانیم با فیلم جدیدش بر روی صفحه بزرگ سینماهای جهان ببینیم، او در حال حاضر در فیلم Doctor Strange به عنوان استفان وینسنت استرنج، شخصیت جدید کمپانی مارول و MCU ظاهر شده، و توانسته به موفقیت قابل توجه ای دست پیدا کند. اما این بازیگر معروف بزودی مجددا با نقشی که باعث معرفیتش شد به تلویزیون باز می گردد، با فصل چهارم سریال Sherlock که بزودی قرار است از شبکه BBC One پخش شود. این شبکه مدتی است که تبلیغات برای این سریال را شروع کرده است و طی چند ماه اخیر با انتشار اخبار، تصاویر و ویدیوهای مختلف ما را در جریان مراحل تولید فیلم قرار داده است، به همین واسطه اکنون خبر داریم که اولین اپیزود فصل جدید – با عنوان ‘The Six Thatchers’ – قرار است اولین روز از سال ۲۰۱۷ بر روی آنتن این شبکه برود.

در فصل چهارم سریال Sherlock دو کاراکتر جان (Martin Freeman)، ماری واتسون (Amanda Abbington)، و عضو جدید خانواده شان حضور دارند. شرلوک (Cumberbatch) هم در تلاش است تا پرده از راز پیام مرموزی که در پایان فصل سوم از طرف Moriarty دریافت کرد بردارد. به دنبال آن، شرلوک، جان و متحدان آنها با Culverton Smith روبرو می شوند، شخصی که گفته شده کابوس قهرمانان ما خواهد بود!

بر اساس تریلر و پروموهای منتشر شده، به نظر می رسد که Mark Gatiss و Steven Moffat از تهیه کنندگان و سازندگان سریال، به وعده خود عمل کرده اند و فصل جدید را با فضایی تاریک تر نسبت به گذشته ساخته اند. حال امروز دومین تریلر فصل چهارم سریال Sherlock منتشر شد که در آن می توانید صحناتی تاریک و شوم از این فصل را ببینید – در میان آنها، یک لحظه Culveton Smith را می توانید ببینید که تایید می کند قصد دارد شرلوک را مجبور کند تا بدترین چیز قابل تصور را به دوستان نزدیکش بگوید: “به آنها تاریک ترین رازت را بگو”.

 

 
در آخر باید اشاره کنیم که طبق گفته ی Cumberbatch احتمال ساخت فصل پنجم سریال وجود دارد، اما از آنجایی که شبکه BBC One و یا تهیه کنندگان فیلم بطور رسمی این خبر را تایید نکرده اند، و با توجه به اینکه آخرین اپیزود فصل چهارم “The Final Problem” نام دارد، می توانیم انتظار داشته باشیم که دیگر فصل پنجمی وجود نداشته باشد، اما باز هم باید منتظر تایید شبکه بمانیم. ﺩﺭ ﻧﻬﺎﯾﺖ اینکه ﺍﻭﻝ ﮊﺍﻧﻮﯾﻪ ﻣﺼﺎﺩﻑ ﺑﺎ ﯾﮑﺸﻨﺒﻪ ۱۲ ﺩﯼ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﻭﺍﺭﺩ ﺩﻧﯿﺎﯼ ﭘﺮ ﺭﻣﺰ ﻭ ﺭﺍﺯ ﺷﺮﻟﻮﮎ ﺧﻮﺍﻫﯿﻢ ﺷﺪ ﻭ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﯿﻢ ﺑﺎ ﮐﺎﺭﺍﮐﺘﺮﻫﺎﯼ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻨﯽ ﺍﯾﻦ ﺳﺮﯾﺎﻝ ﻣﻼﻗﺎﺕ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﯿﻢ ﻭ ﻫﻤﺮﺍﻩ ﺁﻧﻬﺎ ﺩﺭ ﯾﮏ ﻣﺎﺟﺮﺍﺟﻮﯾﯽ تاریک و خطرناک ﺷﺮﮐﺖ ﮐﻨﯿﻢ. ﺍﻭلین ﺍﭘﯿﺰﻭﺩ ﺍﺯ ﻓﺼﻞ ﺟﺪﯾﺪ ﺑﺎ ﻋﻨﻮﺍﻥ ‘The Six Thatchers’ ﺩﺭ ﺍﻭﻟﯿﻦ ﺭﻭﺯِ ﺳﺎﻝ ﺟﺪﯾﺪ ﻣﯿﻼﺩﯼ ﺍﺯ ﺷﺒﮑﻪ ﻫﺎﯼ BBC One در انگلیس ﻭ PBS در ایالات متحده ﭘﺨﺶ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺷﺪ.

منبع , ۲

No votes yet.
Please wait...