فیلم Rogue One

فیلم Rogue One در اولین روز اکران 71 میلیون دلار فروخت

فروش فیلم سینمایی Rogue One: A Star Wars Story در روز جمعه با در اختیار داشتن ۴,۱۵۷ سینما در آمریکای شمالی، به ۷۱ میلیون دلار رسید. ۲۹ میلیون دلار از این فروش از پیش نمایش در روز پنجشنبه بدست آمده، فروش جهانی این فیلم هم تاکنون به ۱۰۴ میلیون دلار رسیده است. اگر فیلم Rogue One مانند Star Wars: The Force Awakens پیش برود، می تواند فروش خود را تا روز یکشنبه و پایان اولین تعطیلاتش به ۱۴۵ میلیون دلار برساند که موفقیت بزرگی برای این فیلم محسوب می شود.

همانطور که پیش از این هم اشاره کردیم، اکران فیلم Collateral Beauty از روز جمعه آغاز شد که با در اختیار داشتن ۳,۰۲۸ سینما در روز جمعه فقط ۲٫۴ میلیون فروخت و احتمالا آخرهفته را با ۶٫۵ میلیون دلار به پایان می رساند. ﻓﯿﻠﻢ Collateral Beauty ﺗﻮﺳﻂ ﺩﯾﻮﯾﺪ ﻓﺮﺍﻧﮑﻞ ﮐﺎﺭﮔﺮﺩﺍﻧﯽ ﺷﺪﻩ ﻭ ﺍَﻻﻥ ﻟﻮﺏ ﻧﻮﯾﺴﻨﺪﻩ ﺁﻥ ﺍﺳﺖ. ﺍﺯ ﺳﺘﺎﺭﮔﺎﻥ ﺍﯾﻦ ﻓﯿﻠﻢ ﺩﺭﺍﻡ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﯿﻢ ﺑﻪ ﻭﯾﻞ ﺍﺳﻤﯿﺖ، ﺍﺩﻭﺍﺭﺩ ﻧﻮﺭﺗﻮﻥ، ﮐﯿﺖ ﻭﯾﻨﺴﻠﺖ، ﻣﺎﯾﮑﻞ ﭘﻨﯿﺎ، ﻧﺎﺋﻮﻣﯽ ﻫﺮﯾﺲ ﻭ ﮐﯿﺮﺍ ﻧﺎﯾﺘﻠﯽ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﮐﻨﯿﻢ.
 

پیشنهاد: ﮐﯿﺮﺍ ﻧﺎﯾﺘﻠﯽ به فرانچایز Pirates Of The Caribbean باز می گردد

 
فیلم Rogue One توسط ﮔﺮﺙ ﺍﺩﻭﺍﺭﺩﺯ کارگردانی شده و ﮐﺮﯾﺲ ﻭﺍﯾﺘﺰ، ﺗﻮﻧﯽ ﮔﯿﻠﺮﻭﯼ ‏(ﻓﯿﻠﻤﻨﺎﻣﻪ‏)، ﺟﺎﻥ ﻧﻮﻝ ‏(ﺩﺍﺳﺘﺎﻥ‏) ﻭ ﮔﺮﯼ ﻭﯾﺘﺎ نویسندگان آن هستند. از بازیگران این فیلم می توانیم به ﻓﻠﯿﺴﯿﺘﯽ ﺟﻮﻧﺰ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺟﯿﻦ ﺍﺭﺳﻮ، ﺩﯾﻪ ﮔﻮ ﻟﻮﻧﺎ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﮐﺎﭘﯿﺘﺎﻥ ﺷﻮﺭﺷﯽ، ﺭﯾﺰ ﺍﺣﻤﺪ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺑﻮﺩﯼ ﺭﻭﮎ، ﺑﻦ ﻣﻨﺪﻟﺴﻮﻥ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﺁﺩﻣﯿﺮﺍﻝ ﺍﻣﭙﺮﺍﺗﻮﺭﯼ، ﺩﯾﻪﮔﻮ ﻟﻮﻧﺎ ﺩﺭ ﻧﻘﺶ ﮐﺎﭘﯿﺘﺎﻥ ﺁﻧﺪُﺭ، ﺑﻦ ﻣﻨﺪﻟﺴﻮﻥ، ﺩﺍﻧﯽ ﯾﻦ، ﺟﺎﯾﻨﮓ ﻭﻥ، ﻓﺎﺭﺳﺖ ﻭﯾﺘﺎﮐﺮ، ﻣﺪﺱ ﻣﯿﮑﻠﺴﻦ، ﺁﻟﻦ ﺗﻮﺩﯾﮏ ﻭ ﺟﺎﻧﺎﺗﺎﻥ ﺁﺭﯾﺲ اشاره کنیم. با توجه به آغاز طلایی، می توانیم فروشی عالی و موفقیت آمیز را برای این فیلم پیش بینی می کنیم. اطلاعات کامل در مورد فیلم Rogue One را می توانید در این لینک بخوانید. بزودی با بررسی گزارش آخرهفته باکس آفیس باز خواهیم گشت، پس همچنان همراه ما باشید.

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.