فیلم Resident Evil: Vendetta

اولین تریلر رسمی انیمیشن Resident Evil: Vendetta منتشر شد – انتقام مرگبار!

کمپانی Kadokawa چند ساعت قبل اولین تریلر رسمی از انیمیشن Resident Evil: Vendetta را منتشر کرد که اکنون می توانید آنرا تماشا کنید. Resident Evil: Vendetta که با نام Biohazard: Vendetta در ژاپن شناخته می شود، انیمیشنی ژاپنی و سه بعدی است که در سبک وحشت ساخته شده. Vendetta قسمتی از فرانچایز Resident Evil محسوب می شود و ماجراهای آن در دنیایی مشابه با بازی های ویدیویی روایت می شود – بر خلاف سری فیلم های رزیدنت اویل با بازی Milla Jovovich. در این انیمیشن شخصیت های مختلفی از جمله لئون اس. کندی، کریس ردفیلد و ربکا چمبرز (بعد از یک غیبت طولانی در این سری) حضور دارند. قابل توجه است که Vendetta سومین انیمیشن بلند سینمایی است که در این فرانچایز ساخته شده، اگر بخاطر داشته باشید اولین قسمت (Resident Evil: Degeneration) در سال ۲۰۰۸ و قسمت دوم (Resident Evil: Damnation) در سال ۲۰۱۲ اکران شد، در ضمن این سومین انیمیشنی است که لئون اس. کندی به عنوان کاراکتر اصلی در آن حضور دارد.

انیمیشن Resident Evil: Vendetta  توسط کمپانی Marza Animation Planet تولید می شود، Makoto Fukami فیلمنامه آنرا نوشته، Takanori Tsujimoto (فیلم Hard Revenge, Milly و Bushido Man) هم کارگردان آن است. این فیلم قرار است از ۲۷ مه ۲۰۱۷ مصادف با ﺷﻨﺒﻪ ۶ ﺧﺮﺩﺍﺩ ۱۳۹۶ توسط کمپانی Kadokawa اکران شود.

پیشنهاد: چند تصویر جدید از BLADE RUNNER 2049 منتشر شد

داستان این قسمت بعد از اتفاقات Resident Evil 6 رخ می دهد و بر روی کاراکتر لئون اس. کندی تمرکز دارد. در کنار لئون، کاراکترهای دیگری هم در داستان فیلم نقش دارند که از آنها می توانیم به کریس ردفیلد و ربکا چمبرز اشاره کنیم. این دو در تلاش اند تا دشمن اصلی خودشان گلن آریاس را متوقف کنند. ربکا اکنون یک پروفسور در دانشگاه است که توسط هیولاها مورد حمله قرار می گیرد. در Vendetta این سه کاراکتر را می بینیم که تلاش می کنند تا جلوی گسترش یک ویروس مرگبار در نیویورک را بگیرند، ویروسی که فقط بخاطر یک انتقام شخصی منتشر می شود. با توجه به تریلر منتشر شده، قرار است شاهد انیمیشنی مهیج و تماشایی باشیم، انیمیشنی با کاراکترهای دوست داشتنی و ماجرایی ترسناک و هیجان انگیز که ما را به دنیای ترسناک بازی های رزیدنت اویل می برد، دنیایی پر از زامبی ها و موجودات وحشتناک! تریلر منتشر شده را حتما تماشا کنید:
 

Rating: 5.0. From 2 votes.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.