مجموعه تلویزیونی Salem

سریال Salem لغو شد؛ فصل چهارم ساخته نمی شود

شبکه تلویزیونی WGN America اعلام کرد که فصل سوم سریال ﻣﺎﻭﺭﺍﯼ ﻃﺒﯿﻌﯽ درامِ Salem آخرین فصل آن خواهد بود. این شبکه رسما اعلام کرد که فصل چهارم این سریال را سفارش نخواهد داد، سریالی که ماجراهای آن در قرن ۱۷ میلادی روایت می شود و دنیایی را نشان می دهد که جادوگران در آن واقعی هستند، اما آن کسی یا چیزی که به نظر می رسد نیستند. نتیجه خط داستانی و پایان آن به دنبال ده اپیزودِ فصل سوم – که پخش آن تا ۲۰۱۷ ادامه خواهد داشت – و در قسمت پایانی معلوم خواهد شد. طبق گفته های خالقان سریال، آنها خبر داشتند و می دانستند که فصل سوم آخرین فصل مجموعه تلویزیونی Salem است و خودشان را برای به پایان رساندن داستان و نمایش یک نتیجه هیجان انگیز آماده کرده اند.

مجموعه تلویزیونی Salem توسط Fox 21 Television Studios تولید می شود و آغاز راه آن به سال ۲۰۱۴ بر می گردد، وقتی که اولین نسخه از فیلمنامه ی آن آماده شد و به WGN America رسید. بعد از آغاز تولید و ارائه به شبکه، اپیزود اول بیستم آوریل ۲۰۱۴ بر روی آنتن WGN رفت و بیشتر از ۱٫۵ میلیون بیننده داشت. پخش فصل اول بعد از ۱۳ اپیزود در ۱۳ جولای ۲۰۱۴ با کمتر از ۵۰۰ هزار بیننده به پایان رسید. پخش فصل دوم از پنجم آوریل ۲۰۱۵ شروع شد و تا ۲۸ ژوئن ادامه داشت، اما با پخش هر اپیزود از تعداد بینندگان سریال کاسته شد. پخش فصل سوم هم از ماه گذشته (نوامبر) آغاز شد و قرار است تا سال آینده ادامه داشته باشد، که در نهایت به ماجراهای سریال پایان می دهد و سرنوشت کاراکترهای آن – مخصوصا ماری – را مشخص می کند.

در ۳۶ قسمت مجموعه تلویزیونی Salem بازیگران مختلفی حضور دارند که از آنها می توانیم به ﺟﺎﻧﺖ ﻣﻮﻧﺖﮔﻮﻣﺮﯼ (This Is Us)، ﺳﺖ ﮔﺎﺑﻞ (داوینچی کد)، ﺷﯿﻦ ﻭﺳﺖ (سریال نیکیتا)، ﺗﺎﻣﺰﯾﻦ ﻣﺮﭼﺎﻧﺖ (The Messenger)، ﺍﺷﻠﯽ ﻣﺪﮐﻮﯼ (Bedlam و Revenge)، ﺍﻟﯿﺲ ﺍﯾﺒﺮﻝ، ﺍﯾﻮ ﮔﻠﺪﺑﺮﮒ و ﺟﺮﻣﯽ ﮐﺮﺍﭼﻠﯽ اشاره کنیم. ﺑﺮﺍﻧﻮﻥ ﺑﺮﺍﮔﺎ و ﺁﺩﺍﻡ ﺳﯿﻤﻮﻥ خالقان، ﺑﺮﺍﻧﻮﻥ ﺑﺮﺍﮔﺎ و ﺩﯾﻮﯾﺪ ﻭﺍﻥ ﺍَﻧﮑِﻦ هم از مدیران اجرایی تولید سریال هستند. لازم است بدانید که Salem در سال ۲۰۱۵ به عنوان بهترین مجموعه تلویزیونی ترسناک نامزد دریافت ﺟﺎﯾﺰﻩ ﺳﺎﺗﺮﻥ ﺍﺯ ﺳﻮﯼ ﺁﮐﺎﺩﻣﯽ ﻓﯿﻠﻢﻫﺎﯼ ﻋﻠﻤﯽ ﺩﺍﺳﺘﺎﻧﯽ، ﺗﺨﯿﻠﯽ ﻭ ﺗﺮﺳﻨﺎﮎ شد که در نهایت نتوانست این جایزه را دریافت کند.

 Salem Season 4

پیشنهـاد: ﺗﺮﯾﻠﺮ ﺟﻬﺎﻧﯽ War For The Planet Of The Apes

در کنار اتمام پخش Salem، شبکه تلویزیونی WGN شروع پخشِ فصل جدید دو سریال درامِ Underground و Outsiders را در برنامه های خود دارد – که پخش فصل جدید Outsiders ﻗﺮﺍﺭ ﺍﺳﺖ ﺍﺯ ۲۴ ﮊﺍﻧﻮﯾﻪ ‏(ﭘﻨﺠﻢ ﺑﻬﻤﻦ ۹۵‏) ﺁﻏﺎﺯ ﺷﻮﺩ، فصل دوم Underground هم از ۱۸ اسفند پخش می شود.

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.