تریلر رسمی فیلم The Last Word منتشر شد – آخرین حرف!

هریت (با بازی Shirley MacLaine) یک تاجر بازنشسته است که دوست دارد کنترل هر اتفاقی که اطرافش رخ می دهد را در دست داشته باشد، او حتی به فکـر آگهی ترحیم خودش هم هست! بنابراین او تصمیم می گیرد از خودش بنویسد تا مطمئن شود که داستان زندگی اش راه او را نشان دهد. در این میان یک روزنامه نویس جوان که در یک نشریه محلی کار می کند، به او کمک می کند تا حقیقت را پیدا کند. این ماجرا رابطه ای دوستانه میان آنها به وجود می آورد و …که آخر ماجرا را باید در The Last Word ببینیم!

داستانی که خواندید خلاصه ای از داستان فیلمِ کمدی The Last Word بود، فیلمی که ماجراهای آن بر حول یک زن بازنشسته می گردد. Shirley MacLaine بازیگر باتجربه آمریکایی در نقش این زن که هریت نام دارد ظاهر شده است – از معروف ترین فیلم های MacLaine می توانیم به Sweet Charity, Steel Magnolias و Carolina اشاره کنیم. این فیلم قرار است از سوم مارس ۲۰۱۷ مصادف با ۱۳ اسفند توسط کمپانی Bleecker Street در ایالات متحده اکران شود. گرچه انتظار زیادی از The Last Word نمی رود که بتواند در باکس آفیس موفق شود، اما به عنوان یک فیلم کمدی می تواند انتخاب خوبی برای کسانی باشد که دوست دارند از سینمایی که پر از جادو و ابر قهرمانان شده فاصله بگیرند و دو ساعتی را در کنار خانواده به تماشای یک فیلم دیدنی بنشینند.

کمپانی Bleecker Street چند روز قبل یک تریلر رسمی از این فیلم منتشر کرد که در آن می توانید صحنه های جالبی از Last Word را مشاهده کنید. از بازیگران آخرین حرف می توانیم به Amanda Seyfried (فیلم Lovelace و Fathers & Daughters) در نقش آن شرمن، Anne Heche (سریال Aftermath) در نقش الیزابت، Thomas Sadoski (فیلم John Wick) در نقش رابین، Philip Baker Hall (سریال فرصت دوباره) در نقش ادوارد، Adina Porter (سریال The 100) و Alanna Ubach اشاره کنیم. Mark Pellington (سریال Blindspot) کارگردان و Stuart Ross Fink نویسنده آن است.

پیشنهاد: فیلم Rogue One در اولین روز اکران ۷۱ میلیون دلار فروخت

 

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.