اولین تصاویر از فصل دوم سریال The Path

با توجه به اینکه سریال The Path برای فصل دوم تمدید شده و پخش آن قرار است از ۲۵ ژانویه آغاز شود، شبکه تلویزیونی Hulu چند ساعت قبل چند تصویر جدید از اولین اپیزود فصل دوم منتشر کرد که در ادامه می توانید آنها را تماشا کنید.

داستان کلی این سریال درباره خانواده ای است که در ﺑﺎﻻﺍﯾﺎﻟﺖ ﻧﯿﻮﯾﻮﺭﮎ زندگی می کنند، اعضای این خانواده شامل ادی لین، همسرش سارا و دو فرزندشان می شود. همه آنها اعضای جنبش Meyerist هستند، یک جنبش جدید که به عالم غیر مادی اعتقاد دارند. حال ﻣﺎ ﺩﺭ ﻫﺮ ﻗﺴﻤﺖ از سریال، ﻧﮕﺎﻫﯽ عمیق ﺑﺮ ﻣﺸﮑﻼﺕ ﻫﺮ ﯾﮏ ﺍﺯ ﺷﺨﺼﯿﺖﻫﺎی سریال ﺩﺍﺭﯾﻢ ﮐﻪ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻭ اعتقادهایشان ﺩﭼﺎﺭ ﺳﺮﺩﺭﮔﻤﯽ می شوند و…(بهتر است خودتان ببینید!)، حال در فصل جدید شاهد ادامه داستان خواهیم بود.

پخش فصل اول سریال The Path از ۳۰ مارس ۲۰۱۶ آغاز شد و تا ۲۵ ماه مه ادامه داشت. در این سریال بازیگران مختلفی از جمله ﻣﯿﺸﻞ ﻣﻮﻧﺎﻫﻦ (فیلم Fort Bliss)، ﮐﺎﯾﻞ ﺁﻟﻦ، ﺁﺭﻭﻥ ﭘﺎﻝ (سریال ﺑﺮﮐﯿﻨﮓ ﺑﺪ و Need for Speed)، ﻫﯿﻮ ﺩﻧﺴﯽ (King Arthur 2004)، ﺍﻣﺎ ﮔﺮﯾﻨﻮﻝ (Shameless)، ﺭﺍﮐﻤﻮﻧﺪ ﺩﺍﻧﺒﺎﺭ (فرار از زندان)، ﺍِﯾﻤﯽ ﻓﻮﺭﺳﺎﯾﺖ و ﺳﺎﺭﺍ ﺟﻮﻧﺰ نقش آفرینی می کنند. پخش فصل جدید از ششم بهمن ماه در شبکه Hulu آغاز می شود. منتظر انتشار اطلاعات و تصاویر بیشتر باشید….

 

ﻓﺼﻞ ۶ ﺳﺮﯾﺎﻝ Homeland – ﺗﺼﺎﻭﯾﺮ ۴ ﺍﭘﯿﺰﻭﺩ ﺍﻭﻝ، ﻋﻨﺎﻭﯾﻦ ﻭ ﭘﻮﺳﺘﺮﮐﺎﺭﺍﮐﺘﺮﻫﺎ

The Path

The Path season 2

سریال The Path

No votes yet.
Please wait...