تریلر جدید فیلم Patriots Day منتشر شد

کمپانی CBS Films چند ساعت قبل تریلری جدید و دیدنی از فیلم درام-مهیج Patriots Day منتشر کرد که اکنون می توانید آنرا تماشا کنید. اکران این فیلم که بر اساس یک رخداد واقعی ساخته شده قرار است از امروز در ایالات متحده آغاز شود. تا انتها همراه ما باشید تا نگاهی به داستان و ستارگان فیلم داشته باشیم.


داستان Patriots Day همانطور که از نامش پیداست (روز میهن پرستان) مربوط به یک روز است که در آن شاهد فداکاری عده ای از ماموران پلیس برای حفظ امنیت کشورشان بودیم. همانطور که اشاره شد این ﻓﯿﻠﻢ ﺑﺮ ﺍﺳﺎﺱ یک ﺣﺎﺩﺛﻪ ﻭﺍﻗﻌﯽ که در ۱۵ ﺁﻭﺭﯾﻞ ﺳﺎﻝ ۲۰۱۳ رخ داده است ﺳﺎﺧﺘﻪ ﺷﺪﻩ، ماجرا از جایی آغاز می شود ﮐﻪ ﺩﺭ ﻃﯽ ﺑﺮﮔﺰﺍﺭﯼ ﻣﺴﺎﺑﻘﻪ ﺩﻭ ﻭ ﻣﯿﺪﺍﻧﯽ ﺩﺭ ﺷﻬﺮ ﺑﻮﺳﺘﻮﻥ، ﺍﻧﻔﺠﺎﺭﯼ ﻣﻬﯿﺐ ﺭﺥ می دهد. قهرمان داستان ﺍﻓﺴﺮ ﭘﻠﯿﺴﯽ ﺑﻪ ﻧﺎﻡ ﺗﺎﻣﯽ ﺳﺎﻧﺪﺭﺯ (Mark Wahlberg) است که ﭘﺲ ﺍﺯ ﺣﺎﺩﺛﻪ، ﺑﻪ ﮔﺮﻭﻩ ﺍﻓﺴﺮﺍﻥ ﭘﻠﯿﺴﯽ ﻣﯽ ﭘﯿﻮﻧﺪﺩ ﮐﻪ ﻗﺼﺪ ﺩﺍﺭﻧﺪ ﺍﻣﻨﯿﺖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﺷﻬﺮ ﺑﺮﻗﺮﺍﺭ ﺳﺎﺯﻧﺪ، آنها در تلاش اند تا عاملان این حمله، و دست های پشت آن را بیابند، اما ﺩﺭ ﺍﺩﺍﻣﻪ ﺍﺗﻔﺎﻗﺎﺕ ﻧﺎﮔﻮﺍﺭﺗﺮﯼ ﺑﺮﺍﯾﺸﺎﻥ ﺑﻪ ﻭﻗﻮﻉ ﻣﯽ ﭘﯿﻮﻧﺪﺩ و ….

از ستارگان این فیلم می توانیم به Melissa Benoist (فیلم Supergirl) در نقش کاترین راسل، Michelle Monaghan (سریال The Path) در نقش کارول ساندرز، Mark Wahlberg (تد ۲ و Deepwater Horizon) در نقش گروهبان تامی ساندرز، Rachel Brosnahan در نقش جسیکا، John Goodman در نقش کمیسر اد دیویس، Peter Berg (سریال ﻓﻮﺗﺒﺎﻟﯿﺴﺖﻫﺎ)، Michael Beach (سریال The 100) در نقش فرماندار دوال پاتریک، Alex Wolff (فیلم خواهر ۲۰۱۱)، Erica McDermott در نقش خواهر کارول، J.K. Simmons (انیمیشن Rock Dog) و Kevin Bacon اشاره کنیم. فیلم Patriots Day توسط Peter Berg کارگردانی شده، Matt Cook, Joshua Zetumer و Eric Johnson هم تعدادی از نویسندگان آن هستند. از تهیه کنندگان Patriots Day نیز می توانیم به Dylan Clark, Dorothy Aufiero و Stephen Levinson اشاره کنیم.
قابل توجه است که این فیلم موفق به دریافت جایزه NBR Award از ﻫﯿﺌﺖ ﻣﻠﯽ ﺑﺎﺯﺑﯿﻨﯽ ﻓﯿﻠﻢ ۲۰۱۶ ‏(National Board of Review) که هر ساله ۱۰ فیلم برتر سال را انتخاب می کند شد.

No votes yet.
Please wait...

پاسخ بدهید

You must be logged in to post a comment.