تریلر جدید و پوستر رسمی انیمیشن Rock Dog را اکنون تماشا کنید

تریلر رسمی انیمیشن کمدیِ Rock Dog را اکنون تماشا کنید

 

کمپانی Lionsgate چند ساعت قبل تریلر جدید انیمیشن کمدی خانوادگی Rock Dog را منتشر کرد که اکنون می توانید آنرا تماشا کنید. این کمپانی در کنار تریلر، پوستر رسمی این انیمیشن را هم منتشر کرد که در انتهای پست قابل مشاهده است. لازم به ذکر است که اکران Rock Dog قرار است از ۲۴ فوریه ۲۰۱۷ مصادف با ششم اسفند در ایالات متحده آغاز شود.

داستان این انیمیشن درباره بادی (body)، یک سگ از نژاد ﻣﺎﺳﺘﯿﻒ ﺗﺒﺖ، است که انتظار دارد در روستای بعدی که همه آنها گوسفند هستند، بتواند طرفدارانی را برای خودش پیدا کند. او خانه را ترک می کند تا رویاهایش را در شهری بزرگ دنبال کند، اما بادی توجه عامل بدبختی پدرش، Linnux را به سمت خودش جذب می کند. او رهبر گروهی از گرگ های گرسنه است که تصور می کند بادی بلیطی برای بازگشتش به روستا و نزدیک شدن به گوسفندها است. تصورات بادی، رویاهای او و همچنین تلاش هایش برای زنده کردن این رویاها، باعث ایجاد صحنه هایی جالب و هیجان انگیز در Rock Dog می شود.

از صداپیشگان این انیمیشن می توانیم به ﻟﻮﮎ ﻭﯾﻠﺴﻮﻥ (Luke Wilson)، ﺍﺩﯼ ﺍﯾﺰﺍﺭﺩ (Eddie Izzard)، ﺟﯽ. ﮐﯽ. ﺳﯿﻤﻮﻧﺰ (J.K. Simmons)، ﻟﻮﯾﺲ بلک (Lewis Black)، ﮐﯿﻨﻦ ﺗﺎﻣﺴﻮﻥ (Kenan Thompson)، ﻣﯽ ﻭﯾﺘﻤﻦ (Mae Whitman)، ﺧﻮﺭﺧﻪ ﮔﺎﺭﺳﯿﺎ (Jorge Garcia)، ﻣﺖ ﺩﯾﻠﻮﻥ (Matt Dillon)، ﺳﺎﻡ ﺍﻟﯿﻮﺕ (Sam Elliott)، ﻟﯿﺰﺍ ﺭﯾﭽﺮﺩﺳﻦ (Liza Richardson) و Julie Craig اشاره کنیم. انیمیشن Rock Dog توسط ﺍﺵ ﺑﺮﺍﻧﻮﻥ (Toy Story 2 و Surf’s Up) کارگردانی شده و ﻣﺎﯾﮏ ﺑﺎﻧﺪﻟﯽ، ﺭﺍﺑﺮﺕ ﻓﻨﮓ، ﺩﻧﮓ ﻓﻨﮓ و راب فنگ تعدادی از تهیه کنندگان و مدیران اجرایی تولید آن هستند.

پیشنهاد: تریلر جدید فیلم John Wick: Chapter 2 منتشر شد – جان ویک باز می گردد!

 

 
Rock Dog

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.